Zobrazení dnes: 3882
Zobrazení včera: 8996
Zobrazení 2021: 2780051
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 69692071

Vše pro školy

Partnerské projekty

Přihlášení

Jméno :

Heslo :Volná místa, práce, brigády - Nabídka práce na volné místo

Obchodní zástupce - Havířov

Požadujeme :

Do nově zavedené pobočky v Havířově, hledáme obchodní zástupce energii. Přednostně hledáme zkušeného obchodníka, ale pokud máš v sobě dravého ducha, rádi přivítáme i tebe. Co by jsi měl splňovat ty? - na vzdělání u nás nehledíme, pokud jsi dravý/á a dokážeš své schopnosti obchoďáka uplatnit v terénu, budeš mít vyhráno - Pochopitelně by jsi měl/a být komunikativní a umět jednat s lidmi - Týmového ducha - Plnoletost - Výhodou je řidičský průkaz - Hlavní předností, zkušenost jakéhokoli obchoďáka

Nabízímeme :

Nabízíme : - práci ve skvělém kolektivu lidí - Po zaučení firemní automobil i na osobní účely - Volná pracovní doba - Nadstandardní finanční ohodnocení - Práci v příjemném prostředí - Zaškolení a pomoc, když budeš potřebovat - Práce i za kovidu Pokud tě naše nabídka zaujala, rádi se s tebou setkáme u nás na kanceláři, kde se dozvíš více. Prosím o vyplnění dotazníku, který zašli na uvedenou e-mail adresu -> infopracovni@seznam.cz Dotazník - https://1drv.ms/w/s!AoJ1119ddJEcaaqa_1Z7nC3NwN4?e=NQNvVF Těšíme se na tebe

Region : Karviná
Email : Infopracivni@seznam.cz
Datum vložení : 09.03 12:06 - 2021

Portál pro školy - volná místa, poptávka, nabídka
Novinka! Chcete pracovat ve školství, nebo pracovat v příbuzných oborech? Nebo naopak nabízíte volná místa? Poptávku a nabídku volných míst vkládejte zde.

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.


Datum : 21.01 09:10 - 2021

Nabídka pro školy

Dozvíte se více o ..

Nahlédněte do našich odkazů a dozvíte se více o portálech: Mateřské školy, Základní školy , Střední školy , Volná místa ve školství , + kompletní nabídka pro školy - vše pro školy. .

 

Napište nám rádi Vám pomůžeme s nastavením Vašeho zápisu.

Nabídka tvorby www

Tvoříme i samostatně weby. Ceny zde...

.