Zobrazení dnes: 6202
Zobrazení včera: 7144
Zobrazení 2021: 1745773
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 68657793

Vše pro školy

Partnerské projekty

Přihlášení

Jméno :

Heslo :Volná místa, práce, brigády - Nabídka práce na volné místo

Obsluha linky na zpracování plastů - 3 směny, nástup ihned

Požadujeme :

minimálně výuční list manuální zručnost aktivní přístup k řešení úkolů komunikativnost samostatnost logické uvažování výhodou - zkušenosti s organizací práce a vedení menšího týmu podřízených pracovníků, oprávnění na VZV po nástupu na pozici se zapracujete - seznámíte se s technologií, naučíte se jednotlivé činnosti obsluhy technologie postupně budete mít na starosti technologie na zpracování plastů - budete je obsluhovat, budete za ni zodpovídat v rámci provozních činností budete spolupracovat s dalšími kolegy na směně budete zajišťovat drobnou údržbu

Nabízímeme :

jistoty ? stabilní zaměstnání a pravidelnou výplatu vždy do 15. dne v měsíci dlouhodobou spolupráci práci v menším kolektivu s osobním přístupem nadřízených, přátelské prostředí firemní kulturu, která podporuje Vaše nápady a rozvíjí Váš potenciál ? podporujeme zaměstnance v samostatném řešení úkolů řádně Vás zaučíme, abyste mohl práci vykonávat v požadované kvalitě práce na hlavní pracovní poměr, plný úvazek, třísměnný provoz benefity: 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 90 Kč, příspěvek na penzijní připojištění po odpracovaném roce, zaměstnanecké akciové programy, firemní akce, soutěže o ceny, kafetérie a další místo pracoviště: Srní u České Lípy termín nástupu: dle domluvy, možný ihned V případě zájmu o pozici prosím odpovězte na inzerát, přiložte životopis a my se ozveme nazpět

Region : Česká Lípa
Kontaktní osoba : Ing. Tereza Machotová
Web : www.suez.cz
Email : suez@teamio.eu
Datum vložení : 08.03 22:41 - 2021

Portál pro školy - volná místa, poptávka, nabídka
Novinka! Chcete pracovat ve školství, nebo pracovat v příbuzných oborech? Nebo naopak nabízíte volná místa? Poptávku a nabídku volných míst vkládejte zde.

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.


Datum : 21.01 09:10 - 2021

Nabídka pro školy

Dozvíte se více o ..

Nahlédněte do našich odkazů a dozvíte se více o portálech: Mateřské školy, Základní školy , Střední školy , Volná místa ve školství , + kompletní nabídka pro školy - vše pro školy. .

 

Napište nám rádi Vám pomůžeme s nastavením Vašeho zápisu.

Nabídka tvorby www

.