Zobrazení 2018: 3924109

Email : jizerskehory@seznam.cz
Url : www.penzionykamenice.cz

Popis činnosti :

Pro Vaši školu v přírodě, seznamovací pobyt, lyžařský kurz, sportovní soustředění nebo dětský tábor nabízíme Penzion KAMENICI v krásné přírodě Jizerských hor. Specializujeme se výhradně na dětské skupinové pobyty s tradicí od r. 1996! Hřiště hned u penzionu, výborná osvědčená strava, bezlepkové diety, vleky s dojezdem na lyžích až k našim dveřím, dospělí zdarma a mnoho dalšího!

Dva penziony jsou od sebe vzdálené 100 m a mohou sloužit jedné skupině nebo každý zcela samostatně. Celková kapacita je až 90 osob. V horním penzionu je až 35 lůžek a v dolním potom až 55 lůžek.

Proč si vybrat náš penzion?

• TRADICE - v oboru od r. 1996,  majitel je pedagog s učitelskou praxí
  • preferujeme vstřícné jednání, vyhovíme individuálním požadavkům
  • vaříme česká jídla a hlavně chutně, pitný režim je vždy samozřejmostí
  • specializujeme se na dětské pobyty, víme, co potřebují
  • dopravíte se autobusem až k našim dveřím nebo vlakem 5 minut pěšky od našich dveří
  • bude u nás jen Vaše skupina
  • nemáme restauraci, vaříme jen pro naše hosty. V objektu se nemotají cizí osoby.
  • pro Vás k dispozici slouží malá kuchyňka, wifi připojení k internetu zdarma
  • nabízíme největší rovinaté plochy u penzionu v lokalitě - určené na hraní jen pro naše děti (dvě hřiště, fotbal, volejbal ...)
  • venkovní ohniště i vnitřní krb při nepřízni počasí
  • lékař je v místě, dále také pošta a samoobsluha
  • v okolí rozhledny, vodopády, přehrada, dětské hřiště, továrna na výrobu hraček - exkurze
  • v našem areálu je malá prodejna Jablonecké bižuterie s výhodami pro paní učitelky
  • majitel penziony provozuje, není v nájmu. Záleží nám na dobrém jménu.

Napište si pro více informací na E-mail: jizerskehory@seznam.cz nebo zavolejte na mobil: 602 236 575.

V případě Vašeho zájmu Vás zveme na prohlídku penzionu i okolí. Mohu také přijet za

Vámi a připravit Vám nabídku „na míru“.

Těšíme se na Vaši návštěvu Mgr. Jan Mečíř

Nabídka od Penziony KAMENICE pro děti, rodiče a školy :

Penziony KAMENICE

Lyžařský kurz? Školka nebo škola v přírodě? Letní dětský tábor nebo sportovní soustředění? Penziony KAMENICE s tradicí od r.1996 nabízí buď zcela samostatně každý až pro 55 hostů nebo celkem až pro 110 hotů! Velké hřiště, terasa, soukromé koupání, krb, wifi free. Plná penze, pitný režim, dospělí zdarma!

Web : www.penzionykamenice.cz
Email : jizerskehory@seznam.cz