Zobrazení dnes: 7590
Zobrazení včera: 10760
Zobrazení 2020: 1158984
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 65165153

Vše pro školy

Partnerské projekty

Přihlášení

Jméno :

Heslo :   
Firma : HAGS Praha s. r.o.
Ulice : Platněřská 88/9
Město : Praha – Staré Město
Kraj : Praha
   
Pobočky :
IČO : 26723727        DIČ : CZ-26723727
   
Telefon: +420 251 611 317     
 
     
Email : hagspraha@hagspraha.cz  
Url : www.hagspraha.cz  
     
Popis činnosti :  
   
  Společnost HAGS Praha, s. r. o. je globálním partner pro dodávky a vybavení pro vnější prostředí pro dětská hřiště, parky, sportovní a jiné rekreační plochy. Rádi Vám pomůžeme projít celým procesem od plánování a projektu k dodávce, montáži a údržbě herního vybavení, mobiliáře, fitness prvků, sportovních arén a plovoucích přístavišť.


Do našeho sortimentu patří speciální herní prvky pro nejmenší děti tj. pro děti předškolního věku, tyto herní prvky jsou uzpůsobeny velikosti dětí a také jejich herním potřebám.


V naší nabídce naleznete i speciální sestavy a herní prvky pro handycapované.


Naše společnost je na trhu již 21 let a máme za sebou cca 650 realizací po celé ČR.
 
   
 

Naše nabídka:Je to kompletní soubor herního vybavení s modulárními rozměry a výškou, které jsou přizpůsobeny malým dětem. Jednotky zvou děti ke hře na obchod, k jízdě na skluzavce, k prolézání tunelů, ke šplhání, k balančním hrám a k mnoha dalším aktivitám.
Veselý a barevný herní systém, který vyzývá k rozvoji psychologickému, sociálnímu, emocionálnímu i fyzickému. Tato skupina výrobků obsahuje šplhací jednotky, pérová houpadla, skluzavky a vyhlídkové věže.

Jsou imaginární herní jednotky s různými navrženými tématy, jsou vyrobeny pro hřiště, pro školy a školky i např. jako solitéry do městského prostředí. Vyberte si z herního prostředí pro nejmenší nebo z jednotek se skluzavkami, tunely a hrami pro starší děti.

Samostatně stojící výrobky, které jsou navrženy jako solitérní prvky anebo, aby dodávaly konečnou celistvost hernímu prostoru - šplhací sestavy, skluzavky, houpačky, pružinová houpadla, kyvadlová houpadla, domečky na hraní a pískoviště.
Je stavebnicový modulární systém s více než 50 vzrušujícími herními funkcemi a nekonečnou možností je kombinovat. Kombinujte šplhací sítě, skluzavky, hry šplhací stěny, mosty, rampy, tunely, otočné prvky a další.
Mají stylový a současný obsah, který nabízí aktivity opičích drah pro všechny věky, jsou zde obsaženy šplhací sestavy, balanční prvky a skupinové houpačky.

Novativní herní systém s flexibilnímí herními funkcemi, které dodávají odvahy k pohybu a hře - kombinované šplhací stěny, skluzavky, balanční prvky a šplhací sítě. Všechny sestavy Agito jsou k dostání ve dvou barvách - modré a šedé.
Jsou to struktury s organickou formou kombinované se syrovým architektonickým stylem, který stimuluje k akci a vzrušuje představivost. Můžete si vybrat z několika šplhacích sestav, balančních a otočných prvků a opičích prvků.

Zde najdete doplňky hřišť jako např. gumové dlaždice, informační tabule, nářadí, náhradní díly k lanovce a klouby pro houpačky.


 • Lanové herní prvky


 • Šplhací skálySportovní vybavení od firmy HAGS je navrženo pro děti, mládež a dospělé, kteří chtějí hrát sporty jako basketbal, fotbal a stolní tenis.
 • FITNESS

Stanice Gym jsou určeny pro fyzickou aktivitu, pro fitness a zátěžovový tréning pro většinu věků. Každá stanice je vybavena několika funkcemi pro procvičování různých skupin svalů.

Lavičky, stoly a jiné výrobky HAGS pro odpočinek a sociální interakci jsou zkonstrulovány tak, aby splynuly s veřejným prostranstvím a vylepšily ho. Vybavení vypadá krásně na promenádách i náměstích, v nákupních centrech i vchodech do budov.


 • SKATE


 • Minigolfové dráhy


 • Servis a podpora


Náš servis zahrnuje všechno od plánování po hodnocení podmínek a údržbu. Když si zvolíte řešení od HAGSu, získáte pomoc od zkušeného zaměstnance HAGSu s mísními vazbami, který je dobře obeznámen s Vaším bežným životním a rekreačním prostředím. Výrobky HAGS jsou odolné a trvanlivé. Opotřebení se liší v závislosti na prostředí a míře používání. Tomu je přizpůsoben i výběr materiálu. Nabízíme i globální poprodejní podporu.


Proces:


 • Jednání o hodnotě, místě a rozpočtu hry.
 • Úvodní schůzka a návštěva deného místa.
 • 3D návrh s celkovým přehledem a podrobnostmi.
 • Případně montáž a instalace.
 • Údržba a poprodejní podpora.
 • Průběžné sledování a kontakt.více na našich     www.hagspraha.cz


 
   
   
 
   
Nabídka od HAGS Praha s. r.o. pro děti, rodiče a školy :  

Velký výběr herních prvků pro předškolní a školní děti

V našem sortimentu naleznete speciální herní prvky pro nejmenší děti tj. pro děti předškolního věku, tyto herní prvky jsou uzpůsobeny velikosti dětí a také jejich herním potřebám. Pro starší děti
můžeme nabídnout průlezky, lanové herní prvky, šplhací stěny a sklály, otočné prvky, rampy, sportovní a multifunkční sportovní arény, různá fitness zařízení ,......... a mnoho dalšího.

Naše společnost je na trhu již 21 let a máme za sebou cca 650 realizací po celé ČR.


neváhejte a navštivte naše www.hagspraha.cz

 

Web : www.hagspraha.cz
Email : hagspraha@hagspraha.cz
Datum vložení : 13.03 10:02 - 2017