Zobrazení dnes: 368
Zobrazení včera: 6637
Zobrazení 2021: 1768706
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 68680726

Svařování elektrodou nebo CO2

Region : Znojmo
Telefon : 775946745
Email : ediiiicek@seznam.cz

kuchař

Kuchař 30 let praxe čs.hotovková kuchyně přjme praci 4-5 h závodní jidelna kantyna firemni kuchyně atd.příprava masa základy popř rozvoz apod. jen Praha

Region : Praha
Telefon : 604402957
Email : lubosmalik65@seznam.cz

Nabídka úvěru jednotlivcům bez protokolu

Zhodnocení finance

Dobrý den, investovat do budoucnosti se vyplatí. Roční zhodnocení 12%. Pojďte investovat do něčeho, co tu ještě není. Nový IT projekt vám přinese roční zhodnocení 12%. Zapojte se do nového IT projektu a vydělávejte spolu s námi. Těšíme se na naši další spolupráci. S pozdravem Dostál

Region : Praha
Telefon : 722258782
Email : Pavel.paul.p@seznam.cz

Úklidové služby

Nabízím úklidové práce na ŽL, dohoda jistá

Region : Moravskoslezský
Telefon : 608675505
Email : M.Galcanova@seznam.cz

správa rezervací

Marketing+Obchod - Komunikace s potencionálními klienty - Vyřizování rezervací - Práce se software Previo - Aktivní prodej dle stanovené strategie - Tvorba podkladů pro obchod – cenové nabídky, materiály atd. - Koordinace a komunikace s partnery – slevové servery, ubytovací portály, cestovní agentury a podobné Backoffice - Podklady pro účetní - Reporting - Exekutiva v interních projektech - Komunikace s provozním penzionu - Veškeré jednorázové i ad-hoc projekty a úkoly

Region : Praha
Telefon : 774343448
Web : www.penzionsnezna.cz
Email : rezervace@penzionsnezna.cz

ZDRAVOTNÍ SESTRA DO JESLÍ

Do sítě soukromých školek a jeslí hledáme zdravotní sestru na provoz v Bystrci. Podmínkou je zdravotnické vzdělání a praxe s dětmi v předškolních zařízení min. 1 rok. Nástup od 1.1.2021

Region : Brno-město
Email : prace@elanek.eu

Speciální pedaog

Pracovní náplň: - Speciálně pedagogická diagnostika dětí a žáků s PAS - Metodické vedení pedagogů na školách - Poskytování poradenství a spolupráce při vystavování doporučení ke vzdělávání pro děti a žáky s PAS - Spolupráce s rodiči, pedagogy, lékaři a dalšími odborníky - Administrativní práce spojené s vystavováním zprávy z vyšetření a doporučení pro vzdělávání Požadujeme: - VŠ vzdělání – magisterský titul, obor: Speciální pedagogika - dobré komunikační schopnosti - ochotu dále se vzdělávat - schopnost práce v týmu - samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost - dobrou uživatelskou znalost práce s PC - psychickou odolnost včetně schopnosti řešit krizové situace - profesionalitu, sebereflexi - trestní bezúhonnost

Telefon : +420 607 043 983
Web : www.autistickaskola.cz
Email : spcadministrativa@autistickaskola.cz

Email : pavel.paul.p@seznam.cz

Finanční poradce

Středoškolské vzdělání s maturitou Komunikativnost Flexibilita Ochota se učit a rozvíjet

Region : Liberecký
Telefon : 728421492
Web : bcas.cz
Email : jirkazverina@gmail.com

Obchodní zástupce ve světe financí

* Aktivní přístup, samostatnost * Chuť profesně růst a vzdělávat se * SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou * Zkušenosti s prodejem či jednání se zákazníkem výhodou

Region : Mělník
Telefon : 608836945
Email : lucie.vankova2@generaliceska.cz

PRÁCE ŘIDIČE

Dobry den, hledam praci ridice, ale neni to podminkou. Prizpusobim se jakekoli praci.Jsem komunikativni a kreativni typ cloveka.Dekuji za vase nabidky...

Region : Opava

Banka vám pomůže realizovat vaše sny

Chcete naléhavý a bezpečný osobní úvěr Jste osoba bezúhonného charakteru a chcete osobní a bezpečný úvěr, abyste mohli uspokojit své potřeby. Můžete mě kontaktovat hned a budete spokojeni se sníženými sazbami a dostupnými splátkovými kalendáři.

Region : Praha
Telefon : +22967697869
Email : servicederegine@gmail.com

Dobrý den, online aukce, ve kterých můžete rychle, jednoduše a výhodně nakupovat a prodávat. To je aukční portál Kupananas. Potřebujete co nejvýhodněji koupit nebo prodat nemovitost, automobil či jiné spotřební zboží? Pak je pro vás Kupananas ideální příležitostí, jak proměnit vaše přání ve skutečnost. Odkaz: http://www.kupananas.cz/aff/a25ff747828eff438fc3faaebacc68e2 S pozdravem Dostál

ZHODNOCENI

Dobrý den, investovat do budoucnosti se vyplatí. Roční zhodnocení 12%. Pojďte investovat do něčeho, co tu ještě není. Nový IT projekt vám přinese roční zhodnocení 12%. Zapojte se do nového IT projektu a vydělávejte spolu s námi.

Dobry den, hledam praci ridice, ale neni to podminkou. Prizpusobim se jakekoli praci.Jsem komunikativni a kreativni typ cloveka.Dekuji za vase nabidky..

Dispečer/disponent mezinárodní dopravy

Požadujeme: Praxe v oboru podmínkou Anglický, německý nebo polský jazyk na komunikativní úrovni Znalost problematiky v mezinárodní dopravě Schopnost řešit problémy a dělat rychlá rozhodnutí Odolnost vůči stresu Důslednost a výborné komunikační schopnosti Vlastní klientela výhodou

Telefon : 722900296
Web : https://www.mavytransport.cz/
Email : info@mavytransport.cz

VYCHOVATELKA V MŠ (Elánek)

Podmínkou je kvalifikace (obory Předškolní a mimoškolní pedagogika, Vychovatelství, Pedagogika 1. stupně, dále sociální nebo zdravotnické obory jako dětská/všeobecná sestra, porodní asistentka atd.) S PRAXÍ min. 1 ROKU v předškolních zařízení. - nadšení pro práci a individuálním přístupem s dětmi (s dobrými organizačními schopnostmi a proaktivním přístupem, zodpovědná, hravá, komunikativní a kreativní) - se základní znalostí AJ

Prodavač/Prodavačka

Do nově zavedené prodejny řeznictví a uzenářství v Klíčanech (Praha-východ) hledáme kolegu/kolegyni na pozici prodavač/prodavačka. Nabízíme práci na dvousměnný provoz s možností kariérního růstu. Přijmeme zodpovědnou a pracovitou osobu s chutí do práce. Zkušenost v oboru vítána

Region : Praha-východ
Telefon : 723 600 680
Email : michaela.cidlinska@nidowood.cz

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 21.01 09:10 - 2021

Nabídka tvorby www