Zobrazení 2021: 1766514

Volná místa, práce, brigády - Nabídka práce na volné místo

Dělník, obsluha VZV - Hlubočky - dvě směny, stabilní práce

Požadujeme :

FYZICKÁ ZDATNOST pracovitost, dochvilnost spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost čistý trestní rejstřík zkušenosti s VZV oprávnění na VZV Vhodné i pro osoby bez praxe pracovní náplň: manipulace s odpadem v rámci provozu výrobní společnosti nakládání a vykládání s pomocí VZV třídění a separace odpadu

Nabízímeme :

stabilní práci ve firmě se zázemím silné nadnárodní společnosti férovou firemní kulturu a osobní přístup k zaměstnancům práci ve dvousměnném provozu vše vás řádně naučíme, abyste mohl svoji práci vykonávat v požadované kvalitě vybavíme vás veškerými osobními ochrannými pracovními pomůckami pokud nebudete mít oprávnění na vysokozdvižný vozík, zajistíme vám ho; 25 dnů dovolené a další zajímavé benefity Místo pracoviště: Hlubočky - Mariánské Údolí nástup od poloviny dubna V případě Vašeho zájmu, prosím, pošlete reakci na tuto pracovní nabídku prostřednictvím odpovědního formuláře, přiložte životopis a my se ozveme nazpět.

Region : Olomouc
Kontaktní osoba : Ing. Tereza Machotová
Web : www.suez.cz
Email : suez@teamio.eu
Datum vložení : 08.03 23:04 - 2021

Portál pro školy - volná místa, poptávka, nabídka
Novinka! Chcete pracovat ve školství, nebo pracovat v příbuzných oborech? Nebo naopak nabízíte volná místa? Poptávku a nabídku volných míst vkládejte zde.

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 21.01 09:10 - 2021

Nabídka tvorby www