Zobrazení dnes: 54
Zobrazení včera: 7898
Zobrazení 2021: 3206238
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 70118258

Region : Jihočeský
Telefon : 775187790
Email : mikolknaus@icloud.com

Externí účetní

Hledám práci jako externí účetní pro OSVČ a menší společnosti, zpracování mezd. Svoz dokladů si zajistím. Práce na ŽL. Odměna dohodou.

Region : Praha
Telefon : 777066441
Email : marketa.mala76@seznam.cz

Region : Kladno

Práce z domova

Region : Praha
Email : vendybur@seznam.cz

Svařování elektrodou nebo CO2

Region : Znojmo
Telefon : 775946745
Email : ediiiicek@seznam.cz

kuchař

Kuchař 30 let praxe čs.hotovková kuchyně přjme praci 4-5 h závodní jidelna kantyna firemni kuchyně atd.příprava masa základy popř rozvoz apod. jen Praha

Region : Praha
Telefon : 604402957
Email : lubosmalik65@seznam.cz

Nabídka úvěru jednotlivcům bez protokolu

Zhodnocení finance

Dobrý den, investovat do budoucnosti se vyplatí. Roční zhodnocení 12%. Pojďte investovat do něčeho, co tu ještě není. Nový IT projekt vám přinese roční zhodnocení 12%. Zapojte se do nového IT projektu a vydělávejte spolu s námi. Těšíme se na naši další spolupráci. S pozdravem Dostál

Region : Praha
Telefon : 722258782
Email : Pavel.paul.p@seznam.cz

Úklidové služby

Nabízím úklidové práce na ŽL, dohoda jistá

Region : Moravskoslezský
Telefon : 608675505
Email : M.Galcanova@seznam.cz

správa rezervací

Marketing+Obchod - Komunikace s potencionálními klienty - Vyřizování rezervací - Práce se software Previo - Aktivní prodej dle stanovené strategie - Tvorba podkladů pro obchod – cenové nabídky, materiály atd. - Koordinace a komunikace s partnery – slevové servery, ubytovací portály, cestovní agentury a podobné Backoffice - Podklady pro účetní - Reporting - Exekutiva v interních projektech - Komunikace s provozním penzionu - Veškeré jednorázové i ad-hoc projekty a úkoly

Region : Praha
Telefon : 774343448
Web : www.penzionsnezna.cz
Email : rezervace@penzionsnezna.cz

ZDRAVOTNÍ SESTRA DO JESLÍ

Do sítě soukromých školek a jeslí hledáme zdravotní sestru na provoz v Bystrci. Podmínkou je zdravotnické vzdělání a praxe s dětmi v předškolních zařízení min. 1 rok. Nástup od 1.1.2021

Region : Brno-město
Email : prace@elanek.eu

Speciální pedaog

Pracovní náplň: - Speciálně pedagogická diagnostika dětí a žáků s PAS - Metodické vedení pedagogů na školách - Poskytování poradenství a spolupráce při vystavování doporučení ke vzdělávání pro děti a žáky s PAS - Spolupráce s rodiči, pedagogy, lékaři a dalšími odborníky - Administrativní práce spojené s vystavováním zprávy z vyšetření a doporučení pro vzdělávání Požadujeme: - VŠ vzdělání – magisterský titul, obor: Speciální pedagogika - dobré komunikační schopnosti - ochotu dále se vzdělávat - schopnost práce v týmu - samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost - dobrou uživatelskou znalost práce s PC - psychickou odolnost včetně schopnosti řešit krizové situace - profesionalitu, sebereflexi - trestní bezúhonnost

Telefon : +420 607 043 983
Web : www.autistickaskola.cz
Email : spcadministrativa@autistickaskola.cz

Email : pavel.paul.p@seznam.cz

Finanční poradce

Středoškolské vzdělání s maturitou Komunikativnost Flexibilita Ochota se učit a rozvíjet

Region : Liberecký
Telefon : 728421492
Web : bcas.cz
Email : jirkazverina@gmail.com

Obchodní zástupce ve světe financí

* Aktivní přístup, samostatnost * Chuť profesně růst a vzdělávat se * SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou * Zkušenosti s prodejem či jednání se zákazníkem výhodou

Region : Mělník
Telefon : 608836945
Email : lucie.vankova2@generaliceska.cz

PRÁCE ŘIDIČE

Dobry den, hledam praci ridice, ale neni to podminkou. Prizpusobim se jakekoli praci.Jsem komunikativni a kreativni typ cloveka.Dekuji za vase nabidky...

Region : Opava

Banka vám pomůže realizovat vaše sny

Chcete naléhavý a bezpečný osobní úvěr Jste osoba bezúhonného charakteru a chcete osobní a bezpečný úvěr, abyste mohli uspokojit své potřeby. Můžete mě kontaktovat hned a budete spokojeni se sníženými sazbami a dostupnými splátkovými kalendáři.

Region : Praha
Telefon : +22967697869
Email : servicederegine@gmail.com

Dobrý den, online aukce, ve kterých můžete rychle, jednoduše a výhodně nakupovat a prodávat. To je aukční portál Kupananas. Potřebujete co nejvýhodněji koupit nebo prodat nemovitost, automobil či jiné spotřební zboží? Pak je pro vás Kupananas ideální příležitostí, jak proměnit vaše přání ve skutečnost. Odkaz: http://www.kupananas.cz/aff/a25ff747828eff438fc3faaebacc68e2 S pozdravem Dostál

ZHODNOCENI

Dobrý den, investovat do budoucnosti se vyplatí. Roční zhodnocení 12%. Pojďte investovat do něčeho, co tu ještě není. Nový IT projekt vám přinese roční zhodnocení 12%. Zapojte se do nového IT projektu a vydělávejte spolu s námi.

<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233  >>

Novinky, aktuality

Změňte i vy Vaší starou www prezentaci za novou

Re-designe www pro našeho dlouholetého klienta.
Vytvořili jsme Re-designe pro našeho dlouholetého klienta. Díky novým www splňuje www prezentace novodobě všechny prvky moderní www prezentace. Přejete-li si i vy novou www prezentaci KONTAKTUJTE NÁS
Martin Petreje +420 603 471 568

Datum : 24.08 10:42 - 2021

Nabídka tvorby www

Tvoříme i samostatně weby. Ceny zde...