Zobrazení dnes: 4322
Zobrazení včera: 10046
Zobrazení 2021: 2697931
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 69609951

Práce hostesky v KFC Čestlice

Ochota učit se novým věcem Odpovědnost Přátelskost

Region : Praha
Telefon : 602281878
Email : 203042@amrest.eu

pracovník do výroby

Region : Frýdek-Místek
Telefon : 777182013
Web : www.rebuild-car.cz
Email : info@rebuild-car.cz

Pracovník ostrahy na vrátnici - BEZDRUŽICE

Čistý výpis z rejstříku trestů, 100% spolehlivost

Region : Plzeň-sever
Telefon : 800100923
Email : personalni.oddeleni@universalcr.cz

Servisní technik náhradních zdrojů

Co vás čeká: - Servis a údržba motorgenerátorů v regionu převážně Morava - Pracoviště Brno Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: - Vzdělání technického směru, nejlépe elektrotechnického směru - Řidičský průkaz skupiny B aktivní, výhodou E - Vyhláška 50/78 Sb. - §6 Výhodou bude : - Praxe ve výrobě elektrických rozvaděčů nebo elektroinstalace - Praxe v údržbě spalovacích motorů

Region : Jihomoravský
Telefon : 770680020
Web : www.egjbrno.cz
Email : alois.zimek@egjbrno.cz

Hledáme konzultantku do prodejny v centru Prahy

Jsme evropská šperkařská značka, která hledá konzultanta/prodejce do naší prodejny v centru Prahy. Máte rádi úžasný svět šperků? Pokud je odpověď "ANO" potřebujeme právě VÁS. Požadujeme: • výborné komunikační schopnosti a ochotu učit se nové věci • umění jednat s lidmi • spolehlivost, zodpovědnost a pracovitost • vyučení v oboru není podmínkou Školení Vám samozřejmě zajistíme, nemusíte se bát :-). Anglický a ruský jazyk VÝHODOU. • středoškolské vzdělání a praxi v prodeji. Nabízíme: • zajímavou a kreativní práci v atraktivním prostředí • zaměstnanecké výhody • motivující finanční ohodnocení Pracovní doba dohodou. V případě zájmu posílejte své životopisy s aktuální fotografií. ellak@seznam.cz Nástup ihned.

Region : Praha
Telefon : 721219336
Web : http://www.style-avenue.cz/cz/
Email : ellak@seznam.cz

Pracujte jako operátor chatu už dnes 21.6.!

Plat - 200 EUR - 600 EUR / týden OSVČ / nezávislý pracovník; domácí / vzdálený Hodiny - flexibilní (pracujte, kdy chcete a kolik hodin chcete) Chcete více svobody a flexibility? Chcete si více času užít svůj život? Pracujte bez pevného harmonogramu! Jako operátor textových zpráv budete odpovídat na zprávy v textové síti založené na fantaziích. Budete pracovat anonymně a vaše identita je chráněna. Musíte mít alespoň 18 let Musíte umět psát plynně česky Potřebujete počítač nebo notebook Potřebujete spolehlivé připojení k internetu Potřebujete aktualizovaný osobní průkaz totožnosti (protože potřebujeme ověřit váš věk) Nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti Než začnete, dostanete veškeré potřebné školení. Chcete-li se přihlásit, přejděte na https://www.chat-z-domu.com/?ref=jobboard&utm_medium=volna-mista.prace&utm_source=http://www.volnamista-prace.cz/&utm_campaign=Template2

SKLADNÍK | Židněves u Boleslavi

Pěkný den, hledáme schopného kolegu do menšího týmu na pozici skladníka na naší prodejně v Židněvsi u Boleslavi. Jedná se o obchod s oplocením. CO UVÍTÁME: - Český jazyk na dobré úrovni slovem i písmem - Fyzická zdatnost (občasná manipulace s těžším zbožím) - Schopnost se učit novým věcem (nové výrobky/materiály) - Organizační schopnost (zaskladnění materiálu - stejný materiál ke stejnému) - Samostatnost - Komunikativnost (zodpovědět případné dotazy zákazníků) - Řidičský průkaz na VZV výhodou NABÍZÍME: - Přátelský kolektiv - Motivační finanční ohodnocení - Možnost HPP i brigády (na domluvě s vedoucím pobočky) KONTAKTUJTE NÁS PO - PÁ od 8:00 do 17:00 Michal Heinz na čísle +420 773 833 331

Region : Mladá Boleslav
Telefon : 773833331
Email : boleslav@ceskeploty.cz

Hledáme přivídělek k práci na víkendy v Žatci

Region : Louny
Telefon : 602664064

Hledám práci pomocné kuchařky v mateřské škole na Praze 13 či Praha 6 Repy

Hledám práci pomocné kuchařky v mateřské škole na dopoledne nebo vecerni uklid na Praze 13.Praxi mám ve školce jako učitelka, úklid a praní pradla.

Region : Praha
Telefon : 776412050
Email : gabcarekenova@seznam.cz

Online operatorka na privydelek z domova

Nutne je mit pocitac a internetove pripojeni. Pozadovany vek 20-40 let a znalost anglictiny

Region : Praha
Email : info@interartagency.com

Hledáme učitelku MŠ

Požadujeme vzdělání pro předškolní výchovu.

Region : Praha
Telefon : 774462210
Web : www.ms-zelenecska.cz
Email : reditelna@ms-zelenecska.cz

Tanecnice

Pozadujeme vek 19-35 let, znalost alespon jednoho ciziho jazyku, flexibilita, serioznost a komunikativnost.

Region : Středočeský
Web : www.interartagency.com
Email : dance.office@gmail.com

PRÁCE ŘIDIČE

Dobry den, hledam praci ridice, ale neni to podminkou. Prizpusobim se jakekoli praci.Jsem komunikativni a kreativni typ cloveka.Dekuji za vase nabidky...

Region : Opava
Telefon : 722258782
Email : pavel.paul.p@seznam.cz

Strojník, dělník, technik, řidič

Požadujeme spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost. Praxe v oboru stavebnictví výhodou - není podmínka

Region : Rokycany
Telefon : 724440380
Email : priprava@bagger.cz

Učitelka MŠ

Ukončené SŠ vzdělání v oboru předškoní pedagogika, chuť pracovat, samostatnost a flexibilitu.

Region : Praha
Telefon : 728125539
Web : www.msnakorabe.cz
Email : reditelka@msnakorabe.cz

Administrativní pracovník

Nabízíme administrativní práci na poloviční úvazek ve Vlašimi. Hledáme někoho milého,komunikativního a schopného. Shaníme zaměstnance na dlouhodobou spolupráci, nikoliv brigádu. Jedná se převážně o práci na PC.

Region : Benešov
Telefon : 775745475
Email : Finpro21@seznam.cz

Český národní panel

Naskytla se mi u firmy příležitost přivést nové lidi za které mám skvělou odměnu. 350 oplatek za nové respondenty až do 31 června. 200 a víc za vyplnění dotazníku. Pravidelně každý měsíc na bankovní účet. Je to zatím můj nejlepší a ověřený privydelek. V případě zájmu mi napište.

Region : NovýJičín
Email : bartkovama@seznam.cz

Obsluha do bistra

JÁ TO V POHODĚ ZVLÁDNU TAKY !!!

Ptáte se, zda zvládnete dělat Online byznys? Pokud je skvěle připravený a automatizovaný, tak to zvládne i malé dítě... Jen je nutné mít informace.... A právě o tom bude živé vysílání webináře každé pondělí od 20:00 hod. Bezplatný, informační, nezávazný webinář bude trvat cca hodinu a dozvíte se, jak pro vás může internet vydělávat peníze. Přihlásit se můžete nonstop zde: 1url.cz/dKwor A máme i další možnosti naší spolupráce: 1. - www.finework.cz - naše poradenská firma - práce pro poradce, manažery, tipaře. 2. - www.avian.cz - reality, investice - práce obchodního zástupce . 3. - 1url.cz/1KNdq - starostlivost o zdraví + super byznys v jednom. 4. - Zlatá rezerva - Zlatá penzička: ( Informační video - youtu.be/q56pSYVK2D4. Online objednávka - 1url.cz/HzEMk. ) E-shop - https://zlatarezerva.cz/promokod/8NZG/0/129/ facebook.com/lubko.vrba.9 *** twitter.com/VrbaPhdr *** linkedin.com/in/hlasnik-hlasnik-37332a170/

Region : Praha
Telefon : 730552050
Web : 1url.cz/nz0Gv
Email : doktor.vrba.lubos@seznam.cz

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 21.01 09:10 - 2021

Nabídka tvorby www