Zobrazení 2021: 2697499

Volná místa, práce, brigády - Nabídka práce na volné místo

Prodavačka elektro ETA Kladno

Požadujeme :

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti Co u nás budete dělat? * Prodávat trendy produkty, novinky či vychytávky do domácnosti * Rozšiřovat lidem obzory, vždy pro ně budete mít zajímavé novinky a akce * Přebírat zboží, kontrolovat jeho perfektní stav a vést evidenci * Pečovat o zákazníky prodejny, např. jim pomáhat s reklamacemi * Počítat peníze v pokladně a hlídat, aby se nerozkutálely Požadavky na zaměstnance Osobnostní předpoklady a dovednosti Hledáme právě Vás? * Potřebujeme spolehlivého, pečlivého a pracovitého kolegu či kolegyni! * Nebojíte se komunikovat s lidmi a víte jak si získat zákazníka? * Rádi komunikujete s lidmi, věnujete se jim a umíte poradit?

Nabízímeme :

Láká Vás to? Pojďte do toho s námi! * Čeká vás práce na plný úvazek v příjemném kolektivu a férový přístup * Dostanete motivující ohodnocení Získáte spoustu zajímavých benefitů: * 5 dnů volna na nemoc * příspěvek na jídlo ve formě stravenkové karty * slevy na všechny produkty na našich prodejnách a e-shopech * výhodné ceny volání pro Vás a Vaše blízké * příspěvek na zubní ošetření * výhodné ceny elektřiny a plynu do Vaší domácnosti * slevy na pobyt na našich hotelech v srdci Beskyd * odměny při významných životních událostech a jubilejních Životopisy zasílejte emailem

Region : Kladno
Kontaktní osoba : Zuzana Kaiserová
Email : zuzana.kaiserova@eta.cz
Datum vložení : 16.02 14:08 - 2021

Portál pro školy - volná místa, poptávka, nabídka
Novinka! Chcete pracovat ve školství, nebo pracovat v příbuzných oborech? Nebo naopak nabízíte volná místa? Poptávku a nabídku volných míst vkládejte zde.

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 21.01 09:10 - 2021

Nabídka tvorby www