Zobrazení 2021: 2779864
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení 2019: 6346746

Volná místa, práce, brigády - Nabídka práce na volné místo

Úklid - zástup za dovolené a nemoci

Požadujeme :

věk minimálně 18 let spolehlivost pečlivost pracovitost aktivní přístup čistý rejstřík trestů Práce je vhodná i pro aktivní důchodkyně, studentky a maminky na rodičovské dovolené.

Nabízímeme :

brigádu na záskok za stálé pracovnice úklidu jistotu výplaty do 15. dne v měsíci na bankovní účet férový přístup k zaměstnancům práci nárazově, od pondělí do pátku s pracovní dobou začátek mezi 6:00 a 8:00 úvazek 4-8 hodin/denně dle časových možností spolupráci na dohodu (DPP) - neslučuje se s evidencí úřadu práce mzda 110,- Kč/hod. místo výkonu práce: Valašské Klobouky nástup dle domluvy V případě Vašeho zájmu prosím pošlete reakci na tuto pracovní nabídku prostřednictvím odpovědního formuláře a my se ozveme nazpět.

Region : Zlín
Kontaktní osoba : Ing. Tereza Machotová
Web : www.suez.cz
Email : suez@teamio.eu
Datum vložení : 10.03 22:15 - 2021

Portál pro školy - volná místa, poptávka, nabídka
Novinka! Chcete pracovat ve školství, nebo pracovat v příbuzných oborech? Nebo naopak nabízíte volná místa? Poptávku a nabídku volných míst vkládejte zde.

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 21.01 09:10 - 2021

Nabídka tvorby www

Tvoříme i samostatně weby. Ceny zde...