Zobrazení 2021: 1745774

Volná místa, práce, brigády - Nabídka práce na volné místo

HOSPODYNĚ

Požadujeme :

Pokud mátezájem o úklid, upozorňuji že musíte mít doma připravené veškeré uklízecí náčiní i prostředky.

Nabízímeme :

Nabízím úklid domácností, kanceláří ale i dalších prostor. Mám zkušenost i s hlídáním dětí. Jsem studentka VŠ a ráda bych svůj volný čas trávila perspektivně a vydělala si nějaké penízky. Proto nabízím pomoc ve vaší domácnosti. Nebojím se ničeho. Ráda vám vyžehlím, uklidím i uvařím nebo pohlídám Vaši ratolest. Pokud Vás tato nabídka zaujala prosím kontaktujte mne na email: dvorakova.adela100@gmail.com p.s. prosím pouze lokalita OLOMOUC

Region : Olomouc
Kontaktní osoba : Adéla Dvořáková
Email : dvorakova.adela100@gmail.com
Datum vložení : 17.02 14:41 - 2021

Portál pro školy - volná místa, poptávka, nabídka
Novinka! Chcete pracovat ve školství, nebo pracovat v příbuzných oborech? Nebo naopak nabízíte volná místa? Poptávku a nabídku volných míst vkládejte zde.

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 21.01 09:10 - 2021

Nabídka tvorby www