Zobrazení 2019: 307386

Email : info@enthusia.cz
Url : www.enthusia.cz/firmy-a-skupiny/

Popis činnosti :

Organizujeme nezapomenutelné školní pobyty v Českosaském Švýcarsku. Vydejte se tak s námi s Vaší třídou objevit mnohá NEJ tohoto přeshraničního Národního parku České Švýcarsko. Máme pro Vás venkovní aktivity pro jednodenní školní výlety i pro vícedenní pobyty plné poučení a zábavy.

Proplujete na raftech a kanoích po Labi NEJhlubším evropským pískovcovým kaňonem až do německého Bad Schandau. Výlet tak spojíte i s návštěvou tohoto malebného saského lázeňského města. Cestu zpátky z raftů si vychutnáte ze sedla kola nebo z koloběžky na NEJpopulárnější Labské cyklostezce. Na té můžete sjet i z NEJvyšší stolové hory ČR děčínského Sněžníku. Můžete s našimi instruktory zdolat NEJrozsáhlejší Via Ferratu v Česku a připravíme Vám i procházku po nízkých lanech.

V Děčíně Vám historii tohoto NEJvětšího českého vnitrozemského přístavu a jeho zákoutí zábavně přiblíží naše týmová hra využívající chytré telefony, neochudíme Vás ani o a pořádný táborák.  Čekají Vás i pěší výlety na Pravčickou bránu, NEJvětší pískovcový oblouku Evropy spojený s plavbou v Soutěskách nebo návštěva skalního města Tiské stěny. S naším průvodcem si je okořeníte o zajímavý výklad přírodních a historických příběhů.
Naše programy tak kombinují aktivní pohyb v unikátním přírodním prostředí a poznávání historie a jedinečnosti tohoto nejsevernějšího výběžku Česka spojeného s i návštěvou německého příhraničí.

Máme vlastní velkou půjčovnu sportovních potřeb s desítkami lodí, kol, koloběžek atd. (www.cyklopujcovna.com) a provozujeme i vlastní ubytování v městském kempu v Děčíně (www.kempdecin.cz). Spolupracujeme však i s dalšími ubytovateli a máte tak na výběr z několika druhů ubytování vhodných pro školy. Vše tak máte z první ruky od speciality na skupinové aktivní pobyty v Českém Švýcarsku a vždy za ty nejatraktivnější ceny. A k tomu má každá 21. osoba program a pobyt včetně stravy kompletně ZDARMA.

Všechny naše programy jsou řádně zajištěny. Pro vybrané aktivity zajišťujeme pouze certifikované instruktory, vybavení, které používáme pochází jen od předních českých výrobců a splňuje tak všechny předepsané normy. Jako CK máme uzavřeno pojištění proti úpadku a také pojištění odpovědnosti. O každou skupinu se staráme s největší péčí. Naši zákazníci se díky tomu k nám vracejí.

Nabídka od CK Enthusia pro děti, rodiče a školy :

KEMP DĚČÍN ubytování a aktivity pro pobyty v Českém Švýcarsku

Pro pobyt v Českém Švýcarsku nabízíme ideální ubytování v Děčíně, který je výchozím bodem na ta nejkrásnější místa našeho nejmladšího národního parku.

Bungalovy s 5 lůžky a vlastní koupelnou

V našem kempu najdete několik oblíbených možností ubytování pro skupiny. Nové bungalovy jsou vybaveny 5 lůžky s lůžkovinami, povlečením a ručníky, vlastní koupelnou a ledničkou. Celková kapacita bungalovů je 40 lůžek.

Obytné stany

Pokud si chcete užít opravdové táboření a nemáte vlastní stany ani další vybavení využitjete naše plně zařízení obytné stany. Jedná se o velké rodinné stany se 4 plnohodnotnými lůžky, světlem, elektrickou přípojkou, kobercem a kempingovým nábytkem včetně stolku a židlí. Nemusíte vozit ani spacák, lůžkoviny Vám rádi poskytneme. Kapacita obytných stanů je 60 lůžek.

Samozřejmě můžete přijet i s vlastními stany, travnatého prostoru máme dost.

V kempu je sociální zařízení s teplou vodou v ceně ubytování, kuchyňka pro Vaše použití, velká jurta jako společenská místnost. Můžete si u nás udělat i táborák. Ohniště máme a dřevo zařídíme. A máme i WIFI. K dispozici je také náš bar s občerstvením a pro přípravu snídaní.

Využít můžete i naše stravování od snídaní až po plné penze a děláme i obědové balíčky pro výlety.

Rafty na Labi

Kemp se nachází v zeleném centru Děčína a do jeho historického středu je to z kempu 10  minut pěšky. Z vlakového nádraží se k nám dostanete za 7 minut pěšky a skupinám přivezeme z nádraží zavazadla zcela zdarma. Kemp je opravdu skvělým místem pro výlety do Českého Švýcarska a nabízíme i mnoho aktivit. Jelikož jsme na břehu řeky Labe, půjčujeme kanoe a rafty. Přímo před branou kempu je Labská cyklostezka a nepotřebujete si ani vozit vlastní kola, rádi Vám velmi kvalitní zapůjčíme anebo si můžete udělat výlet na koloběžkách. Půjčujeme také ferratové sety na oblíbenou via ferratu Pastýřská stěna. Více na stránkách naší půjčovny vybavení www.cyklopujcovna.com

V okolí je také aquapark, můžete si udělat výlet výletní lodí a navštívit nejoblíbenější místa v Českém Švýcarsku - Pravčickou bránu, Soutěsky a Tiské stěny. Máme v nabídce několik velmi atraktivních aktivit pro školní kolektivy. Prohlédnout si je můžete zde http://www.kempdecin.cz/program-pro-skoly-a-skupiny

Pro školní a mládežnické kolektivy máme speciální ceny. Každá 21. osoba má pobyt zcela ZDARMA.

Těšíme se na Vás v našem rodinném kempu.

Web : www.kempdecin.cz
Email : recepce@kempdecin.cz
Datum vložení : 21.01 10:30 - 2019

Půjčovna lodí a kol pro školní pobyt v Českém Švýcarsku

Provozujeme v Děčíně půjčovnu lodí a kol a zároveň i vlastní kemp se speciální nabídkou pro školní a mládežnické kolektivy.

Jednodenní školní výlet či několikadenní pobyt se stravováním si tak s námi zařídíte naprosto jednoduše na jednom místě.

Kromě půjčovny a ubytování máme pro Vás připravené různé outdoorové aktivity pro poznání Českosaského Švýcarska. Plavby na kanoích a raftech, projížďky na kolech a koloběžkách, zdolávání via ferraty, nízké lanové překážky, pěší výlety a poznávací hry. Nabízíme i průvodce a instuktory.  Pro školy máme speciální ceny.

Rádi pro Vás připravíme standardní progam i nabídku na míru Vašim přáním.

CK Enthusia
Labské nábřeží 33