Zobrazení 2018: 5797905

Nainstalujte si flash player.

Firma : BEVOTEX – výroba a prodej didaktických pomůcek pro školáky, předškoláky a seniory
Ulice : Havlíčkova 61
Město : Týn nad Vltavou
Kraj : Jihočeský

Pobočky : Kancelář a dílna: Hlinecká 746, 375 01 Týn nad Vltavou

IČO : 46643435        DIČ : CZ6806261352

Telefon: +420 603 823 814     Mobil: +420 603 823 814

Email : bevotex@volny.cz, bevotexdidaktika@seznam.cz
Url : www.bevotex.cz

Popis činnosti :

Firma BEVOTEX byla založena v roce 1994. O pár let později jsme se začali zabývat prodejem didaktických pomůcek, výukových her a chytrých hraček pro mateřské školy,  pro převážně nižší stupně základních škol a speciální školy, v současné době máme výrobky i pro vyšší stupně ZŠ, popř. střední školy.

Všechny naše výrobky vznikají v chráněné dílně, tudíž splňujeme podmínky pro poskytování náhradního plnění našim odběratelům.

Neváhejte nás tedy v případě zájmu či dotazů kontaktovat na infolince 603 823 814popř. na e-mailech:  bevotex@volny.czbevotexdidaktika@seznam.cz.

Nabídka od BEVOTEX – výroba a prodej didaktických pomůcek pro školáky, předškoláky a seniory pro děti, rodiče a školy :

HORY A POHOŘÍ

Slouží k seznámení se s vybranými pohořími v ČR a jejich vrcholy, obsahuje přehled pohořích - v sestupném pořadí - podle výšky nejvyššího vrcholu (pořadí a název pohoří, název nejvyšší hory a výška této hory v m. n. m.); následuje přehled všech pohoří s obrázky a mapkami (pro představu, kde se dané pohoří v ČR nachází).

Soubor je určen pro děti základních škol. Děti mohou karty využít jako hru - pexeso – vyhledají a přiřadí dvě karty = pohoří a jeho nejvyšší horu.

Dále lze karty využít při výkladu jako učební pomůcku na magnetickou tabuli.     Soubor lze využít nejen pro výuku ve školách, ale také v družinách nebo na zájmových kroužcích (např. turistický, skautský apod.).

Podrobnosti na: www.bevotex.cz

Web : www.bevotex.cz
Datum vložení : 07.12 11:08 - 2018

ŽIVÉ DOMINO

Netradiční domino, kdy při hře používané kameny nejsou označeny číselnými značkami, ale jejich úlohu převzaly potraviny, které dělají hru zajímavější a zábavnější.

Kameny, používané u živého domina jsou z bukového, přírodního, nelakovaného  dřeva o rozměrech cca 45 x 85 mm. V kamenech jsou vytvořeny kapsy, nahrazující místo pro číselné označení. V kapsách jsou suché potraviny; např hrách, rýže, čočka, fazole atd. Pravidla hry jsou podobná, jako u běžného domina, ale u hráče jakéhokoli věku se stává hra zajímavější a netradiční svým pojetím. Převážná většina materiálu je přírodní a styk s ní je příjemný a uklidňující.

www.bevotex.cz
Datum vložení : 07.12 10:43 - 2018

STOHOVACÍ DĚTSKÉ POSTÝLKY

U nás si lze objednat i postýlky - více na