Zobrazení dnes: 879
Zobrazení včera: 9702
Zobrazení 2021: 1910900
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 68822920

Vše pro školy

Partnerské projekty

Přihlášení

Jméno :

Heslo :Volná místa, práce, brigády - Nabídka práce na volné místo

Operátor/ka call centra

Požadujeme :

- komunikativnost - pozitivní a aktivní přístup

Nabízímeme :

Jsme nová prosperující společnost, a protože vše běží, jak má, hledáme do týmu další posily. Jsi aktivní a komunikativní? Máš rád výzvy, ale současně i jistotu? Doba je jaká je, ale i přesto bude tvá práce dobře ohodnocena. Rádi bychom tě pozvali do našeho nestandardního call centra na pohovor a ukázku, že to jde dělat jinak. Co tě u nás čeká: ? Komplexní zaškolení ? Telefonická komunikace s klienty ? Individuální podpora ze strany team leadera ? Zaměření na lidský přístup a kvalitní kolektiv Za to ti nabízíme: ? Práci na hlavní pracovní poměr případně dle potřeby na zkrácený ? Motivující finanční ohodnocení (fixní mzda + bonusy) ? Jistotu v současné situaci - COVID-19 nemá žádný negativní vliv na naši ? Flexibilní pracovní doba ? Zázemí v nových v prostorách s dobrou dostupností ? Po zaškolení možnost pracovat i na homeoffice ? Výhodný mobilní tarif ? Relax zóna (playstation, fotbálek, boxovací pytel :) ? Káva na pracovišti ? Teambuildingové aktivy a další skvělé odměny při splnění stanovených cílů

Region : Brno-město
Kontaktní osoba : Barbora Trojanová
Telefon : 770665600
Email : barbora.trojanova@ssac.cz
Datum vložení : 26.02 13:16 - 2021

Portál pro školy - volná místa, poptávka, nabídka
Novinka! Chcete pracovat ve školství, nebo pracovat v příbuzných oborech? Nebo naopak nabízíte volná místa? Poptávku a nabídku volných míst vkládejte zde.

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.


Datum : 21.01 09:10 - 2021

Nabídka pro školy

Dozvíte se více o ..

Nahlédněte do našich odkazů a dozvíte se více o portálech: Mateřské školy, Základní školy , Střední školy , Volná místa ve školství , + kompletní nabídka pro školy - vše pro školy. .

 

Napište nám rádi Vám pomůžeme s nastavením Vašeho zápisu.

Nabídka tvorby www

.