Zobrazení dnes: 8187
Zobrazení včera: 11222
Zobrazení 2020: 3166823
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 67172992

Vše pro školy

Partnerské projekty

Přihlášení

Jméno :

Heslo :Nainstalujte si flash player.

STEZKA KORUNAMI STROMŮ s.r.o.

   
Firma : STEZKA KORUNAMI STROMŮ s.r.o.
Ulice : Lipno nad Vltavou 307
Město : Lipno nad Vltavou
Kraj : Jihočeský
   
Pobočky :
IČO : 281 42 349        DIČ : CZ28142349
   
Telefon: +420 388 424 145    
Fax : +420 388 424 069  
     
Email : damian.viktor@lipno.info  
Url : www.stezkakorunamistromu.cz  
     
Popis činnosti :  
   
  Neuvěřitelný výhled na Šumavu, didaktické interaktivní zastávky,  adrenalinové sekce pro děti a nejdelší suchý tobogán v České republice  nabídne celorepublikový unikát – Stezka korunami stromů Lipno.
 
   
 
Stezka korunami stromů Lipno je první a jediná v České republice a může se  pochlubit oceněním „Novinka roku 2012“. Měří 675 m a je zakončena 40 m  vysokou vyhlídkovou věží. Za maximálního stoupání 2 – 6 % se návštěvníci  na stezce dostanou až do 24 metrové výšky.

Opravdovým unikátem je 52 metrů  dlouhý tobogán s převýšením 24 metrů. Tobogán je jedním z  nejočekávanějších vrcholů každého školního výletu a lze jej využít i  opakovaně. Stezka korunami stromů  je projektem, který v sobě kombinuje  poučení i zábavu.

Díky tomu, že je šetrně zasazena do stávajícího lesa, je  možné pozorovat nesčetné životní formy, o kterých se žáci učí ve škole,  z  jedinečné perspektivy. Stezka je otevřená celoročně, je kompletně  bezbariérová a samozřejmostí je poskytnutí zvýhodněného vstupného pro  školy. Stezka korunami stromů Lipno je ideálním cílem pro jednodenní  výlety všech typů škol.

A to nejen pro svoji jedinečnost, netradiční  pojetí a kombinaci adrenalinových a didaktických prvků. Další výhodou je,  že její okolí nabízí širokou škálu sportovního a kulturního vyžití stejně  jako potřebný komfort a kapacity doplňkových služeb.
 
   
 

Pro školy


Plánujete školní výlet, školu v přírodě, exkurzi, sportovní, poznávací nebo vzdělávací kurz pro žáky/ studenty vaší školy? Vyberte si pro váš pobyt LIPNO! Sezóna na Lipně nikdy nekončí a Stezka korunami stromů Lipno je vyhledávaným cílem a zárukou nezapomenutelného zážitku.

PROHLÍDKA STEZKY


Žáci a studenti si užijí nejen výhled na lipenské jezero a daleké okolí, ale během výstupu až na samý vrchol 40 metrů vysoké vyhlídkové věže potkají na trase dlouhé 675 metrů 11 adrenalinových zastavení a několik didaktických tabulí. Tabule seznámí studenty s tématy Roční období, Dřevo, Od semínka k dospělému stromu a mnoha dalšími. Veškeré informace jsou školám k dispozici v brožuře didaktických stanic. Tuto brožuru získají školy na didaktických stanicích, didaktické listy pak na pokladně Stezky korunami stromů.


Ale protože do brožury se všechny informace nevejdou, doporučujeme prohlídku s průvodcem. Prohlídka trvá cca 45 minut a průvodce seznámí skupinu s řadou dalších témat jako je lipenská nádrž, funkce hospodářského lesa nebo třeba fauna a flóra Šumavy.


Průvodce je k dispozici skupinám po celou dobu otvírací doby Stezky za 15 Kč na osobu. Upozorňujeme, že o prohlídku s průvodcem je potřeba požádat předem, není poskytován automaticky ke každé objednané skupině. Skupiny do 30 osob není třeba dělit na menší. Objednávku průvodce zasílejte na info@stezkakorunamistromu.cz.

Stezka korunami stromů je přizpůsobená i pro handicapované členy kolektivu! 


VSTUPNÉ


Školy mají na Stezku korunami stromů zvýhodněné vstupné, a to i na dopravu stezkabusem nebo lanovkou.

K 25 zakoupeným vstupenkám poskytujeme 2 vstupy na Stezku korunami stromů ZDARMA.

S LIPNO CARD mohou nejen studenti a žáci využít k jedné jízdě tobogánem druhou také zdarma.

 

DOPRAVA


Centrální parkoviště u nástupního místa lanovky nabízí vyhrazená místa pro autobusy. Parkování je pro vás zdarma. K samotné Stezce korunami stromů se celá skupina může dostat nejen pěšky po vyznačené trase, ale také lanovkou nebo stezkabusem. Školním skupinám opět poskytujeme zvýhodněné jízdné.

 

SEZÓNA NA LIPNĚ NIKDY NEKONČÍ!


Prohlídkou Stezky korunami stromů nabídka aktivit na Lipně rozhodně nekončí! Po celý rok si školy mohou vybrat z řady kurzů a jednotlivých zážitkových aktivit. Speciální ceny pro školy nabízí také Active Park Lipno a Skiareál Lipno.


Se zařízením výletu, školního pobytu nebo ubytovaní vám pomůže Infocentrum Lipno.
Stravování pro školy a skupiny nabízí Restaurace Lanovka v těsné blízkosti centrálního parkoviště. 
 
   
Nabídka od STEZKA KORUNAMI STROMŮ s.r.o. pro děti, rodiče a školy :