Zobrazení 2021: 1911294

Volná místa, práce, brigády - Nabídka práce na volné místo

Stavbyvedoucí

Požadujeme :

- Technické vzdělání (zaměření na TZB nebo ochota se to naučit) - ŘP sk.B a ochota cestovat - Touhu nezakrnět a chtít se dále profesně zdokonalovat - Prokazatelné výsledky ve Vašich dosavadních aktivitách (práce, brigáda, praxe)

Nabízímeme :

- Pokud si Vás vybereme, stanete se pravou rukou vedení společnosti - Plánujeme další růst společnosti a Vy se budete přímo podílet na vytvoření vlastního týmu ? budete si vybírat s kým budete pracovat - Budete koordinovat projekty různé technické specifikace ? často se dostaneme k opravdu zajímavým projektům - Vaše práce za Vámi bude vidět - Podpoříme Vás v další odborné i osobnostní kvalifikaci - za dobře odvedenou práci se náležité odměně rozhodně nevyhnete

Region : Brno-město
Kontaktní osoba : Jiří Hanák
Telefon : 725876737
Web : www.a4group.cz
Email : tomas.hanak@a4group.cz
Datum vložení : 16.03 13:25 - 2021

Portál pro školy - volná místa, poptávka, nabídka
Novinka! Chcete pracovat ve školství, nebo pracovat v příbuzných oborech? Nebo naopak nabízíte volná místa? Poptávku a nabídku volných míst vkládejte zde.

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 21.01 09:10 - 2021

Nabídka tvorby www