Zobrazení dnes: 4452
Zobrazení včera: 10220
Zobrazení 2019: 3196500
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 62855923

Vše pro školy

Partnerské projekty

Přihlášení

Jméno :

Heslo :Nainstalujte si flash player.

STEZKA KORUNAMI STROMŮ s.r.o.

   
Firma : STEZKA KORUNAMI STROMŮ s.r.o.
Ulice : Lipno nad Vltavou 307
Město : Lipno nad Vltavou
Kraj : Jihočeský
   
Pobočky :
IČO : 281 42 349        DIČ : CZ28142349
   
Telefon: +420 388 424 145    
Fax : +420 388 424 069  
     
Email : damian.viktor@lipno.info  
Url : www.stezkakorunamistromu.cz  
     
Popis činnosti :  
   
  Neuvěřitelný výhled na Šumavu, didaktické interaktivní zastávky,  adrenalinové sekce pro děti a nejdelší suchý tobogán v České republice  nabídne celorepublikový unikát – Stezka korunami stromů Lipno.
 
   
 
Stezka korunami stromů Lipno je první a jediná v České republice a může se  pochlubit oceněním „Novinka roku 2012“. Měří 675 m a je zakončena 40 m  vysokou vyhlídkovou věží. Za maximálního stoupání 2 – 6 % se návštěvníci  na stezce dostanou až do 24 metrové výšky.

Opravdovým unikátem je 52 metrů  dlouhý tobogán s převýšením 24 metrů. Tobogán je jedním z  nejočekávanějších vrcholů každého školního výletu a lze jej využít i  opakovaně. Stezka korunami stromů  je projektem, který v sobě kombinuje  poučení i zábavu.

Díky tomu, že je šetrně zasazena do stávajícího lesa, je  možné pozorovat nesčetné životní formy, o kterých se žáci učí ve škole,  z  jedinečné perspektivy. Stezka je otevřená celoročně, je kompletně  bezbariérová a samozřejmostí je poskytnutí zvýhodněného vstupného pro  školy. Stezka korunami stromů Lipno je ideálním cílem pro jednodenní  výlety všech typů škol.

A to nejen pro svoji jedinečnost, netradiční  pojetí a kombinaci adrenalinových a didaktických prvků. Další výhodou je,  že její okolí nabízí širokou škálu sportovního a kulturního vyžití stejně  jako potřebný komfort a kapacity doplňkových služeb.
 
   
 

Pro školy


Plánujete školní výlet, školu v přírodě, exkurzi, sportovní, poznávací nebo vzdělávací kurz pro žáky/ studenty vaší školy? Vyberte si pro váš pobyt LIPNO! Sezóna na Lipně nikdy nekončí a Stezka korunami stromů Lipno je vyhledávaným cílem a zárukou nezapomenutelného zážitku.

PROHLÍDKA STEZKY


Žáci a studenti si užijí nejen výhled na lipenské jezero a daleké okolí, ale během výstupu až na samý vrchol 40 metrů vysoké vyhlídkové věže potkají na trase dlouhé 675 metrů 11 adrenalinových zastavení a několik didaktických tabulí. Tabule seznámí studenty s tématy Roční období, Dřevo, Od semínka k dospělému stromu a mnoha dalšími. Veškeré informace jsou školám k dispozici v brožuře didaktických stanic. Tuto brožuru získají školy na didaktických stanicích, didaktické listy pak na pokladně Stezky korunami stromů.


Ale protože do brožury se všechny informace nevejdou, doporučujeme prohlídku s průvodcem. Prohlídka trvá cca 45 minut a průvodce seznámí skupinu s řadou dalších témat jako je lipenská nádrž, funkce hospodářského lesa nebo třeba fauna a flóra Šumavy.


Průvodce je k dispozici skupinám po celou dobu otvírací doby Stezky za 15 Kč na osobu. Upozorňujeme, že o prohlídku s průvodcem je potřeba požádat předem, není poskytován automaticky ke každé objednané skupině. Skupiny do 30 osob není třeba dělit na menší. Objednávku průvodce zasílejte na info@stezkakorunamistromu.cz.

Stezka korunami stromů je přizpůsobená i pro handicapované členy kolektivu! 


VSTUPNÉ


Školy mají na Stezku korunami stromů zvýhodněné vstupné, a to i na dopravu stezkabusem nebo lanovkou.

K 25 zakoupeným vstupenkám poskytujeme 2 vstupy na Stezku korunami stromů ZDARMA.

S LIPNO CARD mohou nejen studenti a žáci využít k jedné jízdě tobogánem druhou také zdarma.

 

DOPRAVA


Centrální parkoviště u nástupního místa lanovky nabízí vyhrazená místa pro autobusy. Parkování je pro vás zdarma. K samotné Stezce korunami stromů se celá skupina může dostat nejen pěšky po vyznačené trase, ale také lanovkou nebo stezkabusem. Školním skupinám opět poskytujeme zvýhodněné jízdné.

 

SEZÓNA NA LIPNĚ NIKDY NEKONČÍ!


Prohlídkou Stezky korunami stromů nabídka aktivit na Lipně rozhodně nekončí! Po celý rok si školy mohou vybrat z řady kurzů a jednotlivých zážitkových aktivit. Speciální ceny pro školy nabízí také Active Park Lipno a Skiareál Lipno.


Se zařízením výletu, školního pobytu nebo ubytovaní vám pomůže Infocentrum Lipno.
Stravování pro školy a skupiny nabízí Restaurace Lanovka v těsné blízkosti centrálního parkoviště. 
 
   
Nabídka od STEZKA KORUNAMI STROMŮ s.r.o. pro děti, rodiče a školy :  

Lyžařský výcvik na Lipně pro Vaši třídu - včasná rezervace ZDEWeb : www.lipno.info/novy-active-park-lipno/lipno-pro-skoly.html
Email : damian.viktor@lipno.info
Datum vložení : 13.09 12:56 - 2019

 

Novoroční výstup na STEZKU KORUNAMI STROMŮ Lipno

Web : www.lipno.info
Email : nfocentrum@lipno.info
Datum vložení : 14.12 13:42 - 2018

 

Zahájení zimní sezóny - Skiareál Lipno


Web : www.lipno.info
Email : infocentrum@lipno.info
Datum vložení : 12.12 12:29 - 2018

 

LYŽAŘSKÉ KURZY PRO ŠKOLY - STEZKA KORUNAMI STROMŮ LIPNO


LIPNO SERVIS s.r.o.
Lipno nad Vltavou č.p. 307, PSČ 382 78
IČ: 281 364 20, DIČ: CZ 281 364 20
T: 727 862 002, E: skoly@lipno.info
E: damian.viktor@lipno.info
www.lipno.info

zapsáno v OR u KS v Č. Budějovicích pod zn. C 19521,
bankovní spojení: 63 46 002/ 0800

Web : www.lipno.info
Email : skoly@lipno.info; damian.viktor@lipno.info
Datum vložení : 07.12 14:36 - 2018

 

STEZKA KORUNAMI STROMŮ LIPNO - POZVÁNKA NA AKCE


Lipno nad Vltavou

Vážená paní ředitelko, vážený pane řediteli,

s nadcházející novým školním rokem bychom Vám rádi poskytli inspiraci při rozhodování o cíli exkurzí, výletů či adaptačních kurzů pro vaše žáky a studenty. Zároveň bychom Vám rádi poděkovali za současnou přízeň a popřáli Vám mnoho úspěchů do Nového školního roku, kdy pro Vás budeme připravovat speciální nabídky pro Vaše pedagogy a žáky. Rádi Vás o nich budeme pravidelně informovat.

LIPNO PRO ŠKOLY je název naší nabídky určené speciálně pro mateřské, základní a střední školy. Dle vašich přání a požadavků zajistíme komplexní program včetně všech služeb. Nabídneme vám sportovní vyžití, odpočinek, ubytovací a stravovací zařízení, a to vše v jednom místě, tedy v docházkové vzdálenosti.

V Lipně nad Vltavou doporučujeme navštívit:
-    Stezku korunami stromů Lipno – jedinečnou 675 m dlouhou stezku s adrenalinovými 
    a didaktickými stanicemi zakončenou vyhlídkovou věží a nejdelším suchým tobogánem     v České     republice, navíc s edukačním programem a průvodcem na objednání pro skupiny
-     Království lesa – úžasné lesní hřiště , jež nasálo nenapodobitelnou atmosféru a rukopis, který umí jen příroda. Najdete zde několik desítek atrakcí a herních prvků. Všechny herní prvky jsou inspirované lesem a životem v něm.
-    Active park Lipno se skvělými podmínkami pro aktivní sport v podobě lanového parku,     bike parku, floutrejl trasy, frisbee parku, aquaworldu či 15 km dlouhé Jezerní cyklo & in-line stezky
-    atraktivity v podobě Hopsária , Bobová dráha, plavba parníkem
-    a mnohé další

V Lipně nad Vltavou se zároveň nabízí jedinečná možnost zapůjčení sportovních potřeb v půjčovnách INTERSPORT Rent – zde si vaši žáci či studenti mohou zapůjčit vše, co k případné sportovní části pobytu na Lipně potřebují.

Školám zde navíc nabízíme zvýhodněné ceny a zvýhodněni jsou také pedagogové.

Naší předností v přípravě návštěv a pobytů na Lipně je široká databáze ubytovacích zařízení, která jsou vhodná právě pro školní pobyty. Samozřejmou součástí této nabídky je kompletní zajištění speciálních cen a služeb naším specialistou.

Pokud budete mít zájem o jakékoli doplňující informace, či přímo zajištění pobytu, prosím, kontaktujte nás mailem na skoly@lipno.info.
https://www.lipno.info/novy-active-park-lipno/lipno-pro-skoly.html

Zároveň si vám již nyní dovolujeme připomenout, že Skiareál Lipno nacházející se v obci Lipno nad Vltavou je svým charakterem (převýšení, množství a náročnost sjezdových tratí ad.) ideálním místem pro realizaci lyžařských kurzů.
Již nyní bychom vás chtěli informovat, že na 9.května 2018 pro vás připravujeme Motivační den, kdy si vás dovolíme pozvat na Lipno a přímo v místě vás seznámit s nabídkou našich služeb pro letní a zimní období.

S pozdravem z Lipna

Damián Viktor- obchodní zástupce a specialista pro školy
Web : www.stezkakorunamistromu.cz
Email : skoly@lipno.info
Datum vložení : 12.10 15:07 - 2018

 

AKCE - Stezka korunami stromů Lipno


Web : www.stezkakorunamistromu.cz
Email : skoly@lipno.info
Datum vložení : 24.08 12:00 - 2018

 

Stezka korunami stromů Lipno - zahájení letní sezóny


Vážená paní ředitelko, vážený pane řediteli,

s nadcházející jarní a letní  sezonou bychom Vám rádi poskytli inspiraci při rozhodování o cíli exkurzí, výletů
či adaptačních kurzů pro vaše žáky a studenty.

LIPNO PRO ŠKOLY je název naší nabídky určené speciálně pro mateřské, základní a střední školy. Dle vašich přání
a požadavků zajistíme komplexní program včetně všech služeb. Nabídneme vám sportovní vyžití, odpočinek, ubytovací a stravovací zařízení, a to vše v jednom místě, tedy v docházkové vzdálenosti.

V Lipně nad Vltavou doporučujeme navštívit:

-      Stezku korunami stromů Lipno – jedinečnou 675 m dlouhou stezku s adrenalinovými
        a didaktickými stanicemi zakončenou vyhlídkovou věží a nejdelším suchým tobogánem   v České republice, navíc s edukačním programem a průvodcem na objednání pro skupiny

-     Království lesa – úžasné lesní hřiště , jež nasálo nenapodobitelnou atmosféru a rukopis, který umí jen příroda. Najdete zde několik desítek atrakcí a herních prvků. Všechny herní prvky jsou inspirované lesem a životem v něm. …více informací v příloze tohoto sdělení.

-      Active park Lipno se skvělými podmínkami pro aktivní sport v podobě lanového parku,   bike parku, floutrejl trasy,   frisbee parku, aquaworldu či 15 km dlouhé Jezerní cyklo & in-line stezky

-      atraktivity v podobě Hopsária , Bobová dráha, plavba parníkem
-      a mnohé další

Více informací s balíčky pro školní výlety a pobyty naleznete pod odkazem:

https://drive.google.com/file/d/1Mlcv6z90tPqOBSt0fRixUuFHDdLgIrsR/view?usp=sharing

 
V Lipně nad Vltavou se zároveň nabízí jedinečná možnost zapůjčení sportovních potřeb v půjčovnách INTERSPORT Rent – zde si vaši žáci či studenti mohou zapůjčit vše, co k případné sportovní části pobytu
na Lipně potřebují. Školám zde navíc nabízíme zvýhodněné ceny a zvýhodněni jsou také pedagogové.

 
Naší předností v přípravě návštěv a pobytů na Lipně je široká databáze ubytovacích zařízení,
která jsou vhodná právě pro školní pobyty. Samozřejmou součástí této nabídky je kompletní zajištění speciálních cen a služeb naším specialistou.

Pokud budete mít zájem o jakékoli doplňující informace, či přímo zajištění pobytu, prosím, kontaktujte
nás mailem na skoly@lipno.info

https://www.lipno.info/novy-active-park-lipno/lipno-pro-skoly.html

Zároveň si vám již nyní dovolujeme připomenout, že Skiareál Lipno nacházející se v obci Lipno nad Vltavou je svým charakterem (převýšení, množství a náročnost sjezdových tratí ad.) ideálním místem pro realizaci lyžařských kurzů. Již nyní bychom vás chtěli informovat, že na 9.května 2018 pro vás připravujeme Motivační den, kdy si vás dovolíme pozvat na Lipno a přímo v místě vás seznámit s nabídkou našich služeb pro letní a zimní období.

S pozdravem z Lipna
Damián Viktor- obchodní zástupce a specialista pro školy

Lipno nad Vltavou 87 (Infocentrum Lipno)
382 78 Lipno nad Vltavou
Tel.: +420 380 736 053
Mobil: +420 731 410 800
E-mail: infocentrum@lipno.info


Web : www.stezkakorunamistromu.cz
Email : skoly@lipno.info
Datum vložení : 11.05 14:21 - 2018

 

Stezka korunami stromů Lipno - nabídka pro školy


Vážená paní ředitelko, vážený pane řediteli,

s nadcházející jarní a letní  sezonou bychom Vám rádi poskytli inspiraci při rozhodování o cíli exkurzí, výletů
či adaptačních kurzů pro vaše žáky a studenty.

LIPNO PRO ŠKOLY je název naší nabídky určené speciálně pro mateřské, základní a střední školy. Dle vašich přání
a požadavků zajistíme komplexní program včetně všech služeb. Nabídneme vám sportovní vyžití, odpočinek, ubytovací a stravovací zařízení, a to vše v jednom místě, tedy v docházkové vzdálenosti.

V Lipně nad Vltavou doporučujeme navštívit:

-      Stezku korunami stromů Lipno – jedinečnou 675 m dlouhou stezku s adrenalinovými
        a didaktickými stanicemi zakončenou vyhlídkovou věží a nejdelším suchým tobogánem   v České republice, navíc s edukačním programem a průvodcem na objednání pro skupiny

-     Království lesa – úžasné lesní hřiště , jež nasálo nenapodobitelnou atmosféru a rukopis, který umí jen příroda. Najdete zde několik desítek atrakcí a herních prvků. Všechny herní prvky jsou inspirované lesem a životem v něm. …více informací v příloze tohoto sdělení.

-      Active park Lipno se skvělými podmínkami pro aktivní sport v podobě lanového parku,   bike parku, floutrejl trasy,   frisbee parku, aquaworldu či 15 km dlouhé Jezerní cyklo & in-line stezky

-      atraktivity v podobě Hopsária , Bobová dráha, plavba parníkem
-      a mnohé další

Více informací s balíčky pro školní výlety a pobyty naleznete pod odkazem:

https://drive.google.com/file/d/1Mlcv6z90tPqOBSt0fRixUuFHDdLgIrsR/view?usp=sharing

 
V Lipně nad Vltavou se zároveň nabízí jedinečná možnost zapůjčení sportovních potřeb v půjčovnách INTERSPORT Rent – zde si vaši žáci či studenti mohou zapůjčit vše, co k případné sportovní části pobytu
na Lipně potřebují. Školám zde navíc nabízíme zvýhodněné ceny a zvýhodněni jsou také pedagogové.

 
Naší předností v přípravě návštěv a pobytů na Lipně je široká databáze ubytovacích zařízení,
která jsou vhodná právě pro školní pobyty. Samozřejmou součástí této nabídky je kompletní zajištění speciálních cen a služeb naším specialistou.

Pokud budete mít zájem o jakékoli doplňující informace, či přímo zajištění pobytu, prosím, kontaktujte
nás mailem na skoly@lipno.info

https://www.lipno.info/novy-active-park-lipno/lipno-pro-skoly.html

Zároveň si vám již nyní dovolujeme připomenout, že Skiareál Lipno nacházející se v obci Lipno nad Vltavou je svým charakterem (převýšení, množství a náročnost sjezdových tratí ad.) ideálním místem pro realizaci lyžařských kurzů. Již nyní bychom vás chtěli informovat, že na 9.května 2018 pro vás připravujeme Motivační den, kdy si vás dovolíme pozvat na Lipno a přímo v místě vás seznámit s nabídkou našich služeb pro letní a zimní období.

S pozdravem z Lipna
Damián Viktor- obchodní zástupce a specialista pro školy

Lipno nad Vltavou 87 (Infocentrum Lipno)
382 78 Lipno nad Vltavou
Tel.: +420 380 736 053
Mobil: +420 731 410 800
E-mail: infocentrum@lipno.infoWeb : www.lipno.info
Email : skoly@lipno.info
Datum vložení : 03.05 14:35 - 2018