Zobrazení vcera: 14859

Fax : +42048154097

Url : www.starbenecko.cz

Popis činnosti :

Star Hotels Benecko - hotel Star a hotel Orion je ideální k ubytování pro školy - jak na jaře, na podzim, tak i v zimě.

Hotel leží v srdci Krkonoš, přímo ve středu lyžařského a turistického střediska Benecko.

Je tedy ideální pro školní výlety, školy v přírodě i lyžařské výcviky dětí v každém věku.

Pro Vaše učení a hry je Vám k dispozici restaurace, dětský koutek nebo terasa (děti můžete tedy rozdělit do skupin a pracovat nerušeně). Při nepříznivém počasí jistě také oceníte stolní tenis v hotelu nebo možnost využít hotelové sauny.

Zima: Hotel je v těsné blízkosti lyžařských vleků (4- sedačková lanovka Kejnos je cca 200m od hotelu. Vlek Machr je 150 m od hotelu). Jsou zde sjezdovky všeho druhu - modré, červené, černá. Pro nejmenší děti je přímo u hotelu dětský vlek.V okolí hotelu je mnoho běžkařských tras včetně “Beneckého kolečka”. V hotelu máme půjčovnu lyží. Zajišťujeme i učitele lyžování.

Jaro, léto, podzim: Náš hotel je ideální výchozí bod na vycházky. Je zde mnoho možností krátkých výletů do okolí (rozhledna Žalý, turistický cíl Rovinka, Zřícenina Štěpanického hradu, Krkonošské muzeum v Jilemnici) i dlouhých celodenních túr (Špindlerův Mlýn, Horní Mísečky, Vrbatovo návrší). Pro Vaše venkovní aktivity Vám poslouží rozlehlá hotelová zahrada nebo pěkný les vzdálený 200m od hotelu. U hotelu je hřiště na petanque, víceúčelové hřiště s umělým povrchem, pískoviště, ohniště a venkovní bazén.

Ubytování Vám můžeme nabídnout ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích a 6 lůžkových apartmánech. Kapacita hotelu Star je 85 lůžek a hotelu Orion 75 lůžek. Každý pokoj má vlastní koupelnu.

Pro velké školy nabízíme ubytování v obou hotelech najednou. Hotely jsou od sebe vzdálené pouze 100m - odděluje je krásná zahrada. Oba hotely dohromady nabízí ubytování až pro 160 osob. Pro takto velké školy poskytujeme slevy.

Stravování je možné 3x až 6x denně s pitným režimem po celý den. V případě celodenního výletu Vám rádi připravíme balíček na cestu. Jedna z možností příjemného večera je uspořádání táboráku s opékáním buřtů. Jídelní lístek Vám rádi připravíme dopředu pro schválení.

Ceny se pohybují od 270,-Kč do 390,-Kč za dítě včetně penze a celodenního pitného režimu na den. Cena se odvíjí od rozsahu penze, ročního období, stáří a počtu dětí.

Rádi Vám připravíme nabídku na míru.

Nabídka od Star hotels Benecko pro děti, rodiče a školy :

ŠvP v Krkonoších - Last Minute jaro 2017

Star Hotels*** Benecko je ideální pro školy - jak na jaře, na podzim, tak i v zimě.

Hotel Star - 87 lůžek, Hotel Orion až 105 lůžek.

Volné jarní termíny hotel Star 1.4.-28.4.2017 a hotel Orion 1.4.-14.5.2017!

Naše hotely leží v srdci Krkonoš, přímo ve středu lyžařského a turistického střediska Benecko. Jsou ideální pro školní výlety, školy v přírodě i lyžařské výcviky dětí v každém věku. Pro Vaše učení a hry je Vám k dispozici restaurace, dětský koutek, klubovna nebo terasa (děti můžete tedy rozdělit do skupin a pracovat nerušeně).

Cena pro Vás 290,-Kč /dítě /noc.

Na každé 10. dítě 1 dospělý zdarma.

Ubytování Vám můžeme nabídnout ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích a apartmánech. Každý pokoj má vlastní koupelnu a WC.

Stravování je 5x denně s pitným režimem po celý den. V případě celodenního výletu Vám rádi připravíme balíček na cestu. Jedna z možností příjemného večera je uspořádání táboráku s opékáním buřtů.

Web : www.starbenecko.cz
Datum vložení : 03.03 14:56 - 2017

Star hotels Benecko

Star Hotels*** Benecko to jsou dvě budovy, které stojí těsně vedle sebe Hotel Star (88 lůžek) a Hotel Orion (100 lůžek).

Jaro, léto, podzim: Náš hotel je ideálním výchozím bodem na vycházky po Krkonoších. Vyhledávaným cílem je zřícenina Štěpanického hradu, rozhledna Žalý, Farma Hucul na Janově Hoře, turistické místo Rovinka, Jilemnice, Vrchlabí atd.

Zima: 200 m od hotelu je sedačková lanovka s mnoha sjezdovkami, přímo za hotelem je dětský vlek a vlek poma s modrou a červenou sjezdovkou.

Hotely mají rozlehlou zahradu, na které kromě houpaček, pískoviště a skluzavky najdete hřiště s umělým povrchem, hřiště na pétanque a dostatek prostoru na hry a soutěže.

Jarní Last minute cena pro Vás 290,-Kč /dítě /noc

Volné jarní termíny v období hotel Star 1.4.-28.4., hotel Orion 1.4.-14.5.2017!

Na každé 10. dítě 1 dospělý zdarma.

Web : www.starbenecko.cz
Datum vložení : 24.01 14:14 - 2017