Zobrazení dnes: 48
Zobrazení včera: 7898
Zobrazení 2021: 3206232
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 70118252

Pomocná kuchařka v MŠ

MŠ s výdejnou hledá pracovitou paní do malého kolektivu na pozici pomocné kuchařky. Jedná se o přípravu svačinek a výdej obědů. V případě zájmu volejte 725531875 nebo e-mail: reditelka@mskytlicka.cz. Děkujeme.

Region : Praha
Telefon : 725531875
Web : www.mskytlicka.cz
Email : reditelka@mskytlicka.cz

MŠ s výdejnou hledá pracovitou paní do malého kolektivu na pozici pomocné kuchařky. Jedná se o přípravu svačinek a výdej obědů. V případě zájmu volejte 725531875 nebo e-mail: info@mskytlicka.cz. Děkujeme.

Email : info@mskytlicka.cz

Návrhář a prodejce kuchyní – studio OPAVA

NÁPLŇ PRÁCE: - Poskytování odborného poradenství v oboru interiérů. - Obchodní jednání se zákazníky, zpracování jejich vize a přání. - Tvorba návrhu kuchyní či dalšího nábytku, pomocí tvůrčí invence a technických předpokladů, v grafickém 3D programu. - Vypracování cenových nabídek a jejich prezentace zákazníkům. - Technická příprava pro realizaci v informačním systému a tvorba CAD výkresů. - Spolupráce při realizaci s výrobním technologem, resp. montážním týmem. - Dodržování firemních standardů a provozování designového studia a nábytkového show roomu. OČEKÁVÁME: - Minimálně výuční list v oboru truhlář, či SŠ / případně i VŠ vzdělání, technického či obchodního směru. - Bydliště v dojezdové vzdálenosti studia OPAVA - Řidičský průkaz sk. B = aktivní řidič služebního vozu. - Znalost anglického či jiného světového jazyku (je pouze výhodou, nikoli podmínkou). - Výborné komunikační schopnosti v češtině, příjemné vystupování a ochotu jednat s lidmi. (Podmínkou). - Zkušenosti s prodejem, či navrhováním kuchyní (jsou výhodou, nikoli podmínkou). - Aktivní znalost práce na PC v kancelářských programech (Word, Excel, Outlook) je nutností. - Znalost kreslících programů CAD, příp. modelování 3D. (Je výhodou zejména z důvodu zkušeností s prostorovou orientací. Pro náš systém Vás pečlivě zaškolíme). - Chuť rozvíjet se a učit novým znalostem. - Spolehlivost, motivaci a empatii s novým pracovním týmem. - Designový vkus, pracovní systematičnost, cit pro detail, zodpovědnost a trpělivost

Region : Opava
Web : hon.cz
Email : tomas.rataj@hon.cz

Zhodnocení finance

Dobrý den, ZHODNOTÍME VAŠE FINANCE s úrokem min 20 procent. Pro více informací pište na email pavel.paul.p@seznam.cz a nebo tel číslo 722258782.S pozdravem Dostál...

Region : Praha
Telefon : 722258782
Email : pavel.paul.p@seznam.cz

Dar 1 milion EUR

Prace ridice

Dobry den, hledam praci ridice, ale neni to podminkou. Prizpusobim se jakekoli praci.Jsem komunikativni a kreativni typ cloveka.Dekuji za vase nabidky...

Generali Česká pojišťovna a.s. - Poradce pro firemní klienty

Minimálně SŠ vzdělání s maturitou Chuť se vzdělávat a odborně růst Všeobecný přehled Příjemné vystupování, komunikativnost a proklientský přístup

Telefon : 774862987
Email : tomas.mazur@generaliceska.cz

středoškolské vzdělání s maturitou, znalost práce na PC samostatnost, zodpovědnost čistý trestní rejstřík

Telefon : 775775713
Email : smenovyjicin@seznam.cz

Region : NovýJičín

Generali Česká pojišťovna a.s. - Finanční poradce

Nenáročná manuální práce

Požadujeme spolehlivost, povolení pobytu v ČR.

Region : Praha
Email : prace-brigada@centrum.cz

Operátor třídění

Zodpovědný přístup k vykonávané práci, spolehlivost a pečlivost

Region : Liberecký
Web : https://www.tridici-prace.cz/
Email : tomas.frouz@tridici-prace.cz

Truhlář-Tesař

Náplní práce je výroba transportních dřevěných obalů. Požadujeme: praxi min 5 let, znalost čtení výkresů, manuální zručnost.

Region : Kladno
Telefon : 777249610
Web : http://www.evel.cz/
Email : walawska@evel.cz

Manažerka pro pedagogickou a edukační oblast

Do naší mezinárodní anglické školy pro předškolní děti s dlouholetou tradicí a rodinnou atmosférou na Praze 6 hledáme kandidáty na pozici manažera pro pedagogickou a edukační oblast. Budete zodpovídat za pedagogickou činnost a rozvoj vzdělávacích aktivit školy a samozřejmě řídit pedagogický kolektiv. Neméně důležitou součástí Vaší práce bude komunikace s rodiči. Čekají na Vás tyto zodpovědnosti: - řízení vzdělávacího programu školy a jeho realizace - plánování aktivit v návaznosti na školní roční plán - organizace zápisu dětí do školy - koordinace školních projektů - stanovování ročních rozvojových cílů a monitoring jejich plnění - reprezentace, komunikace a informace o programu školy - spolupráce a komunikace s rodiči - nábor a výběr nových pedagogických zaměstnanců Hledáme kandidáty/ky, kteří mají: - SŠ nebo VŠ vzdělání pedagogického směru - pokročilou AJ plynule slovem i písmem (anglicky mluvící kolegové) + komunikace s rodiči - denní využití- ambice vést a motivovat tým kolegů - silné organizační schopnosti - komunikační schopnosti, příjemné vystupování - přirozenou autoritu, strategické myšlení - uživatelskou znalost MS Office a PC dovednosti - chuť se učit nové věci a dále se rozvíjet - zodpovědný a spolehlivý přístup ke svěřeným úkolům - odolnost vůči stresu - zkušenost s vedením týmu lidí výhodou

Region : Praha
Web : www.bumblebee.cz
Email : headteacher@bumblebee.cz

Garážmistr/přijímací technik

Firma KS transport and spedition a.s hledá na Hlavní pracovní poměr - Garážmistra/přijímacího technika Požadavky: Časová flexibilita. Znalost v oboru nákladních vozidel zn. SCANIA. Komunikace s dílnou a řidiči. Plánování a koordinace oprav. Nákup dílů. Nabízíme: Výborné platové podmínky. Firma: KS transport and spedition a.s Místo výkonu práce: Mělník Kontaktní osoba: Miloslava Skálová, Telefon: +420 724 889 204, e-mail: marketing@kstransport.cz

Region : Mělník
Telefon : 724889204
Email : marketing@kstransport.cz

Samostatný technik montáže systémů TZB Samostatný technik montáže systémů TZB pro obory: vzduchotechnika, zdravotechnika, vytápění, centrální vysávání

Máš SOU nebo SŠ technického směru. Orientuješ se v technických podkladech a projektové dokumentaci. Umíš pracovat v týmu. Jsi manuálně zručný, precizní, spolehlivý a zodpovědný. Vlastníš řidičský průkaz sk. B. Máš praxi v oblasti montáží vzduchotechniky. Máš praxi v oblasti montáží vodo-topo. Jsi ochoten učit se novým věcem.

Region : Jihomoravský
Telefon : +420 722 150 190
Web : www.evora.cz
Email : info@evora.cz

Skladník/pracovník logistiky

Máš praxi na podobné pozici minimálně 1 rok. Zkušenosti s evidencí zboží. Ovládáš práci na PC. Jsi spolehlivý/á, samostatný/á, zodpovědný/á. Máš chuť učit se novým věcem. Schopnost pracovat v týmu. Jsi manuálně zručný/á, precizní. Vlastníš řidičský průkaz sk. B.

Jeepové vozidlo na prodej

Montážní technik

vzdělání v oboru elektro manuální zručnost zodpovědnost spolehlivost řidičský průkaz skupiny B

Region : Vsetín
Web : www.sychrovnet.cz
Email : personal@sychrovnet.cz

<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233  >>

Novinky, aktuality

Změňte i vy Vaší starou www prezentaci za novou

Re-designe www pro našeho dlouholetého klienta.
Vytvořili jsme Re-designe pro našeho dlouholetého klienta. Díky novým www splňuje www prezentace novodobě všechny prvky moderní www prezentace. Přejete-li si i vy novou www prezentaci KONTAKTUJTE NÁS
Martin Petreje +420 603 471 568

Datum : 24.08 10:42 - 2021

Nabídka tvorby www

Tvoříme i samostatně weby. Ceny zde...