Zobrazení 2022: 2108653
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení celkem: 72015267

Volná místa, práce, brigády - Nabídka práce na volné místo

Úklid - zástup za dovolené a nemoci

Požadujeme :

věk minimálně 18 let spolehlivost pečlivost pracovitost aktivní přístup čistý rejstřík trestů Práce je vhodná i pro aktivní důchodkyně, studentky a maminky na rodičovské dovolené.

Nabízímeme :

brigádu na záskok za stálé pracovnice úklidu jistotu výplaty do 15. dne v měsíci na bankovní účet férový přístup k zaměstnancům práci nárazově, od pondělí do pátku s pracovní dobou začátek mezi 6:00 a 8:00 úvazek 4-8 hodin/denně dle časových možností spolupráci na dohodu (DPP) - neslučuje se s evidencí úřadu práce mzda 110,- Kč/hod. místo výkonu práce: Valašské Klobouky nástup dle domluvy V případě Vašeho zájmu prosím pošlete reakci na tuto pracovní nabídku prostřednictvím odpovědního formuláře a my se ozveme nazpět.

Region : Zlín
Kontaktní osoba : Ing. Tereza Machotová
Web : www.suez.cz
Email : suez@teamio.eu
Datum vložení : 10.03 22:15 - 2021

Portál pro školy - volná místa, poptávka, nabídka
Novinka! Chcete pracovat ve školství, nebo pracovat v příbuzných oborech? Nebo naopak nabízíte volná místa? Poptávku a nabídku volných míst vkládejte zde.

Tvoříme weby a eshopy, které fungují.

Přejete-li si i vy novou www prezentaci / e-shop. SEO optimalizaci pro viditelnost? PPC aktivní reklamu pro oslovení více zákazníků, nebo animovanou pobídku, která více než-li slova představí Vaše produkty či služby?!

Spojte se s námi

Tvoříme weby a eshopy, které fungují.

Datum : 03.05 07:41 - 2022

Nabídka tvorby www

Tvoříme i samostatně weby. Ceny zde...