Zobrazení dnes: 4086
Zobrazení včera: 8996
Zobrazení 2021: 2780255
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 69692275

PRÁCE ŘIDIČE

Dobry den, hledam praci ridice, ale neni to podminkou. Prizpusobim se jakekoli praci.Jsem komunikativni a kreativni typ cloveka.Dekuji za vase nabidky

Region : Opava
Telefon : 722258782
Email : pavel.paul.p@seznam.cz

Školnice, výdejnice

Hledáme milou paní do naší mateřské školky v Šeberově na výdej jídla, úklid a drobnou pomoc s dětmi.

Region : Praha
Telefon : 608241021
Web : www.mskosik.cz
Email : mskosik@mskosik.cz

Kuchař Česká kuchyně

Dobrý den. Pracovala jsem v restauraci 15 let. Z toho 7 let jsem vařila. Česká kuchyně. Předem děkuji za nabídky.

Region : Středočeský
Email : simonahlucha@email.cz

Zaměstnanec půjčovny stavebního nářadí

Ochotu pracovat naplno a odpovědně, komunikativnost, slušné vystupování, základní znalost stavebního nářadí (převážně ručního).

Region : Plzeň-město
Telefon : 775716440

Uklízečka v Mš,Zš

Dobrý den, hledám práci jako uklízečka nebo i pomocná síla do Mateřské školy (nebo i Základní školy) na zkrácený úvazek (max.6hodin).Mám 2 děti z toho důvodu potřebuji zkrácený úvazek. Nástup možný od 17.5. až zruší rotaci ve školách. Nebo od nového školního roku srpen/září 2021. Nejlépe Praha 4,12 nebo blízké okolí.Předem děkuji za za nabídky.

Region : Praha
Telefon : 776069164
Email : katkamarik@seznam.cz

truhlář/montážní ve výrobně nábytku

- praxe v oboru min 5let - znalost materiálů a kování - výuční list v oboru truhlářství / nábytkářství - referenční zakázky vč. prezentace vlastní tvorby - cit pro detail - pečlivost, organizační schopnosti - spolehlivost a vstřícnost učit se novým technologiím

Region : Karviná
Telefon : 778080995
Email : info@minimalistic.cz

učitel/ka ve speciální třídě

Praxi s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami. Kvalifikaci v oboru speicální pedagogika, nebo předškolní pedagogika.

Region : Praha
Telefon : 731181954
Web : www.skolka.org
Email : irena.holema@skolka.org

úklid

Region : Praha
Telefon : 737219894
Web : www.jasoncentrum.cz
Email : info@jasoncentrum.cz

Odtahovkář - jeřábník

Řidičský průkaz C+E, kartu řidiče, časovou flexibilitu víkendy , svátky a noční. Orientaci v údržbě vozového parku

Region : Praha-východ
Telefon : 602366752
Web : www.odtahy-vozidel.cz
Email : zuinfo@seznam.cz

Hledám místo ve školce či škole jako pomocná kuchařka- Praha 5,13

Hledám místo ve školce či škole jako pomocná kuchařka- Praha 5,13 v dopoledních hodinach nebo vecerni uklid ve školce či škole. Praxi mám ve školce jsko učitelka, úklid.

Region : Praha
Telefon : 776412050
Email : gabcarekenova@seznam.cz

Administrativní organizační podpora

Požadavky: Dobrý lidský charakter Spolehlivost-pečlivost Schopnost rychle se učit a opravdu efektivně aplikovat nové vědomosti a zkušenosti. Schopnost práce jednotlivě ale i v teamu. alespoň mírně nadstandardní komunikační schopnosti. Aktivní znalost práce na PC, MS Office Řidičský průkaz skupiny B (výhodou není podmínkou)

Telefon : 728699033
Email : ilmaprim.hr@email.cz

PRONÁJEM BISTRA SOKOLOVNA LITVÍNOV

Jedná se o zavedenou provozovnu, která v Litvínově funguje od roku 2015. Disponuje příjemným interiérem, vybaveným moderním mobiliářem, včetně přístrojů pro provoz tohoto zařízení. Sortiment: • pekárenské výrobky rukodělné pekárny PEDU • farmářské výrobky • sortiment výrobny JITŘENKA Teplice • snídaně + svačiny Na provozovně dál zůstane budoucímu nájemci k dispozici vyškolený personál, který pracuje v režimu zaměstnanců na chráněném trhu práce (nízké mzdové náklady). Dále nabízíme budoucímu provozovateli zpracovaný podnikatelský záměr se zaměřením na rozvoj prodeje přes ESHOP v rámci regionu Mostecka. Případní zájemci nechť zasílají kontakt se svým životopisem na orctova@yssen.cz

Region : Most
Email : orctova@yssen.cz

Správce budov – obchodní manažer

NÁPLŇ PRÁCE: • evidence všech dokumentů souvisejících se správou budov, komunikace se státními orgány, atd. • zajišťování údržby jednotlivých budov, servisu vnitřních zařízení a výběr dodavatelských firem – živnostníků • uzavírání nájemních smluv a komunikace s jednotlivými nájemními subjekty • v případě mimořádných kvalit kandidáta i možnost vyhledávání pozemků pro možnou budoucí výstavbu nájemních objektů • pravidelné reporty vedení společnosti • časová náročnost byla kvantifikována na 4 hodiny denně (112 hodin/měsíčně) POŽADAVKY: • minimálně SŠ vzdělání • vítaná je již praxe v oboru realit, není to však podmínkou • základní orientace v péči o budovy (dokumenty) • základní orientace v cenových nabídkách na stavební a řemeslné práce • vlastní osobní automobil, při dobrých výkonech je po zapracování i možnost služebního automobilu • vyžadujeme INICIATIVU-PRECIZNOST-ČASOVOU FLEXIBILITU-ZÁJEM O PRÁCI

Region : Teplice

Řidič/ka mezinárodní/vnitrostátní dopravy do 3,5t

platný ŘP sk.B - praxe v dopravě vítána - výpis bodového konta řidiče - výpis z rejstříku trestů - pečlivost, spolehlivost, samostatnost - práce s fyzickou zátěží (nakládka, vykládka)

Region : Praha
Telefon : 606 888 151
Web : www.g-t-seurity.cz
Email : g-t-security@seznam.cz

Dvojjazyčný školní asistent pedagoga

Mateřská škola Oáza nabízí pozici dvojjazyčného školního asistenta. od června 2021, popř. od září 2021. Požadujeme kurz asistenta pedagoga, jazykové znalosti/znalost jazyka, nejlépe angličtina, ruština nebo vietnamština/. volejte na tel.č.778493675

Region : Praha
Telefon : 778493675
Email : reditelka@msoaza.cz

Úředník OÚ Ondřejov

Požadujeme: vzdělání SŠ s maturitou, uživatelská práce na PC, schopnost samostatné, pečlivé a spolehlivé práce a schopnost učit se novým věcem, schopnost příjemného jednání s lidmi a vstřícnost, zdravotní způsobilost, aktivní přístup k práci, ochota dále se vzdělávat.

Telefon : 737214062
Web : www.obecondrejov.cz
Email : starosta@obecondrejov.cz

Obchodní asistenk/ka (vhodné i na mateřské)

Požadavky: • Min. středoškolské vzdělání s maturitou • Výborné komunikační a organizační schopnosti • Spolehlivost, loajálnost, preciznost, týmový hráč

Region : Praha
Email : eva.rychtarikova@bcas.cz

Obchodní asistenk/ka

pedagog MŠ Praha Břevnov

- vzdělání v předškolní pedagogice - zájem o montessori pedagogiku - zodpovědnost a spolehlivost - kreativitu, empatii, laskavost - chuť se vzdělávat

Region : Praha
Web : www.skolickazahrada.cz
Email : info@skolickazahrada.cz

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 21.01 09:10 - 2021

Nabídka tvorby www

Tvoříme i samostatně weby. Ceny zde...