Zobrazení dnes: 6369
Zobrazení včera: 10046
Zobrazení 2021: 2699978
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 69611998

Vše pro školy

Partnerské projekty

Přihlášení

Jméno :

Heslo :Volná místa, práce, brigády - Nabídka práce na volné místo

Brand Manager Junior

Požadujeme :

Jsme obchodní rodinná firma působící 30 let v oboru topenářské měřící a regulační techniky. Na trhu zastupujeme řadu významných mezinárodních značek. Jsme výhradním distributorem značek Schischek, Evikon a Tork. Mrkni na náš příběh https://www.bola.cz/poznejte-nas-rozhovor. Sháníme kolegu nebo kolegyni, které/mu bychom mohli svěřit péči o celou vlastní značku. Se zákazníky jednáme jako v bavlnce, vytváříme cenové nabídky a vyřizujeme jejich šťastné proměnění do objednávky. Protože brand manažer v technicko-obchodní firmě potřebuje přesah i do technických a topenářských témat, marketingu, ekonomiky, elektrotechniky a obchodní analýzy, připravili jsme pro Tebe řadu zajímavých úkolů, kde Tě vše naučíme. Čeká Tě několikadenní kolečko po firmě, kde získáš představu o tom, co všechno BOLA dělá, seznámíš se s námi všemi a získáš přesah, který je pro našeho brand manažera velmi důležitý. Postupně získáš zodpovědnost za vlastní skupinu zákazníků a svěřený brand. Bude čistě jen na Tobě, s jakými novými nápady a projekty přijdeš a kam svou značku posuneš. Co se ti bude v práci hodit: Upřednostňuješ stavebnici Merkur před Člověče nezlob se Máš příjemné vystupování a je s tebou radost jednat Máš vztah k technickým tématům Jsi připravený/á se stále učit Baví tě myslet a hledat nové cesty Máš řidičské oprávnění a nevadí ti řídit SŠ/VŠ vzdělání technického směru Jsi na Googlu jako doma a Excel pro tebe není sprosté slovo

Nabízímeme :

U nás se můžeš těšit na: Odměnu 32 000-45 000 Kč v základu Kvartální odměny, podle schopností, aktivity. Až do výše 60% platu. Práci s více než 10 nadšenými kolegy, kteří ji mají rádi a věří v její smysl Zdravě hrdou firemní kulturu Placené interní i externí školení a nezištnou pomoc svých kolegů Smíšený kolektiv mladších i zkušenějších kolegů zajišťuje maximální brainpower Neomezené množství skvělého espressa (neplatí pro kardiaky) Osobnostní i profesní růst Klidovou místnost pro hlubokou práci Firemní grilovačky a výlety Možnost home office Další benefity jako stravenky, relaxační místnost, hodiny Jógy, notebook, telefon, ...

Region : Praha-západ
Kontaktní osoba : Jaromír Bittner
Telefon : +420 774 852 187
Web : www.bola.cz
Email : bittner@bola.cz
Datum vložení : 09.02 11:34 - 2021

Portál pro školy - volná místa, poptávka, nabídka
Novinka! Chcete pracovat ve školství, nebo pracovat v příbuzných oborech? Nebo naopak nabízíte volná místa? Poptávku a nabídku volných míst vkládejte zde.

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.


Datum : 21.01 09:10 - 2021

Nabídka pro školy

Dozvíte se více o ..

Nahlédněte do našich odkazů a dozvíte se více o portálech: Mateřské školy, Základní školy , Střední školy , Volná místa ve školství , + kompletní nabídka pro školy - vše pro školy. .

 

Napište nám rádi Vám pomůžeme s nastavením Vašeho zápisu.

Nabídka tvorby www

.