Zobrazení dnes: 6463
Zobrazení včera: 13579
Zobrazení 2019: 2962514
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 62621937

Vše pro školy

Partnerské projekty

Přihlášení

Jméno :

Heslo :Nainstalujte si flash player.

Divadlo kouzel Pavla Kožíška

   
Firma : Divadlo kouzel Pavla Kožíška
Ulice : Mírové náměstí 44
Město : Líbeznice u Prahy
Kraj : Praha
   
Pobočky :
IČO : 27078566        DIČ : CZ27078566
   
Telefon: 731 176 659    
 
     
Email : info@divadlokouzel.cz  
Url : www.divadlokouzel.cz  
     
Popis činnosti :  
   
 

Divadlo kouzel Pavla Kožíška


Originální a jedinečné divadlo pro děti, které  nemá  v ČR obdoby!

Zvýhodněné vstupné 90 Kč (běžně 169Kč) a pedagogický doprovod zdarma!


Datum představení si můžete vybrat jednak ze stávajících termínů nebo se domluvíme na novém termínu a času, který by vám vyhovoval! Originální divadlo je určeno především dětem a nachází se v Líbeznicích u Prahy, tedy cca 3 km od hlavního města. Po představení je v případě zájmu pro děti připravena autogramiáda (podpisové fotografie zdarma) a fotografování s Pavlem Kožíškem na jevišti (samozřejmě také zdarma). Kapacita sálu je 240 křesel a hlediště je hodně zkosené, takže i malé děti ze všech sedadel dobře vidí. V originálním prostředí Divadla kouzel nahlédnete mimo jiné pod roušku tajemství. Je zde expozice starých kouzelnických rekvizit, dobových plakátů a sbírka hrnečků slavných osobností. V divadle si mohou děti také zakoupit kouzelnické hračky, potřeby, knížky a upomínkové předměty. Divadlo kouzel je zařazeno do prestižního seznamu atraktivních kulturních a turistických míst ČR a byla mu vydána oficiální turistická vizitka (možno na památku zakoupit za 12 Kč). Divadelní představení můžete spojit s návštěvou nedaleké zoologické a botanické zahrady nebo s návštěvou hlavního města. Bezplatná parkovací místa pro osobní automobily a autobusy. Divadlo je také v dosahu pražské MHD. A pokud si v salonku Harryho Houdiniho sáhnete na kouzelnickou hůlku, prý se vám splní tajné přání!  :-)

 


Iluzionista Pavel Kožíšek vystupuje také se svými velice úspěšnými dětskými pořady mimo Divadlo kouzel na zájezdech. Jedná se o dopolední školní představení přímo ve Vašem městě. Představení zajišťuje www.umeleckaagentura.cz. V  případě 2 dopoledních představení pro školy ve všední dny je cena za obě představení 15.000 Kč, tedy 1 vystoupení stojí pouze 7.500 Kč. Doprava 1 osobním  automobilem 7 Kč/km. Barevné plakáty a podpisové karty na autogramiádu zdarma.

 


Další informace a aktuální program objevíte také na www.divadlokouzel.cz

Aktuální termíny školních představení


10.6.2019 od 9,00 hod.- Škola kouzel

 
   
 


Mateřské školy a 1. stupeň základních škol:

 

  • S kouzly kolem světa!

Prožijte velkou kouzelnickou cestou kolem světa! Představení, které pomocí kouzel populární fornou děti seznamujeme s různými typickými atributy a folklórem daných zemí. Poletíme na výlet letadlem a v každé zemi, kde přistaneme, na nás čekají typická a originální kouzla dané země. Děti budou s kouzelníkem Pavlem Kožíškem čarovat přímo na jevišti a také se některá kouzla i naučí! Bezva zábava nejen pro děti.

Zvýhodněná cena pro školní představení je 65 Kč (běžně 139 až 159 Kč)

 

  • Škola kouzel Pavla Kožíška

Pojďte si hrát na kouzelnickou školu a v roli kouzelnických učňů čarujte společně s Pavlem Kožíškem. Každý kouzelnický učeň na jevišti dostane pravé kouzelnické vysvědčení a všechny děti v sále budou zapojeny do většiny kouzel a soutěží.

Zvýhodněná cena pro školní představení je 80 Kč (běžně 139 až 159 Kč)

 

  • Hra kouzel a magie

Originální představení iluzionisty Pavla Kožíška plné neuvěřitelných kouzel a perfektní zábavy nejen pro děti. Pojďte si hrát na kouzelníky jako Harry Potter a naučíte se mimo jiné také sami kouzlit!

Zvýhodněná cena pro školní představení je 80 Kč (běžně 139 až 159 Kč)

 

  • Kouzelné Vánoce aneb já nejsem Ježíšek ale Kožíšek!

Kouzla a Vánoce patří neodmyslitelně k sobě. A v našem případě Vás čekají opravdu nezapomenutelné kouzelnické Vánoce s Pavlem Kožíškem! Vánoční speciál je plný úžasných kouzel a legrace nejen pro děti.....

Zvýhodněná cena pro školní představení je 80 Kč (běžně 139 až 159 Kč)

 2. stupeň základních škol a středních školy:

 

  • Magická esa

Velkolepá show mistra světa Pavla Kožíška s řadou originálních překvapení a nejúspěšnějších světových iluzí! Jedná se o první představení svého druhu u nás. Při velkých "copperfieldovských" iluzích se můžete těšit na čtyřmetrovou skluzavku času, která promění postavu dospělého člověka v malé dítě, záhadné čtení myšlenek divákům v publiku, nebezpečné prostoupení obřím ventilátorem, vystřelení kouzelníka z děla a na řadu dalších velkolepých iluzí plných perfektní zábavy a napětí!

Zvýhodněná cena pro školní představení je 150 Kč (běžně 299 až 349 Kč)

 

  • Magie, triky a jejich zneužití ve společnosti

Výchovně vzdělávací pořad, ve kterém se PhDr. Pavel Kožíšek nepředstaví pouze jako kouzelník, ale především jako odborník na problematiku vztahu magie, náboženství, vědy a jejich nebezpečí zneužívání v historii až po současnost (hazardní hry, politické účely, psychologie odvedení pozornosti, náboženské sekty apod.) Studenti se populární a zábavnou formou seznámí s konkrétními příklady nejen z historie a navíc si některé praktické úkazy i sami vyzkouší.

Zvýhodněná cena pro školní představení je 80 Kč.
 
   
 
 
 
   
Nabídka zboží od Divadlo kouzel Pavla Kožíška :  
Kouzelnický tábor Pavla Kožíška
Cena : 5900,-
Firma: Divadlo kouzel Pavla Kožíška
Kraj: Praha

Čarodějnice klobouk, kostým, hůlka
Cena : 59,-
Firma: Divadlo kouzel Pavla Kožíška
Kraj: Praha

Kouzelnický obchod Divadla kouzel
Cena : 29,-
Firma: Divadlo kouzel Pavla Kožíška
Kraj: Praha

Malý kouzelník - kouzla, magie, triky pro děti
Cena : 73,-
Firma: Divadlo kouzel Pavla Kožíška
Kraj: Praha

Kouzelnický obchod Harry Potter
Cena : 86,-
Firma: Divadlo kouzel Pavla Kožíška
Kraj: Praha

DVD Škola kouzel a magie Pavla Kožíška
Cena : 79,-
Firma: Divadlo kouzel Pavla Kožíška
Kraj: Praha

Škola kouzel - Kouzelný klobouk
Cena : 647,-
Firma: Divadlo kouzel Pavla Kožíška
Kraj: Praha

Kouzelnické hračky, pomůcky, kostýmy, knížky
Cena : 49,-
Firma: Divadlo kouzel Pavla Kožíška
Kraj: Praha

   
Nabídka od Divadlo kouzel Pavla Kožíška pro děti, rodiče a školy :  

Divadlo kouzel Pavla Kožíška - představení pro školy

Představení pro MŠ a 1. stupeň ZŠ

Datum představení si můžete vybrat ze stávajících termínů nebo se domluvíte na jiném.


10.6.2019 od 9,00 hod.- Škola kouzel


Tel.: 731 176 659

Web : www.divadlokouzel.cz
Email : produkce@umeleckaagentura.cz
Datum vložení : 23.06 18:18 - 2019

 

Vystoupení iluzionisty Pavla Kožíška na maturitním plese!

Plesové vystoupení našeho nejúspěšnějšího iluzionisty Pavla Kožíška. Protože je o toto show zájem i na maturitních plesech, kde studenti nemají takové finanční možnosti, poskytujeme studentům 50% slevu! Délka vystoupení cca 15 – 40 min. Standardní cena je 30.000 Kč, pro studenty je cena 15.000 Kč.


 

Lucie Panošová
Divadlo kouzel
Mírové náměstí 44
250 65 Líbeznice u Prahy
mobil: 731 176 659

Web : www.pavelkozisek,cz
Email : info@pavelkozisek.cz
Datum vložení : 23.06 18:18 - 2019

 

Kouzelnický tábor pro děti s Pavlem Kožíškem

ZAHÁJEN PŘÍJEM PŘIHLÁŠEK - LÉTO 2019 KOUZELNICKÝ TÁBOR
S PAVLEM KOŽÍŠKEM

Naučte se čarovat přímo s Pavlem Kožíškem! Originální kouzelnický tábor pod osobním vedením Pavla Kožíška.


Originální kouzelnický tábor pro děti a teenagery pod osobním vedením Pavla Kožíška. Každý den během celého turnusu se s ním děti a náctiletí naučí krok za krokem jednoduchá, ale přitom velice efektní kouzla, která pobaví a příjemně zamotají hlavu kamarádům. Během kouzelnického tábora se z každého stane opravdový kouzelník, mág a čaroděj! Budoucí kouzelníci se budou učit kouzelnické triky každý den čtyři hodiny, a když budou chtít, tak je čeká i jejich první kouzelnické vystoupení. Na kouzelnickém táboře nechybí hledání kouzelnického pokladu, sportovní a další tradiční táborové aktivity. Na závěr kouzelnického tábora bude uspořádáno společné kouzelnické představení pro děti z ostatních oddílů. Každý účastník obdrží na závěr od Pavla Kožíška certifikát o absolvování kouzelnického kurzu. V ceně tábora je vedle standardních věcí jako ubytování včetně lůžkovin, strava (6x denně) a pitný režim, úrazové připojištění, odborný dozor, zdravotnický a ostatní personál apod. veškeré kouzelnické rekvizity a pomůcky. Další informace a přihlášky na www.kouzelnickytabor.cz. Fotky, postřehy, reakce účastníků a rodičů naleznete na www.facebook.com/KouzelnickyTabor.

Web : www.divadlokouzel.cz
Email : info@divadlokouzel.cz
Datum vložení : 17.10 18:18 - 2018