Zobrazení 2021: 2697238

Volná místa, práce, brigády - Nabídka práce na volné místo

Asistent/ka Advokáta

Požadujeme :

Advokátní kancelář JUDr. Bánský a JUDr. Helmová, se sídlem v centru Prahy, hledá do svého týmu asistentku advokáta. Na danou pozici hledáme uchazeče s praxí v administrativě, výbornou znalost práce ve WORD, EXCEL – především psaní všemi deseti, úprava dokumentů, jejich formátování, revize apod. Jedná se o práci na zkrácený úvazek - 20 hodin týdně, vhodné i pro studenty a maminky s dětmi.

Region : Praha
Email : alexandra.lausmanova@akbh.cz
Datum vložení : 13.01 10:51 - 2021

Portál pro školy - volná místa, poptávka, nabídka
Novinka! Chcete pracovat ve školství, nebo pracovat v příbuzných oborech? Nebo naopak nabízíte volná místa? Poptávku a nabídku volných míst vkládejte zde.

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 21.01 09:10 - 2021

Nabídka tvorby www