Zobrazení 2021: 2779496

Práce na smlouvu

Požadujeme :

Nabízímeme :

🌞🌞🌞🌞🌼Pro všechny kraje v ČR.🌼 Hledáme pro firmu AdMeter ženy a muže, kteří poslouchají Evropu 2 🎧nebo ČRo Radiožurnál📻,televizi📺a internet 💻a mají zájem měřit na mobilu rádio na vlastním mobilu s OS Android📱 verze 4-9. Vše je na smlouvu . Aplikace co si stáhněte přes odkaz od firmy dělá vše za vás vy děláte to co obvykle poslech radia, televize a surfování na internetu .💸za splnění této podmínky dostáváte dle smlouvy odměnu 200 kč měsíčně vyplácejí čtvrtletně pokud máte zájem o registraci do firmy potřebuji vaši mailovou adresu ozvěte se mi děkuji .. Rekrutace -stále věk 15-69let .Muži i ženy . Pokud budete ve věkové hranici můžete začít ihned spolupracovat .

Region : Vsetín
Kontaktní osoba : Jana Dědková
Email : Dedkovajana@email.cz
Datum vložení : 12.02 15:07 - 2021

Portál pro školy - volná místa, poptávka, nabídka
Novinka! Chcete pracovat ve školství, nebo pracovat v příbuzných oborech? Nebo naopak nabízíte volná místa? Poptávku a nabídku volných míst vkládejte zde.

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 21.01 09:10 - 2021

Nabídka tvorby www

Tvoříme i samostatně weby. Ceny zde...