Zobrazení 2021: 1745773

Volná místa, práce, brigády - Nabídka práce na volné místo

recepční - asistent advokáta

Požadujeme :

Co čekáme my od Vás? Především nadšení, chuť, spolehlivost a příjemné vystupování. Nemusíte mít praxi v advokátní kanceláři, věříme, že vše se dá naučit a nejdůležitější je elán a spolehlivost. Máme velmi pestrou klientelu, což se odráží i na jednání s klienty. Velmi oceníme, pokud nebudete mít problém komunikovat v angličtině (ústně i písemně) a jakýkoli další jazyk bude jen výhodou, ale není podmínkou. Práce na nabízené pozici v sobě snoubí klasickou recepční práci (objednávání schůzek s klienty, přijímání klientů, vyřizování telefonátů, práce s poštou, atd.), práci s finanční hotovostí, a zároveň práci asistenta advokáta (psaní jednoduchých vzorových přípisů státním orgánům či klientům). Jak už bylo řečeno, vše Vás rádi naučíme. Nehledáme dokonalou a hotovou recepční/recepčního, ale především člověka, který bude mít chuť se všechno naučit a bude na něj spoleh. Předem upozorňujeme, že pracovní doba se po střídá co týden, a je vždy 8 hodinová od 8:30 a druhý týden od 9:30.

Nabízímeme :

Co nabízíme my Vám? Adekvátní finanční ohodnocení a mladý přátelský kolektiv, který se postará o to, aby se Vám u nás líbilo a aby Vaše zaučení a další působení v kanceláři probíhalo hladce.

Region : Praha
Kontaktní osoba : Eliška Petrtýlová
Telefon : 774737721
Web : https://www.advokati-ceva.cz/
Email : kancelar@advokati-ceva.cz
Datum vložení : 26.02 13:34 - 2021

Portál pro školy - volná místa, poptávka, nabídka
Novinka! Chcete pracovat ve školství, nebo pracovat v příbuzných oborech? Nebo naopak nabízíte volná místa? Poptávku a nabídku volných míst vkládejte zde.

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 21.01 09:10 - 2021

Nabídka tvorby www