Zobrazení 2021: 1758164

Volná místa, práce, brigády - Nabídka práce na volné místo

Učitelka MŠ

Požadujeme :

Hledáme aktivní učitelku MŠ s odpovídající kvalifikací pro předškolní pedagogiku nebo speciální pedagogiku. Kvalifikace není zcela nutným předpokladem, lze doplnit v průběhu zaměstnání. U nekvalifikovaných uchazečů rozhodují zejména osobnostní předpoklady pro pozici předškolního pedagoga - aktivitu, kreativitu, komunikační schopnosti, empatii, schopnost pracovat v týmu a smysl pro humor

Nabízímeme :

Nabízíme přátelskou atmosféru školy, možnost seberealizace, v začátcích podporu zkušeným pedagogem, dobré platové podmínky. MŠ je dobře dostupná MHD z Prahy, dojezd cca 20 minut.

Region : Praha-západ
Telefon : 774752080
Web : www.msjesenice.cz
Email : reditelka@msjesenice.cz
Datum vložení : 04.01 11:49 - 2021

Portál pro školy - volná místa, poptávka, nabídka
Novinka! Chcete pracovat ve školství, nebo pracovat v příbuzných oborech? Nebo naopak nabízíte volná místa? Poptávku a nabídku volných míst vkládejte zde.

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 21.01 09:10 - 2021

Nabídka tvorby www