Zobrazení 2022: 2108124

Volná místa, práce, brigády - Nabídka práce na volné místo

Dělník, obsluha VZV - Hlubočky - dvě směny, stabilní práce

Požadujeme :

FYZICKÁ ZDATNOST pracovitost, dochvilnost spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost čistý trestní rejstřík zkušenosti s VZV oprávnění na VZV Vhodné i pro osoby bez praxe pracovní náplň: manipulace s odpadem v rámci provozu výrobní společnosti nakládání a vykládání s pomocí VZV třídění a separace odpadu

Nabízímeme :

stabilní práci ve firmě se zázemím silné nadnárodní společnosti férovou firemní kulturu a osobní přístup k zaměstnancům práci ve dvousměnném provozu vše vás řádně naučíme, abyste mohl svoji práci vykonávat v požadované kvalitě vybavíme vás veškerými osobními ochrannými pracovními pomůckami pokud nebudete mít oprávnění na vysokozdvižný vozík, zajistíme vám ho; 25 dnů dovolené a další zajímavé benefity Místo pracoviště: Hlubočky - Mariánské Údolí nástup od poloviny dubna V případě Vašeho zájmu, prosím, pošlete reakci na tuto pracovní nabídku prostřednictvím odpovědního formuláře, přiložte životopis a my se ozveme nazpět.

Region : Olomouc
Kontaktní osoba : Ing. Tereza Machotová
Web : www.suez.cz
Email : suez@teamio.eu
Datum vložení : 08.03 23:04 - 2021

Portál pro školy - volná místa, poptávka, nabídka
Novinka! Chcete pracovat ve školství, nebo pracovat v příbuzných oborech? Nebo naopak nabízíte volná místa? Poptávku a nabídku volných míst vkládejte zde.

Tvoříme weby a eshopy, které fungují.

Přejete-li si i vy novou www prezentaci / e-shop. SEO optimalizaci pro viditelnost? PPC aktivní reklamu pro oslovení více zákazníků, nebo animovanou pobídku, která více než-li slova představí Vaše produkty či služby?!

Spojte se s námi

Tvoříme weby a eshopy, které fungují.

Datum : 03.05 07:41 - 2022

Nabídka tvorby www

Tvoříme i samostatně weby. Ceny zde...