Zobrazení dnes: 8734
Zobrazení včera: 11299
Zobrazení 2022: 2107912
Zobrazení 2021: 5624594
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení celkem: 72014526

Vše pro školy

Partnerské projekty

Přihlášení

Jméno :

Heslo :Volná místa, práce, brigády - Nabídka práce na volné místo

Práce poradce

Požadujeme :

Baví vás práce s klienty, chcete se rozvíjet a budovat své jméno? Tak tato práce je přímo pro vás!

Nabízímeme :

CHCETE PATŘIT MEZI NÁS A STÁT SE ÚSPĚŠNÝMI? JE DŮLEŽITÉ POROZUMĚT PRÁCI S PENĚZI A POMOCI PLÁNOVAT BUDOUCNOST TAK, ABY KAŽDÝ MOHL ŽÍT ŽIVOT PODLE SVÝCH PŘEDSTAV. Podnikání je výzva v každé době. Získejte v nás silného partnera. Poskytneme vám finanční zázemí, jistotu a stabilitu. Baví vás práce s klienty, chcete se rozvíjet a budovat své jméno? Tak tato práce je přímo pro vás! Vzdělávání přináší své výsledky. Spolupracujeme s interními a externími lektory, kteří vám pomohou při výběru manažerské nebo samostatné poradenské cesty. Flexibilní pracovní doba je u nás samozřejmostí. Jen vy rozhodujete, kdy budete pracovat a kdy věnujete čas své rodině, zálibám nebo studiu. Získáte skvělé zázemí, týmový kolektiv, fixní plat, jistotu práce, flexibilní čas, benefity, .. prostě práci, které vás bude bavit! Své životopisy zasílejte na email financial.strategies.sro@gmail.com a domluvíme si osobní pohovor, kde se dozvíte více informací.

Region : Olomoucký
Kontaktní osoba : Dominik Murin
Telefon : 736772048
Email : DMurin@seznam.cz
Datum vložení : 16.01 15:17 - 2021

Portál pro školy - volná místa, poptávka, nabídka
Novinka! Chcete pracovat ve školství, nebo pracovat v příbuzných oborech? Nebo naopak nabízíte volná místa? Poptávku a nabídku volných míst vkládejte zde.

Novinky, aktuality

Tvoříme weby a eshopy, které fungují.

Přejete-li si i vy novou www prezentaci / e-shop. SEO optimalizaci pro viditelnost? PPC aktivní reklamu pro oslovení více zákazníků, nebo animovanou pobídku, která více než-li slova představí Vaše produkty či služby?!

Spojte se s námi
Tvoříme weby a eshopy, které fungují.

Datum : 03.05 07:41 - 2022

Nabídka pro školy

Dozvíte se více o ..

Nahlédněte do našich odkazů a dozvíte se více o portálech: Mateřské školy, Základní školy , Střední školy , Volná místa ve školství , + kompletní nabídka pro školy - vše pro školy. .

 

Napište nám rádi Vám pomůžeme s nastavením Vašeho zápisu.

Nabídka tvorby www

Tvoříme i samostatně weby. Ceny zde...

.