Zobrazení dnes: 108
Zobrazení včera: 6637
Zobrazení 2021: 1768446
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 68680466

PRÁCE ŘIDIČE

Dobry den, hledam praci ridice, ale neni to podminkou. Prizpusobim se jakekoli praci.Jsem komunikativni a kreativni typ cloveka.Dekuji za vase nabidky...

Region : Opava
Telefon : 722258782
Email : Pavel.paul.p@seznam.cz

Práca v Nemecku

Opäť sme pre vás získali ponuku do krásneho historického mesta Rottenburg len 53 km od Stuttgartu, so znalosťou nemeckého jazyka. Ubytovanie je zabezpečené v dome, opatrovateľka má samostatnú izbu a prístup na internet. Pán má 90 rokov, je duševne v poriadku, má diabetes a inkontinenciou. Pohybuje sa s pomocou rolátora. Seniorka má 83 rokov a je samostatná Mesačný turnus začína 01. decembra, odmena je 1 600 €/ netto na mesiac (1 mesiac). Plus Vianočný bonsu vo výške 206 €. Vyžiadajte si viac informácií na www.euprogres.com Všetky ponuky a rady nájdete na facebook.com/EuropaProgres

Region : Praha
Telefon : 0908737303
Web : Horná 54
Email : register@euprogres.sk

TianDe

Pc, mobil Chuť se rozvíjet v oblasti krásy a zdraví Být cílevědomý/á pro svůj rozvoj karierniho růstu

Region : Ústecký
Email : T.prochazkova91@seznam.cz

Kontrolor kvality, nástupní mzda 28.300,- Liberec

Koho hledáme: - Absolventy škol, zájemce s praxi z výrobního závodu, i zájemce bez předchozí praxe. - Spolehlivé, pečlivé, ochotné pracovat v týmu a podílet se na společných výsledcích. - Ochota pracovat na směny. Náplň práce: - Kontrola kvality výrobků. - Obsluha výrobních linek. - Kontrola vad a jejich odstranění. - Zadávání informací do výrobního počítačového systému.

Region : Liberecký
Telefon : 722231698
Email : tajuklka@gmail.com

Mateřská škola Štěroboholy - Praha 10

Region : Praha
Telefon : 608 539 807
Web : www.mssterboholy.cz
Email : hermachova@mssterboholy.cz

práce Praha, AutoCad

Hledám pracovní místo v na HPP v Praze. Ideální zaměření - technické kreslení výkresů v AutoCadu. Mám SŠ vzdělání technického typu. Zkušenosti s čtením technických výkresů a jejich kreslení. Plynulý anglický jazyk. Ovládání Wordu,Excelu a Power Pointu. Pro více informací kontakt e-mailem.

Region : Praha
Email : Columbs@seznam.cz

ONLINE AUKCE

Dobrý den, online aukce, ve kterých můžete rychle, jednoduše a výhodně nakupovat a prodávat. To je aukční portál Kupananas. Potřebujete co nejvýhodněji koupit nebo prodat nemovitost, automobil či jiné spotřební zboží? Pak je pro vás Kupananas ideální příležitostí, jak proměnit vaše přání ve skutečnost. Odkaz: http://www.kupananas.cz/aff/a25ff747828eff438fc3faaebacc68e2 S pozdravem Dostál

Zhodnocení finance

Dobrý den, investovat do budoucnosti se vyplatí. Roční zhodnocení 12%. Pojďte investovat do něčeho, co tu ještě není. Nový IT projekt vám přinese roční zhodnocení 12%. Zapojte se do nového IT projektu a vydělávejte spolu s námi. Těšíme se na naši další spolupráci. S pozdravem Dostál

Prace ridice

Dobrý den, hledám práci zdravotní sestry v Lysé nad Labem, Nymburce, Poděbradech, Čelákovic, případně Horních Počernic v blízkosti vlakového nádraží. Prosím max 30 hod. za týden, dopolední směny. Mám několikaletou praxi ve stomatologii, ale naučím se ráda nové věci i v jiném oboru.

Region : Nymburk
Email : klarakomar@email.cz

Instalatér, topenář

INSTALATÉR, TOPENÁŘ - manuální zručnost, ochota učit se novým věcem, spolehlivost, schopnost samostatné týmové práce, zvýšená kvalifikace výhodou, ŘP sk. B výhodou

Region : Most
Telefon : 602746450
Web : wwww.golemi.cz
Email : klimesova@golemi.cz

Vape House Holding s.r.o.

Government and Business Liaison For immediate employment This person will need to speak Czech and English and speaking Russian will be helpful. This job will be for someone that can contact local national and international governments and businesses to help Czech companies find and work with company. Experience is not needed but can help. A degree in some kind of business will also be a plus. We are looking for someone that can use their drive to help the company and local business to work with company. Might require some travel. Salary is dependent on experience. Contact Chris@vape-house.eu for more information to submit your CV. Tato osoba bude muset mluvit česky a anglicky. Tato práce bude pro někoho, kdo může kontaktovat místní národní a mezinárodní vlády a podniky, aby pomohl českým společnostem najít a spolupracovat se společností. Zkušenosti nejsou potřeba, ale mohou pomoci. Titul v nějakém druhu podnikání bude také plus. Hledáme někoho, kdo může použít jejich pohon, aby pomohl společnosti a místnímu podnikání pracovat se společností. Může to vyžadovat trochu cestování. Plat je závislý na zkušenostech. Kontakt Chris@vape-house.eu další informace k odeslání vašeho životopisu.

Region : Praha
Telefon : +420773459906
Email : chris@vape-house.eu

Financial consultant

Jsi mladý, motivovaný, pracovitý člověk, který sní o možnosti se v budoucnu uplatnit v managmentu? Jsi ready na to začít na sobě pracovat, učit se novým věcem a získávat nové zkušenosti? Baví tě sledovat novinky na trhu, vést lidi a organizovat? Čekáš na šanci seberealizace a chceš se prosadit v útlém věku? Co na Tebe čeká? Začneš v trainee programu, který trvá 7 týdnů. V něm se naučíš základy pro klientské práce – komunikace s klienty, obchodní jednání, administrativa, prezentační dovednosti, zpracování projektů. Pracovní náplň: - Analytická činnost finančního trhu - Příprava projektů - Administrativa a především komunikace s klienty - Předávání finanční gramotnosti – aplikace nabytých znalostí - Na služebně starší pozici - výběr pracovníků a jejich zaškolení Očekáváme: - Ukončené SŠ s maturitou nebo VŠ vzdělání - Čistý trestný rejstřík - Češtinu rodilého mluvčího, cizí jazyk výhodou - Komunikativnost - Proaktivitu a chuť na sobě intenzivně pracovat - Cílevědomost - Zodpovědnost a spolehlivost

Region : Praha
Email : kubickovaprofi@gmail.com

obchodní asistent

SŠ s maturitou obchodního ducha chuť pracovat a vzdělávat se řidičský průkaz sk. B vlastní auto

Region : NovýJičín
Email : marketa.vanova@bcas.cz

Strojní dělník

Náplň práce: -obsluha strojů na výrobu pružin -ruční manipulace s dílci Místo výkonu: -České Budějovice Mzda: -úkolová mzda – průměrná čistá mzda 110Kč/hod Směnnost: -3 směny Nástup: -listopad 2020 Benefity: -zajištění ubytování v místě pracoviště -příspěvek na ubytování ve výši 3.000 Kč -možnost pravidelných záloh každý týden -odměny za doporučení dalších zaměstnanců

Region : Jihočeský
Telefon : 800101301
Web : Petrská 1168/29
Email : callcentrum@rs-ig.com

Operátor výroby – automotive

Místo výkonu: jižní Čechy – České Velenice Náplň práce: - obsluha stroje se základní znalostí práce na PC - 3 směnný provoz Co požadujeme: - uživatelská znalost práce na PC - praxe v automotive výhodou - praxe na podobné pozici výhodou - ochota přestěhovat se do Českých Budějovic Mzda: - 135 Kč/hod nástup - od 2. měsíce výkonnostní prémie až 5.400 Kč/měsíc - odměna za docházku 1.500 Kč/měsíc Nástup: - listopad 2020 Benefity: - práce v čistém prostředí - zajištění přepravy na pracoviště, případně ubytování nebo pomoc s přestěhováním - příspěvek na ubytování ve výši 3.000 Kč za každý celý odpracovaný měsíc

asistent pedagoga

Vzdělání potřebné pro pozici asistenta pedagoga

Region : Praha
Telefon : 602604420
Web : V Benátkách, 1751/4
Email : msbenatky@gmail.com

Pekař

Hledám práci pekaře.Jsem vyučený v oboru s letitou praxi.Nastoupit můžu ihned.

Region : Praha
Telefon : 792260355
Email : janveselsky451@gmail.com

Úklid, pomoc ve skladu atd.

Region : Praha
Telefon : 608774125
Email : cheremisina.63@mail.ru

Učitelka v MŠ

Maturitu pedagogického směru, vyšší nebo vysokou školu pedagogickou, praxe minimálně 1 rok.

Region : Praha
Email : josefberanek89@seznam.cz

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 21.01 09:10 - 2021

Nabídka tvorby www