Zobrazení dnes: 999
Zobrazení včera: 8829
Zobrazení 2019: 7271096
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 63224761

Vše pro školy

Partnerské projekty

Přihlášení

Jméno :

Heslo :Registrace firemního zápisu

Vážení zákazníci, nyní máte jedinečnou možnost prezentovat své nabídky najednou a to zcela neomezeně online na portálech zaměřených přímo pro školy + portálech pro děti a rodiče + volná místa (nabídka volných míst ve školství a pro práci s dětmi).

 

TELEFONNÍ SEZNAM FIREM NOVÉ VYDÁNÍ 2017-2018

Pro velikou oblibu těchto portálů, obrovský nárůst návštěvníků a firem, Za rok 2016 skoro 6 000 000 uživatelů internetu a nárůstu firem, kteří si přejí být v těchto portálech zaregistrováni z  důvodu zaměření produktů a služeb pro děti, pro školy v ČR bude vydán další TELEFONNÍ SEZNAM FIREM

Zaregistrované firmy budou opět propojeny ze všech portálů školství a portálů pro děti a rodiče a budou zveřejněny v elektronickém telefonním seznamu ve formě

TELEFONNÍHO SEZNAMU FIREM, který je doručen ZDARMA každý týden na e-maily všech ředitelů škol v ČR!!! 

POZOR v září 2017 změna databáze e-mailů škol na aktuální!!!

Umožňujeme tak školám i široké veřejnosti rychleji nalézt školu, firmu, nebo společnost nabízející produkt či službu dle klíčových slov, zaměření činnosti, města , kraje, nebo jejího názvu. Všem školám v ČR tak poskytneme opět rychlejší přístup k informacím od Vaší firmy poskytující služby a produkty pro děti. Pro bližší informace kontaktujte naše operátory ZDE.


Ukázku seznamu rozesílaného e-mailovým zpravodajem naleznete zde:

Nainstalujte si flash player.

 

Průvodce výhod a propojením na portály naleznete zde

 

Naše společnost by Vám ráda nabídla možnost zařazení Vaší firmy do databáze www.pro-skoly.cz V této databázi je Vaše firma lépe dohledatelná na internetu pro určenou cílovou skupinu (školství) a díky registraci do tohoto portálu jste vidět i na ostatních nejznámějších vyhledávačích na prvních pozicích denně zobrazeno přes 17 000 stran uživateli internetu.


Tento portál je zaměřen jak pro předškolní školství tak i pro základní a střední školy, umělecké školy, i volná místa ve školství, děti rodiče. Viditelnost portálů ZDE
Registrovaná firma má zde navíc možnost zcela neomezeně vkládat nabídku pro 12 000 škol. Tato nabídka je po uložení okamžitě rozeslána do všech již zmiňovaných portálů a je viditelná a okamžitě přístupná všem ředitelům škol i široké veřejnosti. Registrujte se přes tento formulář a zeptejte se na tzv. Firemní kartu s ještě většími výhodami.

Vložit údaje Vaší firmy

(povinné)

(povinné)

(nepovinné)

Napište číslicí kolik je tři + šest (ochrana proti spamu )

*Tato registrace Vás ničím nezavazuje. Budeme Vás kontaktovat :-)    

    

Novinky, aktuality

Aktualizované e-maily

Aktualizovali jsme data a e-maily, na které můžete nyní přesněji zacílit Vaší nabídku svých produktů a služeb. Vaše nabídka tak každé ponděli ve "Školním zpravodaji" nalezne svého odběratele.

Víte že koncem května 2018 budete muste řešit GDPR směrnici? Zde  Vám umožníme rozesílat nabídku na ověřené e-maily škol a nemusíte se potýkat ani se směrnicí GDPR (vlastnit zabezpečená data) ani se spemovými filtry, které Vám mohou zablokovat firemní e-mail až na dobu 1/4 roku a to opakovaně.


Datum : 15.02 11:46 - 2018

Nabídka pro školy

Dozvíte se více o ..

Nahlédněte do našich odkazů a dozvíte se více o portálech: Mateřské školy, Základní školy , Střední školy , Volná místa ve školství , + kompletní nabídka pro školy - vše pro školy. .

 

Napište nám rádi Vám pomůžeme s nastavením Vašeho zápisu.
.