Zobrazení dnes: 6053
Zobrazení včera: 9753
Zobrazení 2021: 2729772
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 69641792

Vše pro školy

Partnerské projekty

Přihlášení

Jméno :

Heslo :Volná místa, práce, brigády - Nabídka práce na volné místo

PROGRAMÁTOR SE ZNALOSTÍ JAZYKA PHP

Požadujeme :

PŘEHLED PRACOVNÍ POZICE Do našeho týmu, hledáme šikovného PHP programátora. Spolupracujeme na nejrůznějších projektech pro širokou paletu klientů a můžete se tak snadno dostat k vývoji pro medicínské firmy stejně tak pro automobilový průmysl. Většinou vyvíjíme projekty od nuly a málokdy se něco opakuje. Každý projekt je zábava a nová zkušenost!. POŽADUJEME ● výbornou znalost PHP a JS (JQuery) a především problematiky vícerozměrných SQL databází HTML - canvas, HTML5 a CSS ve spánku a pozpátku ● zkušenosti na vývoji větších projektů ● důsledné a pečlivé vedení dokumentace OČEKÁVÁME ● zkušenosti s Nette, Bootstrap a dalšími frameworky ● schopnost samostatně si organizovat práci a dodržovat terminy ● dlouhodobou spolupráci, aktuálně nejméně na dva roky NABÍZÍME ● spolupráci na ŽL i DPP ● projektovou práci s pevně daným zadáním, cenou a termínem ● vývoj zajímavých projektů, které budou využívány po celém světě ● spolupráci se špičkami především medicínských oborů ● spolupráci s univerzitním prostředím ● dlouhodobé projekty s pravidelným financováním V případě zájmu napiš na info@quantumsoft.cz a rovnou vyplň náš dotazník! https://docs.google.com/forms/d/19CDxfVDrz0ttocBvggrMSdr0t9dHnhg6y1bvx2aXP0A/viewform?ts=60489e1c&gxids=7628&edit_requested=true

Region : Brno-město
Kontaktní osoba : Gabriela Povrazníková
Web : www.quantumsoft.cz
Email : asistentka@zdendas.cz
Datum vložení : 29.03 09:43 - 2021

Portál pro školy - volná místa, poptávka, nabídka
Novinka! Chcete pracovat ve školství, nebo pracovat v příbuzných oborech? Nebo naopak nabízíte volná místa? Poptávku a nabídku volných míst vkládejte zde.

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.


Datum : 21.01 09:10 - 2021

Nabídka pro školy

Dozvíte se více o ..

Nahlédněte do našich odkazů a dozvíte se více o portálech: Mateřské školy, Základní školy , Střední školy , Volná místa ve školství , + kompletní nabídka pro školy - vše pro školy. .

 

Napište nám rádi Vám pomůžeme s nastavením Vašeho zápisu.

Nabídka tvorby www

.