Zobrazení dnes: 1250
Zobrazení včera: 9702
Zobrazení 2021: 1911271
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 68823291

Vše pro školy

Partnerské projekty

Přihlášení

Jméno :

Heslo :Volná místa, práce, brigády - Nabídka práce na volné místo

Ambasador

Požadujeme :

Hledám parťáka do týmu, který se nebojí výzev a který má své osobní životní sny, co by si rád splnil. Hledám člověka, který je ochotný přijmout zodpovědnost za své podnikání a nevzdá to hned pří první překážce. Hledám někoho, kdo by rád odešel do důchodu mnohem dřív, než mu stát nařizuje a dělal v životě to, co vždycky chtěl.

Nabízímeme :

Představte si toto: Jste na cestě se svojí rodinou na 14-ti denní dovolenou do Benátek. Když sedíte za volantem, v hlavě se Vám promítá, jak jste v tu chvíli šťastný a představujete si, jak budou následující 2 týdny vypadat. Máte úsměv na tváři, protože Vás nemusí vůbec trápit, kolik za to všechno vlastně utratíte. Smějete se v autě se svými dětmi, protože víte, že nejste finančně svobodný jenom Vy sám, ale že budou i Vaše děti. Jste totiž součástí komunity, která Vás k tomuto úspěchu dovedla a která Vás podrží v těžkých životních situacích. Ať už se jedná o finanční stránku nebo duševní, při které Vás dokážou tito lidé správně motivovat. Představte si, že jste za ten výlet ušetřili velký balík peněz díky systému, kterého jste součástí, a Váš kamarád, se kterým jste v týmu na tom ještě vydělal. Představte si, až za pár let půjdete po ulici a Vám budou naskakovat peníze na účet jen pro to, že lidi kolem Vás ušetřili na produktu, ke kterému jste jim Vy dal přístup. A teď si představte, že budete odměněni ne jen od lidí, kterým jste dal přístup Vy osobně ale i od těch, kteří dostali přístup od Vašich kolegů z týmu. Podnikání je o tvrdé práci, nic nikdy není jen tak a zadarmo. Těch nejlepších výsledků nedosáhnete hned v prvním týdnu, možná ani v prvním měsíci. Vždyť i já sám jsem teprve na začátku toho všeho a učím se každý den. Dávám Vám ale možnost zajistit ne jenom Vás, ale i Vaše děti do budoucna a vytvořit si svůj vlastní druh svobody. Spolupracuji s mladou technologickou firmou na internetu, co mi dala možnost být součástí týmu, který dává lidem kolem sebe možnost být v tomto oboru nejlepší a naučit se know-how těch neúspěšnějších lidí z byznysu. Jejich systém nemá na trhu konkurenci a po prvním roce jen šplhá vzhůru v oblíbenosti a v počtech uživatelů. Jsem tu proto, abych našel tu danou osobu, která se dostala v čtení tohoto inzerátu až nakonec, má nutkání vědět víc a zajímá se o revoluční věci, které navždy změní svět. Pokud jste ten někdo, napište mi prosím na e-mail pro více informací, rád Vás zasvětím a budu se těšit na případnou spolupráci. Firma je globální a můžete jí vykonávat z pohodlí domova. S pozdravem Fischbeck Jan fischbeck.ibuumerang@gmail.com

Region : Praha
Datum vložení : 30.11 23:08 - 2020

Portál pro školy - volná místa, poptávka, nabídka
Novinka! Chcete pracovat ve školství, nebo pracovat v příbuzných oborech? Nebo naopak nabízíte volná místa? Poptávku a nabídku volných míst vkládejte zde.

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.


Datum : 21.01 09:10 - 2021

Nabídka pro školy

Dozvíte se více o ..

Nahlédněte do našich odkazů a dozvíte se více o portálech: Mateřské školy, Základní školy , Střední školy , Volná místa ve školství , + kompletní nabídka pro školy - vše pro školy. .

 

Napište nám rádi Vám pomůžeme s nastavením Vašeho zápisu.

Nabídka tvorby www

.