Zobrazení dnes: 3773
Zobrazení včera: 10046
Zobrazení 2021: 2697382
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 69609402

Vše pro školy

Partnerské projekty

Přihlášení

Jméno :

Heslo :Volná místa, práce, brigády - Nabídka práce na volné místo

Správce pojistných smluv Brno

Požadujeme :

CO POŽADUJEME? VŠ nebo SŠ vzdělání Velkou výhodou je VŠFS obor: Pojišťovnictví nebo předchozí zkušenosti v oboru Přehled o postupech a procesech spojených s poskytováním pojišťovacích služeb Samostatnost, preciznost a zodpovědný přístup Schopnost rychle vstřebávat nové informace a chuť učit se novým věcem Proaktivní přístup, kreativní myšlení Výborné písemné i ústní vyjadřování Aktivní znalost práce na PC (MS Office – Word, Excel, Outlook, Power Point) Řidičský průkaz sk.B

Nabízímeme :

Česká makléřská společnost hledá na svoji pobočku do Brna nového kolegu/kolegyni s obchodním duchem na pozici správce pojistných smluv. CO VÁŠ ČEKÁ? Správa pojistných smluv pro korporátní klientelu v rámci Jihomoravského kraje Poradenství zákazníkům v souvislosti s pojištěním, aktualizace pojistných smluv Komunikace se s pojišťovnami Komunikace se zákazníky Příprava výběrových řízení a nabídek pojištění Administrace pojistných událostí, vyhodnocování škodního průběhu Urgence plateb pojistného NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT? Práci na hlavní pracovní poměr Pracovní doba: PO-PÁ 7:30?16:00 Zázemí stabilní české společnosti a příjemné pracovní prostředí Různorodou a zodpovědnou práci v perspektivním odvětví Postaráme se o Váš odborný i profesní růst Možnost podílet se na rozvoji týmu a firemní kultury Čas na odpočinek ? máme týden dovolené navíc V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email sylva@zolikovaprace.cz nebo volejte na tel. +420 735 120 130

Region : Brno-město
Kontaktní osoba : Sylva Valentová
Telefon : 735120130
Email : sylva@zolikovaprace.cz
Datum vložení : 16.03 17:26 - 2021

Portál pro školy - volná místa, poptávka, nabídka
Novinka! Chcete pracovat ve školství, nebo pracovat v příbuzných oborech? Nebo naopak nabízíte volná místa? Poptávku a nabídku volných míst vkládejte zde.

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.


Datum : 21.01 09:10 - 2021

Nabídka pro školy

Dozvíte se více o ..

Nahlédněte do našich odkazů a dozvíte se více o portálech: Mateřské školy, Základní školy , Střední školy , Volná místa ve školství , + kompletní nabídka pro školy - vše pro školy. .

 

Napište nám rádi Vám pomůžeme s nastavením Vašeho zápisu.

Nabídka tvorby www

.