Zobrazení dnes: 7064
Zobrazení včera: 9025
Zobrazení 2021: 3205350
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 70117370

Administrator

Administrator virtuálních serverů Windows a linux pod vmware, databázový specialista,počítačový grafik a dtp specialista, programátor v php hledá práci, kde by pomáhal v rozvoji svými zkušenostmi.

Region : České Budějovice
Telefon : 773167151
Email : fangel@volny.cz

Správce objektu

Řidičský průkaz sk.B, univerzální manuální zručnost, pečlivost, korektní a vstřícné chování a vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, časová flexibilita, základní znalost práce na PC.

Region : Hodonín
Email : info@poddubnanskouhorou.cz

Rozvoz

Dobrý den, nabízím rozvoz vlastním autem (5-ti dveřový hatchback, Hyundai i30 2020), delší trasy od 15km výše.

Region : Královéhradecký
Email : rozvoz672@gmail.com

Učitelka mš

Hledám práci na pozici učitelka Mš. Mám kvalifikaci pro předškolní vzdělávání. Vzdělání vysokoškolské. Dlouholetá praxe v oboru.

Region : Praha
Telefon : 723542351

Práce zdravotní sestry

Hledám práci zdravotní sestry, nejlépe u praktického lékaře. Pouze Teplice. Tel.: 721829862

Region : Teplice
Telefon : 721829862
Email : jirina.buriankova@seznam.cz

Slévárenský dělník

Náplň práce: -obsluha strojů a zařízení ve slévárenství -skládání forem a formování – střední a těžké formy, furanová technologie Místo výkonu Tábor, České Budějovice Co požadujeme: -dobrý fyzický stav (práce v rizikovém prostředí – hluk, prach) -ochotu učit se novým věcem -pravidelnou docházku Mzda: -120 Kč/hod Směnnost: -3 směny Nástup: -prosinec 2020 Benefity: -zajištění ubytování -příspěvek na ubytování ve výši 3.000 Kč -odměny pro stabilní zaměstnance až 12.000 Kč/rok -odměny za doporučení dalších zaměstnanců

Region : Jihočeský
Telefon : 800101301
Web : Petrská 1168/29
Email : callcentrum@rs-ig.com

Montážní dělník

Náplň práce: -obsluha stroje – svařování, lisování, ohýbání a bodování -rotace na pracovištích – různorodost práce Co požadujeme: -jde o fyzicky náročnější práci – vhodná pro muže -praxe na podobné pozici výhodou -znalost českého jazyka Mzda: -23.000 Kč -31.000 Kč Směnnost: -2 směnný nebo 3 směnný provoz (podle konkrétního zařazení) -možnost pracovat přesčas Místo výkonu: -Kamenice nad Lipou Nástup: -ihned (prosinec 2020 – leden 2021) Benefity: -svoz z okolí pracoviště zdarma -zajištění ubytování -příspěvek na ubytování -možnost čerpat zálohy každý týden -odměny za doporučení dalších kolegů

Region : Pelhřimov

Operátor výroby – automotive

Místo výkonu: jižní Čechy – České Velenice Náplň práce: - obsluha stroje se základní znalostí práce na PC - 3 směnný provoz Co požadujeme: - uživatelská znalost práce na PC - praxe v automotive výhodou - praxe na podobné pozici výhodou - ochota přestěhovat se do Českých Budějovic Mzda: - 135 Kč/hod nástup - od 2. měsíce výkonnostní prémie až 5.400 Kč/měsíc - odměna za docházku 1.500 Kč/měsíc Nástup: - prosinec 2020 Benefity: - práce v čistém prostředí - zajištění přepravy na pracoviště, případně ubytování nebo pomoc s přestěhováním - příspěvek na ubytování ve výši 3.000 Kč za každý celý odpracovaný měsíc - pravidelné navyšování mzdy podle výkonu (tarifní stupně)

PRÁCE ŘIDIČE

Dobry den, hledam praci ridice, ale neni to podminkou. Prizpusobim se jakekoli praci.Jsem komunikativni a kreativni typ cloveka.Dekuji za vase nabidky...

Region : Opava
Telefon : 722258782
Email : pavel.paul.p@seznam.cz

asistent pedagoga

Kvalifikaci asistenta pedagoga

Region : Praha
Telefon : 602604420
Web : ms-benatky.cz
Email : msbenatky@gmail.com

Pracovník exportního oddělení

Hledáme kolegyni/kolegu na pozici pracovníka exportního odd.(export manager). Požadujeme znalost AJ a RJ slovem i písmem, minimální vzdělání středoškolské s maturitou, znalost na PC (email, excel, word, výhodou i ekonomické programy např.QI, Pohoda). Pracovní doba 7-15:30,

Region : Olomouc
Web : www.slezak-rav.cz
Email : export1@slezak-rav.cz

Pomáhejte zachraňovat deštné lesy jako já 🙂🌳 Stačí se připojit do našeho týmu a vydělávat si peníze jen sdílením našeho projektu. Zasaď strom a pošli to dál

Web : https://my-office.mytrees.global/#/sign-up/420000003330/cz
Email : michaela.marikova86@gmail.com

Prodavač/prodavačka lahůdek

- Pultový prodej uzenin, sýrů, lahůdek, a zákusků - Příprava, krájení a doplňování zboží do pultu - Kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách - Kontrola kvality a čerstvosti zboží - Dodržování hygienických zásad - Dodržování pravidel HACCP - Komunikace a obsluha zákazníků

Region : Jablonec nad Nisou
Telefon : 602288434
Web : www.primapotraviny.cz
Email : pkprima@volny.cz

Dobry den, hledam praci ridice, ale neni to podminkou. Prizpusobim se jakekoli praci.Jsem komunikativni a kreativni typ cloveka.Dekuji za vase nabidky.

Domovnik,údržbář, spravce

Region : Praha
Telefon : 777677325
Email : gresoda.news@gmail.com

Práca v Nemecku

www.EuProgres.com zabezpečuje opatrovanie v Nemecku. • najvyššie mesačné netto mzdy • ihneď a bez poplatkov • pracovná zmluva • hradené odvody • pravidelný stabilný príjem • záruka včasnej výplaty • umiestnenie telefonicky • umiestnenie aj so slabšou nemčinou • množstvo pracovných ponúk Všetky ponuky a rady nájdete na facebook.com/EuropaProgres Rodina S z Marburgu, cca 96 km od Frankfurtu PLATOVÉ PODMIENKY Odmena celkom: 1 690 € Plat: 1 450 € netto/ mesiac (hradené 100 €) Vianočný bonus: 140 Turnus: 1 mesiac Druh spolupráce: pracovná zmluva Nástup 15.12.2020 OPATROVANÁ OSOBA A DIAGNÓZA Počet osôb na opatrovanie: 1 Pani 68 ročná, 160 cm, 72 kg, demencia, diabetes, inkontinencia, problémy s pohybom, stupeň opatrovania 3 Pomôcky: rolátor, vozíček Ďalšie informácie: býva v dome, opatrovateľka má vlastnú izbu, fajčenie povolené vonku, internet, chodí Pflegedienst, celodenná strava Vyžiadajte si viac informácií na www.euprogres.com

Region : Praha
Telefon : 0908737303
Web : Horná 54
Email : register@euprogres.sk

Řidič vnitrostátní dopravy na sklápěcí návěs

Řidičské oprávnění skupiny C + E Časová flexibilita

Region : Nymburk
Telefon : 724262722
Email : pilachotesice@seznam.cz

Švadlena

*vlastní šicí stroj *zkušenosti s šitím *pečlivost, preciznost

Region : Plzeňský
Email : nadrobky@gmail.com

<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233  >>

Novinky, aktuality

Změňte i vy Vaší starou www prezentaci za novou

Re-designe www pro našeho dlouholetého klienta.
Vytvořili jsme Re-designe pro našeho dlouholetého klienta. Díky novým www splňuje www prezentace novodobě všechny prvky moderní www prezentace. Přejete-li si i vy novou www prezentaci KONTAKTUJTE NÁS
Martin Petreje +420 603 471 568

Datum : 24.08 10:42 - 2021

Nabídka tvorby www

Tvoříme i samostatně weby. Ceny zde...