Zobrazení dnes: 109
Zobrazení včera: 6637
Zobrazení 2021: 1768447
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 68680467

řidič .elektromonter

Dobrý den. Hledám práci elektromechanik §6 ,9 vyh. 50 .Řidičský průkaz B, C, E .T .Profesní průkaz propadlý . V současné době pracuji jako řidič dodávky .Místo Brandýs nad Labem ,Praha , Při možnosti ubytovaní celá ČR .Nástup možný ihned .603499129 .Děkuji .

Region : Praha
Telefon : 603499129

Flexibilní brigáda v KFC Chodov Gate

Ochota učit se novým věcem Odpovědnost Týmovost

Region : Praha
Web : Walterovo náměstí, 329/3
Email : 203017@amrest.eu

Večerní pokladní v KFC Kačerov

Ochota učit se novým věcem Odpovědnost Plnoletost

Region : Praha
Telefon : 607031793
Web : Ke Garážím 1557/4
Email : 203082@amrest.eu

Odpolední práce v KFC Čestlice-Průhonice

Ochota učit se novým věcem Přátelskost Týmovost Odpovědnost

Region : Praha
Telefon : 602281878
Web : Obchodní 136
Email : 203042@amrest.eu

Izotalér

Požaduji schopného a spolehlivého pracovníka na izolatérské práce, možnost brigády i práce za ŽL nebo HPP.

Region : Třebíč
Telefon : +420607108572

Izotalér

schopného a spolehlivého pracovníka na izolatérské práce, možnost brigády i práce za ŽL nebo HPP

SHÁNÍM BYT K PRONÁJMU

Hledám k pronájmu zařízený byt v Praze. Mobil - 728368453. Beru i nabídky od realitek. Jenom pro Boha ne od Jana Omelku z CENTURY 21 - Ok centrum...

Region : Praha
Telefon : 728368453
Email : vytrvalec15@gmail.com

Práca v Nemecku/ Herrenberg

EuProgres.sk - Práca v Nemecku - Opatrovanie - 1350 € EuProgres.sk zabezpečuje opatrovanie v Nemecku s najvyššou odmenou. Práca na pracovnú zmluvu, bez poplatkov, s vybavením cesty a uhrádzaním odvodov. Vsetky ponuky a rady najdete na facebook.com/EuropaProgres www.facebook.com/EuropaProgres. Rodina W z Herrenbergu PLATOVÉ PODMIENKY Odmena celkom: 2 900 € Plat: 1 350 € netto/ mesiac, (hradené do 200 €) Turnus: 2 mesiace Nástup 11.09.2020 OPATROVANÁ OSOBA A DIAGNÓZA Počet osôb na opatrovanie: 1 Pani 97 ročná, 56 kg, 152 cm, duševne v poriadku, problémy s pohybom, stupeň opatrovania 3 Pomôcky: rolátor Ďalšie informácie: býva v dome, opatrovateľka má vlastnú izbu, internet, fajčenie povolené vonku, chodí Pflegedienst, celodenná strava, Vyžiadajte si viac informácií na www.euprogres.sk KONTAKT: EuProgres, 0908 737 303, 421 918 328 837

Region : Praha
Telefon : 0908737303
Web : Horná 54
Email : register@euprogres.sk

Nástrojář

Čtení pracovních výkresů, kontrola řízení, vyplňování průvodky nástroje, dodržování termínů oprav nástrojů, správné zacházení s měřidly. Požadujeme výuční list v oboru zámečník/nástrojář, praxe v oboru strojírenství, základní znalost NJ výhodou.

Region : České Budějovice
Telefon : +420800101301
Web : https://www.rs-tedy.com/
Email : callcentrum@rs-ig.com

Kontrolor

Náplň práce: -vizuální kontrola plastových dílů na výrobní hale Místo výkonu: Humpolec, Trutnov, Mladá Boleslav, Brandýs nad Labem Co požadujeme: -dobrý zdravotní stav bez omezení zraku -dobrá znalost českého jazyka (před nástupem písemný a praktický test) -flexibilita, spolehlivost, zodpovědnost

Region : Jihočeský

Operátor výroby – automotive

Místo výkonu: jižní Čechy – České Velenice Náplň práce: - obsluha stroje se základní znalostí práce na PC - 3 směnný provoz Co požadujeme: - uživatelská znalost práce na PC - praxe v automotive výhodou - praxe na podobné pozici výhodou - ochota přestěhovat se do Českých Budějovic

Hledám elektrikáře Brno

HLEDÁM ELEKTRIKÁŘE BRNO, na kompletace a montážní práce v centru , dlouhodobá práce, nebo jen výpomoc. Vyplacení týdne, nebo dle domluvy. Elektrikáři jen s vyhláškou 50. Hodinová sazba 230 Kč, nebo dle domluvy.

Region : Brno-město
Telefon : 721013688

TEĎ JE TEN SPRÁVNÝ ČAS VYMĚNIT PAPÍR ZA ZLATO !!!

Investování do zlata je velmi bezpečný způsob uložení majetku. Je to pojistka, která váš majetek spolehlivě ochrání v nejisté době, v časech finanční krize… Nákupem zlata se můžete úspěšně chránit před inflací, zabezpečit se na budoucnost nebo bezpečně uchovat rodinný majetek pro příští generace. Zlato lidi po tisíciletí používají jako platební prostředek a na rozdíl od papírových peněz si dokázalo po staletí udržet svojí hodnotu. Historie již mnohokrát ukázala, že zlato je nejlepší ochranou před finanční katastrofou a může pomoci zmírnit dopady hospodářské krize. Ve všech 194 zemích světa je zlato uznáváno jako univerzální měna… Naše prosperující firma se symbolickým názvem ZLATÁ REZERVA vám právě investice do investičního zlata (v celé EU osvobozeného od DPH) nabízí. A to buď jednorázovým nákupem nebo prostřednictvím tzv. spořícího programu, kde si každý měsíc postupně zlato nakupujete. Vážní zájemci o investování do zlata – nebo taky o práci obchodních zástupců pro naší společnost – nám můžou napsat na email – vrba@finework.cz. ( Informační video - youtu.be/q56pSYVK2D4. Online objednávka - 1url.cz/HzEMk. ) Odkazy na další zajímavé možnosti spolupráce (i home office) - avian.cz *** 1url.cz/iMgC4 *** uplibra.io?refer=621068 *** 1url.cz/3zejB *** appumbrella.online/cz/registrace?CID=bcaezzzzky *** finework.cz ***

Region : Praha
Telefon : 730552050
Web : www.finework.cz
Email : phdr.lubos.vrba@seznam.cz

Nabidka spoluprace - obchodni manager

Hledám schopného člověka, pro svoji rozvíjející se obchodní činnost / oblast zdraví, výživa, dietní plány. Pozice je vhodná pro muže i ženy, bez omezení věku. Požadavky: °Organizační schopnosti °Příjemné vystupování °Dobré komunikační dovednosti °Schopnost sebevzdělávání se °Řidičský průkaz a zkušenosti s komunikací s klientem výhodou.

Region : Jihomoravský
Telefon : 797891829
Email : spoluprace@email.cz

Sladník

Dobrý zdravotní stav a fyzická kondice, smysl pro pořádek bezúhonnost a odpovědnost, samostatnost, spolehlivost ŘP sk.B oprávnění na VZV výhodou základní práce s PC nástup možný ihned

Telefon : 608979641
Web : www.steripak.cz
Email : svec@steripak.cz

Operátor/ka výroby – Mladá Boleslav

manuální zručnost dobrý zdravotní stav ochotu pracovat samostatnost, pečlivost a zodpovědnost

Region : Mladá Boleslav
Telefon : +420733221086
Web : www.propersona.sk
Email : poradova@propersona.sk

Řidič Kamionu

Příjmu řidiče kamionu, C+E , Nástup možný ihned

Region : Praha
Telefon : +420602133783

ZEDNÍK , ŘEMESLNÍK, ŠIKOVNÝ ČLOVĚK

Hledáme do svého týmu schopného ZEDNÍKA. Se zkušenostmi a zájmem o práci. Nástup možný ihned. Práce ve středočeském kraji. Okolí Benešova. Řidičský průkaz výhodou. Vyučení není podmínkou. Při zručnosti možnost vyššího výdělku!!! kubashopgym@gmail.com

Region : Středočeský
Telefon : 704422379
Web : https://www.kubashop-gym.cz
Email : kubashopgym@gmail.com

Svářeč EN 135

Náplň práce: Svařování komponentů pro manipulační a stavební techniku a zemědělské stroje Základní požadavky: - státní zkouška 135 - výkresová dokumentace alespoň základy - svařováních tenkých materiálů nejčastěji 4-10 mm - sériová výroba - upíná se do přípravků

Region : Vyškov
Telefon : 775 141 005

Poctivý přivýdělek od pár stokorun po pár tisíc měsíčně. Německá společnost, hledá náborové kolegy pro celou ČR. Práce z domova dle vašich časových možností. Nepotřebujete Ing. titul aby jste to zvládli.

Váš profil: Dobrá práce s PC + office (Word, Excel, email) Dobré komunikační dovednosti Solidní jednání Ochota učit se novým věcem

Region : Praha
Telefon : 0775380988
Email : profito.company@seznam.cz

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 21.01 09:10 - 2021

Nabídka tvorby www