Zobrazení dnes: 7244
Zobrazení včera: 9025
Zobrazení 2021: 3205530
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 70117550

Vše pro školy

Partnerské projekty

Přihlášení

Jméno :

Heslo :Volná místa, práce, brigády - Nabídka práce na volné místo

Streamer

Požadujeme :

Hledáme zájemce k obsazení atraktivních pozic na dohodu: 1. Streamer. 2. Technické zajištění streamu. Pokud si myslíte, že jste to právě vy, rádi vás přivítáme ve VR Play Parku v Praze na Václavském náměstí, odkud budou v pravidelných časech streamovány online turnaje ve hrách Tower Tag a později i Beat Saber, jako nově vznikající e-sportové VR hry. - Streamy budou vedeny v českém jazyce. - Pokud máš již se streamovaním jakoukoliv zkušenost, budeme rádi, pokud pošleš odkaz na svůj stream ( YouTube, Twitch ).....Toto není podmínkou! - Nemusí to být nutně muž, ale i ženu rádi přivítáme. - V případě tvého skutečného zájmu vyplň formulář na stránce: https://czechsaber.cz/form Co požadujeme: - znalost angličtiny na komunikační úrovni. - časovou flexibilitu s povinnou účastí prozatím vždy 1x týdně ( čtvrtky ) v Praze při streamu. - Schopnost se dobře vyjadřovat, rychle reagovat na dané situace. Dokázat i s vtipem zaujmout, zvládnout interakci s chatem. - Učit se za pochodu novým věcem jako je zvládání terminologie hry, jejích pravidel, poznání jednotlivých esportových hráčů.

Nabízímeme :

- Práci v luxusním prostředí VR Play Parku v Praze na Václavském náměstí. - Veškerá technika, pracovní nástroje a podmínky pro práci jsou zajištěny. - Zajímavé finanční ohodnocení včetně výloh na dopravu. - Osobní rozvoj v daném oboru s možností účasti při dalších soutěžích a mistrovstvích pořádaných v rámci těchto pozic.

Region : Praha
Kontaktní osoba : Jan Mach
Web : https://czechsaber.cz/form
Email : czechsaber@gmail.com
Datum vložení : 09.03 19:02 - 2021

Portál pro školy - volná místa, poptávka, nabídka
Novinka! Chcete pracovat ve školství, nebo pracovat v příbuzných oborech? Nebo naopak nabízíte volná místa? Poptávku a nabídku volných míst vkládejte zde.

Novinky, aktuality

Změňte i vy Vaší starou www prezentaci za novou


Re-designe www pro našeho dlouholetého klienta.
Vytvořili jsme Re-designe pro našeho dlouholetého klienta. Díky novým www splňuje www prezentace novodobě všechny prvky moderní www prezentace. Přejete-li si i vy novou www prezentaci KONTAKTUJTE NÁS 
Martin Petreje +420 603 471 568Datum : 24.08 10:42 - 2021

Nabídka pro školy

Dozvíte se více o ..

Nahlédněte do našich odkazů a dozvíte se více o portálech: Mateřské školy, Základní školy , Střední školy , Volná místa ve školství , + kompletní nabídka pro školy - vše pro školy. .

 

Napište nám rádi Vám pomůžeme s nastavením Vašeho zápisu.

Nabídka tvorby www

Tvoříme i samostatně weby. Ceny zde...

.