Zobrazení vcera: 13969
Zobrazení2010: 4925196
Zobrazení 2009: 3705758
Zobrazení 2008: 2854269

Nainstalujte si flash player.

Akad. mal. Jaroslav Chadima - ateliér Polyart

Firma : Akad. mal. Jaroslav Chadima - ateliér Polyart
Ulice : Kamenice 9 - Klučenice
Město : Krásná Hora nad Vltavou
Kraj : více regionů

Kontaktní osoba : Jaroslav Chadima

Pobočky :
IČO : 63 96 87 91

Telefon: 606 429 651, 607 570 543

Email : chadima.polyart@seznam.cz
Url : www.polyart.eobchod.com

Popis činnosti :

Ateliér Polyart již řadu let nabízí mateřským a základním školám širokou škálu služeb a produktů a to především ve výtvarné a propagační oblasti.

Ateliér Polyart nabízí školám tyto služby a produkty:

- Nástěnné dekorace do interiérů škol (výzdoba tříd, chodeb, schodišťových prostor, jídelen, vestibulů atd.). Dekorace mají charakter přímé malby na stěně a  jsou  snímatelné (ceněná výhoda). To znamená, že je možné před vymalováním školy sejmout a po jednoduchých úpravách opět nainstalovat.

- Znaky a loga škol, symboly tříd, orientační vizuální systémy (označení dveří tříd, kanceláří, technických místností atd.), informační zašupovací tabule pro  rodiče.

- Vývěsní štíty a tabule na fasády škol, zápis. plakáty, vizitky, ozdob. razítka s logem školy, výtvarné řešení vebových stránek atd.

- Velkoplošné malby na fasády škol (dětské ilustrativní i abstraktní motivy, malba loga školy včetně typografie atd.)

- Kalendáře počasí a kalendáře školních aktivit, paravány, stavebnice, dětské objekty dle přání zákazníka.

Veškeré návrhy včetně náhledu zasíláme zákazníkovi zdarma. Návrhy zasíláme v několika variantách a návrhy je možné dle připomínek zákazníka doladit.

Naši nabídku si můžete detailně prohlédnout a vše pohodlně objednat přímo z Vaší kanceláře na našem internetovém e-shopu:

www.polyart.eobchod.com

nebo přímo na e-mailové adrese:

chadima.polyart@seznam.cz

UKÁZKY SESTAVENÝCH DEKORACÍ

UKÁZKY  DEKORAČNÍCH PRVKŮ

TABULKY NA DVEŘE ŠKOLY                           SYMBOLY TŘÍD

KALENDÁŘ POČASÍ A ŠKOLNÍCH AKTIVIT

KARTIČKY  AKTIVIT DO ŠKOLNÍHO KALENDÁŘE

REALIZOVANÉ ZNAKY ŠKOL                       MALBY NA FASÁDY ŠKOL

Nabídka od Akad. mal. Jaroslav Chadima - ateliér Polyart pro děti, rodiče a školy :

Vše pro MŠ a ZŠ - výzdoba interiérů, propagace, orientační systémy, vybavení atd.

Vážení,
náš ateliér POLYART se již 20 let specializuje na výzdoby, propagaci a vybavení mateřských -základních škol.
Naší nabídku najdete na adrese: www.polyart.eobchod.com
Zde si můžete vše detailně prohlédnout a pohodlně objednat
z Vaší kanceláře.

Na našem e-shopu si můžete objednat
tyto služby a produkty:

1. Nástěnné dekorace do interiérů škol (snímatelné).
2. Návhy a realizace znaků škol (loga, vizitky, dopisní papíry,    ozdobná razítka, grafické řešení webových stránek atd.).
3. Návrhy a realizace orientačních systémů škol (symboly tříd, označení dveří, orientační a informační tabule atd.).
4. Návrhy a realizace vývěsních štítů a tabulí na fasády škol.
5. Didaktické pomůcky, paravány, stavebnice.
6. Výtvarné řešení fasád škol (velkoplošné malby dětských motivů, znaků škol, písma atd.).
7. Atypické návrhy a realizace dle přání zákazníka.

Naše služby a produkty si můžete také objednat i telefonicky nebo přímo e-mailem na: chadima.polyart@seznam.cz.
Platba fakturou (úhrada probíhá až po doručení objednávky).
Děkujeme Vám za pozornost, kterou jste věnovali naší nabídce a budeme se těšit na případnou spolupráci.

Kontakt, informace:
tel.: 606 429 651, 607 570 543
e-mail: chadima.polyart@seznam.cz

e-shop: www.polyart.eobchod.com
adresa: Akad. mal. Jaroslav Chadima
(Ateliér dětského designu POLYART).
Klučenice - Kamenice 9, 262 56 Krásná hora

Web : www.polyart.eobchod.com