Zobrazení dnes: 687
Zobrazení včera: 6293
Zobrazení 2021: 5071829
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 70353849

Sales consultant

Náplň práce: Realitní kancelář ERA Charisma hledá nové spolupracovníky - obchodní zástupce pro pobočku v Dejvicích. Máte-li zájem stát se součástí celosvětové realitní sítě, která se expanzivně rozšiřuje na českém trhu, hledáme právě Vás. Nabízíme zajímavou práci, na praxi založené know-how s neomezenou možností výdělku.ERA Vám nabídne více než jiní. Rádi Vás vším provedeme. Neváhejte nás kdykoli kontaktovat pro další informace. Požadavky - motivaci k práci v obchodu, angažovanost - schopnost zvládat náročné prostředí vysokých obchodních případů - ochotu vzdělávat se a učit se novým věcem - spolupráci na smlouvu (ŽL) - komunikativnost - emoční inteligenci, lidský přístup

Region : Praha
Email : kristyna.janstova@era-reality.cz

Mateřská školka

Studentku pedagogické školy, nebo pedagogické fakulty pracovní doba dle dohody.

Region : Praha
Telefon : 721364390
Web : Msparmska
Email : msparmska@seznam.cz

Husgvarna

Region : Benešov
Telefon : 605774455
Email : markbob1@email.cz

Remesla

Region : Ústecký
Telefon : 605189481
Email : milan-BDN@seznam.cz

Pečovatelka na 14denni turnusy

Hledáme k naší mamince hodnou, veselou, pečlivou paní s hezkým vztahem ke starým lidem jako pečovatelku a společnici. Jedná se o 14denní turnusy. 800kc/den + ubytování a strava. Bližší informace na tel.čisle 777951948

Region : Brno-město
Telefon : 777951948
Email : kempna3@gmail.com

Stavební inženýr/architekt

vysoké pracovní nasazení, komunikativnost, schopnost samostatného rozhodování, znalost AutoCAD výhodou je zkušenost s koordinací projektů (samostatný projektant) a vedením pracovní skupiny Preferujeme zájemce: rodilý mluvčí - čeština

Region : Praha
Telefon : 603188444
Web : www.tls.cz
Email : janska@tls.cz

PRÁCE ŘIDIČE

Dobry den, hledam praci ridice, ale neni to podminkou. Prizpusobim se jakekoli praci.Jsem komunikativni a kreativni typ cloveka.Dekuji za vase nabidky...

Region : Opava
Telefon : 722258782
Email : pavel.paul.p@seznam.cz

Hledáte zednika? Za dobrou cenu udělám rekonstrukci baráku obklady a dlažby fasády podlahy

Region : Pardubický
Telefon : 792400690

SVÁŘEČ - ZÁLOHY , UBYTOVÁNÍ

PŘIJMEME SVÁŘEČE PRO VÝZNAMNÝ PODNIK V PLZNI Co Vás čeká? • Svařování kolejových vozidel – sváření CO2 • Práce s výkresy a čtení v nich • Kontrola kvality sváření – ultrazvukem Jaké znalosti byste měli mít? Jste pečlivý a samostatný a baví Vás práce svářeče? • Praxi ve strojním oboru (alespoň 2 roky) • Znalost práce s výkresy a čtení v nich • Platný průkaz svářeče EN 135 – propadlý obnovíme • minimálně tupý a koutový svar (úřední zkoušku EN9606 - 1, 141) PLATNÁ • svářečská praxe s CO2 • akceptování směnnosti – třísměnný provoz

Region : Plzeňský
Telefon : +420608660145
Email : koordinator@markmont.eu

Key account manager - kiosky

Key Account Manager – vhodné i pro studenty! Čemu se u nás budete věnovat? -rozvíjení vztahů s klienty -hledání nových příležitostí + analytické činnosti (vyhledávání a třídění kontaktů, vyhledávání informací o firmách, reporting) -aktivní kontakt s klienty (telefonicky, e-mailem) Jak u nás uspějete? -máte dobrou znalost angličtiny nebo španělštiny – čeká Vás častá komunikace se zahraničními klienty -jste flexibilní, proaktivní, komunikativní osobnost s tahem na branku -máte SŠ/VŠ vzdělání a základní znalosti práce na PC

Region : Moravskoslezský
Telefon : 737262053
Web : www.kiosekpromuzeum.cz
Email : info@kiosekpromuzeum.cz

Pergoly

Provádíme stavby pergol a garážového stání.

Region : Praha
Telefon : 778020666
Email : zak.prcice@seznam.cz

Podlahář

Provádím pokládku plovoucí podlahy, vinylové podlahy, dřevěné podlahy atd.

Podlahář

Řidič kamionu

Přijmeme spolehlivého a pracovitého řidiče sk. C + E na naši pravidelnou linku ČR-Holandsko. Požadujeme řidičský průkaz sk. C+E, profesní průkaz, kartu do digitálního tachografu, čistý trestní rejstřík, praxi v řízení.

Region : Most
Telefon : 777808832
Web : eurolank.cz
Email : office@eurolank.cz

Místo pečovatelky

Region : Jihlava
Telefon : 724050553
Email : podhorska.w@gmail.com

Rozvoz pizzy a jidel - chachar Kopřivnice

Do našeho týmu hledáme na plný úvazek a brigádně rozvozce. Řidičský průkaz skupiny B, potravinářský průkaz, zkušenosti s rozvozem.

Region : NovýJičín
Email : chachar.koprivnice@seznam.cz

Nabízím Venčení Psů

Region : Kladno
Telefon : 607205388
Email : truhlarova88@seznam.cz

Poptáváme

osobu která UMÍ ZPRACOVAT PODKLADY PRO VSTUP MŠ -ZŠ do rejstříku MŠMT.

Region : Praha
Email : dc-domek@seznam.cz

<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241  >>

Novinky, aktuality

Změňte i vy Vaší starou www prezentaci za novou

Re-designe www pro našeho dlouholetého klienta.
Vytvořili jsme Re-designe pro našeho dlouholetého klienta. Díky novým www splňuje www prezentace novodobě všechny prvky moderní www prezentace. Přejete-li si i vy novou www prezentaci KONTAKTUJTE NÁS
Martin Petreje +420 603 471 568

Datum : 24.08 10:42 - 2021

Nabídka tvorby www

Tvoříme i samostatně weby. Ceny zde...