Zobrazení 2021: 1910543
Zobrazení 2019: 6346746

Volná místa, práce, brigády - Hledám práci

Úklid domácnosti - bytu/domu

Dobrý den, Nabízím úklid domácnosti v lokalitách Brno-Líšeň, Brno-Vinohrady, Brno-střed, Židenice a Bohunice. Jedná se o běžný úklid jako je např. setření prachu, vysávání, umytí podlah, mytí nádobí, praní, žehlení, převlečení ložního prádla, vynesení odpadkového koše. Dále vše na domluvě. Mytí oken a věšení záclon - NE. Možnost i malého a středního nákupu potravin s donáškou do domu. Úklid by probíhal 1-2x týdně, cca 2-5 hod. Vše záleží na domluvě, dle Vašich časových možností. Cena za úkl.: 125kč/hod ihned po zkončení Úklid mě moc baví a mám s ním i pracovní zkušenosti. Ráda bych pomohla např. maminkám s malými dětmi, starší paní nebo komukoliv kdo kvůli pracovnímu vytížení nemá dostatek času a energie na úklid. V případě zájmu úklidu mě můžete kontaktovat na mob.: 774 805 666 Prosím napište mi sms, zavolám Vám zpět. Děkuji. Hezký den :) ☀

Region : Brno-město
Telefon : 774805666
Datum vložení : 03.02 12:10 - 2021

Portál pro školy - volná místa, poptávka, nabídka
Novinka! Chcete pracovat ve školství, nebo pracovat v příbuzných oborech? Nebo naopak nabízíte volná místa? Poptávku a nabídku volných míst vkládejte zde.

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 21.01 09:10 - 2021

Nabídka tvorby www