Zobrazení dnes: 4021
Zobrazení včera: 10046
Zobrazení 2021: 2697630
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 69609650

Auto Slavíček hledá obchodního zástupce pro oblast Praha - Mělník

Máte zkušenosti s prodejem auto - moto dílů a obchodního ducha? Hledáte práci v super kolektivu a perspektivní firmě? Možná hledáme právě vás! Pracovní náplň:  prezentujete sortiment a služby Auto Slavíček ve svěřeném regionu, připravujete cenové nabídky, vedete obchodní jednání, představujete novinky, informujete o speciálních akcích, pečujete o stávající portfolio zákazníků, vyhledáváte i nové obchodní příležitosti, doplňkové činnosti či administrativa na pobočce Očekáváme:  hledáme profesionála, který se zajímá o auta, motorky a náhradní díly na ně. Preferujeme loajálního, pracovitého a spolehlivého člověka, který je schopný pracovat i v týmu. Očekáváme obchodního ducha s orientací na výsledky, zájem a orientace v autodílů. Nabízíme:    práce pro stabilní společnost v super kolektivu, samostatnou a zodpovědnou pozici, zaškolení nového uchazeče, práci na IČO, možnost služebního vozidla, slevy na náhradní díly na vlastní vůz. Nastoupit můžete ihned!

Region : Praha
Telefon : 702 293 019
Web : www.auto-slavicek.cz
Email : ochrana@auto-slavicek.cz

Finanční specialista

Pro plánované otevření nové pobočky hledáme nové posily do našeho týmu. Chceš patřit mezi skvělou partu lidí, mít nadstandardní ohodnocení a nebát se, že přijdete o povolání i v dobách krize? Poždadujeme: minimálně maturitu a čistý trestní rejstřík,ŘP sk.B - aktivní řidič, komunikační dovednosti a mít alespoň základní přehled o finanční gramotnosti, protože našim klientů také sestavujeme finanční plány v rámci rodinného rozpočtu.

Region : Havlíčkův Brod
Web : www.fikariera.cz
Email : personalni.oddeleni@financni-institut.cz

Hospodyně do domácnosti v Modřicích

Baví a zajímají Vás práce v domácnosti? Pak nás neváhejte kontaktovat! KOHO HLEDÁME: Hospodyni, kterou baví pečovat o domácnost. Úklid probíhá v pondělí a pátek v čase cca od 10:00 do 16:00 hod. CO OD VÁS POŽADUJEME: Diskrétní a zodpovědný přístup (pečlivost a úctu k cizím věcem), kultivované vystupování (ochota a přátelské vystupování), stabilní a dlouhodobou spolupráci, zkušenosti z oboru vítány (paní na úklid/uklízečka) - nejsou však nutností, trestní bezúhonnost. CO VÁM NABÍZÍME: Dlouhodobou a smysluplnou práci s dobrým jménem na trhu, průběžné teoretické a praktické proškolování v hospodyňském řemesle. Typ spolupráce DPP. V případě zájmu o práci na HPP, je vše na domluvě. Pokud jste pečlivá, zodpovědná, vyplňte prosím náš formulář na www.ladyhelp.cz a my Vás co nejdříve pozveme na osobní pohovor. Na pohovoru se dozvíte všechny potřebné informace týkající se spolupráce. V případě dalších dotazů volejte na tel. 724200311

Region : Jihomoravský
Telefon : 724200311
Web : www.ladyhelp.cz
Email : kancelar@ladyhelp.cz

PRÁCE ŘIDIČE

Dobry den, hledam praci ridice, ale neni to podminkou. Prizpusobim se jakekoli praci.Jsem komunikativni a kreativni typ cloveka.Dekuji za vase nabidky...

Region : Opava
Telefon : 722258782
Email : pavel.paul.p@seznam.cz

Obchodní zástupce –správa firemních zákazníků

Náplň práce: Práce s klienty v terénu, vyřizování požadavků firemních zákazníků, příprava obchodních nabídek, servis a podpora stávajících a nových klientů, reporting a související administrativa. Místo výkonu práce zaměstnance: nám. Míru 350/2a, 767 01, Kroměříž Požadavky: Samostatnost, spolehlivost, časová flexibilita, pozitivní přístup, komunikativnost, řidičské oprávnění sk. B i bez, práce s PC (možno i bez zkušeností v dané oblasti – zaškolíme)

Region : Zlínský
Telefon : 739 590 739
Email : holubant.info@gmail.com

parta chlapu hleda praci

hledame praci sme parta chlapu umime vseho druhu prace napriklad zednicke vikopove bouraci uklidove zateplovani fasad

Region : Karviná
Telefon : 730697869
Email : alexandermakula@seznam.cz

Vedlejší příjem a práce na doma

Region : Praha
Email : doubkova.sarka@hotmail.com

Práce/Brigáda 200-300 Kč/h

Pracovní nasazení Pozitivní nálada Komunikaci Maturita (není podmínkou) Zašlete životopis s tel. číslem na zmíněný email

Region : Brno-město
Email : personalni.hr@gmail.com

Obsluha drtiče, řidič nakladače, VZV – nepřetržitý provoz

min. výuční list ŘP sk. T výhodou strojnický průkaz a oprávnění na VZV výhodou samostatnost, aktivní přístup k práci a svěřeným úkolům, spolehlivost, zodpovědnost čistý rejstřík trestů misto pracoviste: Srní u České Lípy 10 (část obce), Provodín, okres Česká Lípa

Region : Česká Lípa
Telefon : +420 607 017 686
Web : www.suez.cz
Email : suez@teamio.eu

min. výuční list ŘP sk. T výhodou strojnický průkaz a oprávnění na VZV výhodou samostatnost, aktivní přístup k práci a svěřeným úkolům, spolehlivost, zodpovědnost čistý rejstřík trestů

Zdravý životní styl

Telefon : 722266968
Email : steija@email.cz

SVÁŘEČ CO2

Svářeč CO2

Region : Jihlava
Telefon : +420774522280
Web : https://nastavby-boxauto.cz/
Email : boxauto@iol.cz

SVÁŘEČ CO2

Svářeč CO2, praxe vítaná.

Mechanik, opravář

Hledáme šikovného a spolehlivého mechanika motorek do našeho týmu. Na věku nezáleží na zkušenostech ano, klíčové je, aby ses chtěl učit a odvádět perfektní práci.

Region : Praha
Telefon : 606810252
Email : vit.novotny@r-moto.cz

Prace ridice

Dobry den, hledam praci ridice, ale neni to podminkou. Prizpusobim se jakekoli praci.Jsem komunikativni a kreativni typ cloveka.Dekuji za vase nabidky.

Účetní

Praxe minimálně 3 roky. Znalost problematiky GDPR. Samostatnost, spolehlivost, důslednost a odolnost vůči stresu.Komplexní vedení podvojného účetnictví. Zpracování daní – DPH, daň z příjmu. Odpisy. Zpracování účetních dokladů. Komunikace s úřady. Správa majetku a pohledávek. Zpracování mezd zaměstnanců.

Region : Praha
Telefon : +420725846000
Email : info@sbdremostav.cz

Brigada

Hledám brigádu výpomoc při stavbě obklady sádrokartony dlažba,nebo výpomoc kolem domů nebo v domě,i pomocná síla v kuchyni . Jsem 31 letý snaživý a učenlivý . Dělal Jsem i v pekárně Děkuji nejlépe u soukromníků t 722201327 Plzeň

Region : Plzeňský
Telefon : 722201327
Email : Blond.zvikl@seznam.cz

Práce z domu

Region : Moravskoslezský
Telefon : 732106376
Email : martina.limova@seznam.cz

* Chuť pracovat * Spolehlivost * Dobrou náladu

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 21.01 09:10 - 2021

Nabídka tvorby www