Zobrazení dnes: 2653
Zobrazení včera: 13526
Zobrazení 2018: 1109296
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 55931334

Vše pro školy

Partnerské projekty

Přihlášení

Jméno :

Heslo :Nainstalujte si flash player.

Bevotex – velkoobchodní prodej

   
Firma : Bevotex – velkoobchodní prodej
Ulice : Havlíčkova 61
Město : Týn nad Vltavou
Kraj : Jihočeský
   
Kontaktní osoba : pan Bezpalec
   
Pobočky :
IČO : 46643435        DIČ : CZ6806261352
   
Mobil: +420603823814  
 
     
Email : bevotex@volny.cz  
Url : www.bevotex.cz  
     
Popis činnosti :  
   
  Firma Bevotex dodává již 15 let didaktické pomůcky a chytré hračky do mateřských škol.

V posledních letech  jsme rozšířili nabídku i na první stupeň základních škol a dodáváme pomůcky

i pro speciální a praktické školy
.
Obrací se na nás i rodiče dětí, kteří se s našimi pomůckami již setkali.V naší nabídce jsou pomůcky např.:
 
   
 
  • pro rozvíjení jemné motoriky


  • procvičování lidských smyslů – čich, hmat, sluch i zrak


  • nechybí ani procvičování dějové posloupnosti, logického uvažování, zručnosti, rozeznávání zvuků a další.
 
   
   
Základním a speciálním školám
dodáváme pomůcky:

  • pro snadnější výuku matematiky, českého, ale i cizích jazyk


  • fyziky, finanční gramotnosti atd.
V poslední době se také zabýváme i vývojem a výrobou vlastních pomůcek se


zaměřením na přírodu, zvířata, dopravní výchovu atd.
.

 
 
   
Nabídka od Bevotex – velkoobchodní prodej pro děti, rodiče a školy :  

Vendulka, Vítek a zvířátka

    Předkládáme vám soubor vhodný pro děti od 4 let. Zábavnou formou je seznamuje se zvířátky v naší přírodě, na farmě i v zoologické zahradě. Děti se postupně dozvídají, v jakém prostředí zvířátka žijí, čím se živí, kolik mají mláďat a jak se jim říká, jaký je rozdíl mezi všežravcem, býložravcem a masožravcem a mnoho jiných zajímavostí. Základem souboru jsou příběhy o Vendulce a Vítkovi v psané formě. Vložené doplňující obrázky do textů dětem pomáhají při skládání příběhů z magnetických karet, které jsou součástí souboru. Text může dětem číst vyučující nebo je lze poslouchat z CD disku, na kterém jsou namluveny. Na vyučujícím je také výběr příběhů, protože je může libovolně a v kterékoliv části zastavit. Děti si mohou podle obrazové předlohy vybrat správné obrázky a postupně je umísťovat na magnetickou tabuli. Mohou je také doprovodu samy skládat a vyprávět příběh podle obrázkové předlohy, a tím si rozšiřovat slovní zásobu. Každýse zaměřením na předchozí text a bez zvukového  příběh zakončují tři kontrolní otázky tak si vyučující může ověřit, jak děti sledovaly děj příběhu a jestli mu dobře porozuměly. Současně jsou za každým příběhem doporučení pro vyučujícího, jaké výrazy by se měly dětem vysvětlit, např. strniště, krtina atd.

 

    Součástí souboru je DVD, na kterém jsou jednotlivé příběhy nahrány po jednotlivých stránkách. V těchto úpravách se mohou  použít na interaktivní tabuli, televizi, nebo počítač. Najednou tak spolupracuje více dětí, doplňování celých textů je skupinové, a tím pro děti zábavnější. Na dalším DVD jsou jako pomůcka pro vyučujícího nahrány popisy jednotlivých zvířátek, se kterými se děti  v příbězích o Vendulce a Vítkovi setkaly. Jsou zpracovány tak, aby vyučující mohl přijatelnou formou dětem vysvětlit, kde zvířata žijí, jak a co loví, nebo čím se živí, jak a čím jsou užitečná domácí zvířata, kolik mají mláďat, jak často atd. Stejné podklady jsou i v tištěné podobě, která je vhodná při skupinové výuce nebo při povídání si s dětmi o zvířátkách. Také tento text je u každého popisu zakončen třemi kontrolními otázkami pro ověření pozornosti dětí.

 

     Samostatnou část souboru tvoří  Popletené příběhy, které v krátké formě vyžadují plné soustředění dětí. V příbězích jsou provedeny záměny zvířátek a věcí. Děti by samy měly z logiky textu vyvodit, o jakou záměnu se jedná a jak ji opravit. Jako u předchozích příběhů využíváme magnetickou tabuli a magnetické obrázky. Pod každým příběhem jsou vypsány kartičky, které může vyučující pro lepší orientaci umístit  na spodní nebo boční části tabule. Tato varianta se používá u mladších dětí, nebo při počáteční orientaci dětí. Příběhy jsou namluveny  v obou verzích – popletené i správné, na CD disku i na DVD.

                                                                          

Vendulka, Vítek a zvířátka – obsah souboru

 

·          162 ks laminovaných, magnetických karet

·          60 ks popisů zvířat s obrázky - vazba

·          6 příběhů Vendulky a Vítka s obrázky - vazba

·          6 příběhů Vendulky a Vítka textové – vazba

·          2 x 3 popletené příběhy s obrázky – vazba

·          1 x CD namluvené příběhy Vendulky a Vítka a popletené příběhy

·          1 x DVD příběhy Vendulky a Vítka + popletené příběhy vše s obrázky

·          1 x DVD popisy zvířat s obrázky

 

                                  Cena souboru     3800,-   

           

 

 

 

 

    

 

 

                                                          

       

                                                                   

 

 

Web : www.bevotex.cz
Email : bevotex@volny.cz
Datum vložení : 07.01 14:09 - 2015

 

Vítkovy příběhy - dopravní výchova

 

Vítkovy příběhy jsou didaktická pomůcka na výuku dopravní výchovy. Celý soubor je tvořen více jak 160 magnetickými kartičkami (9x10 cm), na kterých je vyobrazeno 52 vybraných dopravních značek, včetně semaforových světelných signálů, světelných signálů u železničních přejezdů a označení vozidel invalidů atd. Každá dopravní značka je ve dvou provedeních - velkém (na celé kartičce) a malém, kdy je obrázek  zmenšený, provázený přesným názvem dopravní značky. Na dalších kartičkách jsou obrázky zvířat, policisty, hasiče, babičky, dědečka, maminky, paní učitelky atd., a používají je děti  k doplňování příběhu na magnetickou tabuli.  Soubor obsahuje devět krátkých příběhů, kdy je kombinován text s obrázky. Všechny obrázky a dopravní značky z tištěných příběhů jsou také na přiložených magnetických kartičkách. Děti příběh poslouchají a skládají si jej na magnetickou tabuli. Součástí souboru je CD se všemi namluvenými příběhy a na konci každého příběhu jsou čtyři otázky, které se  k němu vztahují. Soubor dále obsahuje krátký a výstižný popis všech 52 dopravních značek, které by dětii měly správně vybrat  a přiřadit na magnetickou tabuli. Za popisem následuje jednoduše pochopitelně, dětskou formou podané vysvětlení, co která značka znamená a jak se máme chovat v případě, že se s ní setkáme. Také tyto popisy dopravních značek jsou namluvené na samostatném CD. Soubor obsahuje rovněž  DVD disk s devíti nahranými příběhy, včetně otázek a 52 dopravních značek, z nichž každá je samostatně s popisem a vysvětlením. DVD umožňuje použít pomůcku při promítání v počítači nebo  televizi., protože je velmi dobře a jednoduše použitelná a záleží na fantazii a kreativitě učitele,  jakým způsobem výuku povede.

                                    Cena souboru    2900,-

Web : www.bevotex.cz
Email : bevotex@volny.cz
Datum vložení : 07.01 13:23 - 2015

 

Obrázkové říkanky

Soubor „Kreslené říkanky“ je určen pro děti od 3 let. Skládá se z 23 laminovaných, magnetických kartiček, na kterých jsou namalovány jednotlivé říkanky a v přiložené knížce jsou uvedeny v písemné formě. Pro kontrolu má každá básnička v záhlaví znázorněn stejný obrázek. Říkanky nahrály děti na CD ve stejném pořadí jako v knížce a tento nosič je součástí souboru stejně jako DVD, na němž se říkanky spolu s obrázky dají přehrávat na DVD přehrávači,  počítači nebo interaktivní tabuli.

   Postup při použití souboru je plně ponechán na vyučujícím a má mnoho variant. Nejčastěji se všechny kartičky umísťují na magnetickou tabuli, a to v libovolném pořadí. Při použití přehrávače se vloží do mechaniky CD disk. Mohou se přehrávat jednotlivé říkanky v nahraném pořadí, nebo se zvolí libovolné přehrávání podle výběru vyučujícího. Úkolem dětí je vyhledat správný obrázek, který přísluší přehrávané říkance, a to buď jednotlivě nebo všemi najednou podle volby vyučujícího. Výhodou takto nahraného disku je možnost opakovaného přehrávání jednotlivých říkanek .Pro lepší učení textu ve spojení s obrázky je vhodné využít DVD disk, protože děti v jednom okamžiku vidí obrázek a současně slyší přednášený text.  Přiložená knížečka slouží jako pomůcka pro vyučujícího. Návod je pouze informativní, vyučující v mateřských školách si sami nejlépe zvolí metodu využití podle věku a vyspělosti dětí, které budou s pomůckou pracovat.

                       Cena souboru                 760,-

Web : www.bevotex.cz
Datum vložení : 07.01 13:17 - 2015

 

Nabídka didaktických pomůcek a chytrých hraček

Firma Bevotex dodává již 15 let didaktické pomůcky a chytré hračky do mateřských škol.

V posledních letech  jsme rozšířili nabídku i na první stupeň základních škol a dodáváme pomůcky

i pro speciální a praktické školy
.
více na našich www.bevotex.cz

Web : www.bevotex.cz
Email : bevotex@volny.cz
Datum vložení : 22.04 08:57 - 2014