Zobrazení dnes: 1692
Zobrazení včera: 6293
Zobrazení 2021: 5072834
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 70354854

RYCHLÉ A SPOLEHLIVÉ NEBANKOVNÍ PŮJČKY

Region : Praha
Email : zdenekvanek555@gmail.com

Asistentka komunikace pro nadnarodní firmy

Nabízím práci se sídlem v Řecku (Atheny) pro nadnarodní firmy jako jsou Apple,Microsoft, Volkswagen atd. Mzda 850 euro/ 8 hodin deně/ 5 pracovních dnů. Naplň práce je být jejich český reprezentatnt prodeje. Práce je na firmním počítači z domova. Naše podminky jsou: 1,čeština na výborné komunikativní úrovni 2, znalost anglického jazyka na úrovni B2

Region : Praha
Telefon : 731249268
Email : veronica.fabbri23@gmail.com

Učitelka MŠ

Region : Praha
Email : ms@msslivenec.cz

Zdravotní sestra

SŠ, obor zdravotní sestra, uživatelská znalost práce na PC, odběry krve, příjemné vystupování, zodpovědnost.

Region : Brno-město
Email : aquavitae1@seznam.cz

Brigada

Vás email

Region : Moravskoslezský
Email : barbora.niklova1@seznam.cz

Brigady

Napište mi svůj email

Region : Jihomoravský

Dobrý den poptávám práci cca od listopadu či nový rok ve školce či škole -brigádne či Dpč, pomocná kuchařka na dopoledne nebo vecerni uklid. Pouze Praha 13 či Praha 6 Řepy. Děkuji za reakce. Praxi ve školce mám.

Region : Praha
Telefon : 776412050
Email : gabcarekenova@seznam.cz

Elektrikář

znalost německeho jazyka vyhl.50 min paragraf 6 ridičský průkaz sk. B samostatnost a chuť učit se..

Region : Domažlice
Telefon : 799518115
Email : dasklo@email.cz

Speciální pedaog

Pracovní náplň: - Speciálně pedagogická diagnostika dětí a žáků s PAS - Metodické vedení pedagogů na školách - Poskytování poradenství a spolupráce při vystavování doporučení ke vzdělávání pro děti a žáky s PAS - Spolupráce s rodiči, pedagogy, lékaři a dalšími odborníky - Administrativní práce spojené s vystavováním zprávy z vyšetření a doporučení pro vzdělávání Požadujeme: - VŠ vzdělání – magisterský titul, obor: Speciální pedagogika - dobré komunikační schopnosti - ochotu dále se vzdělávat - schopnost práce v týmu - samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost - dobrou uživatelskou znalost práce s PC - psychickou odolnost včetně schopnosti řešit krizové situace - profesionalitu, sebereflexi - trestní bezúhonnost

Telefon : 607043983
Web : www.autistickaskola.cz
Email : spcadministrativa@autistickaskola.cz

Kuchařka

Region : Praha
Telefon : 732264255
Email : tynacerna.tne@gmail.com

Obsluha bistra

- Úsměv, příjemné vystupování a umění se starat o hosty (výborný servis je naše základní pravidlo) - Znalost cizích jazyků výhodou (ruština, angličtina) - Spolehlivost a pracovitost - Flexibilita - Praxi není podmínkou

Region : Praha
Web : bagellounge.org
Email : di@bagellounge.org

Zhodnocení

Investovat do budoucnosti se vyplatí. Roční zhodnocení 12%. Pojďte investovat do něčeho, co tu ještě není. Nový IT projekt vám přinese roční zhodnocení 12%. Zapojte se do nového IT projektu a vydělávejte spolu s námi. Těšíme se na naši další spolupráci. S pozdravem Dostál

Region : Praha
Telefon : 722258782
Email : pavel.paul.p@seznam.cz

PRÁCE ŘIDIČE

Dobry den, hledam praci ridice, ale neni to podminkou. Prizpusobim se jakekoli praci.Jsem komunikativni a kreativni typ cloveka.Dekuji za vase nabidky.

Region : Opava

Práca v Nemecku

EuProgres.com - Práca v Nemecku - Opatrovanie - 1500 € netto/mesiac www.EuProgres.com zabezpečuje opatrovanie v Nemecku. • najvyššie mesačné netto mzdy • ihneď a bez poplatkov • pracovná zmluva • hradené odvody • pravidelný stabilný príjem • záruka včasnej výplaty • umiestnenie telefonicky • umiestnenie aj so slabšou nemčinou • množstvo pracovných ponúk Všetky ponuky a rady nájdete na facebook.com/EuropaProgres Rodina P z Ainringu, cca 18 km od Salzburgu PLATOVÉ PODMIENKY Odmena celkom: 1 500 € Plat: 1 500 € netto/ mesiac (vrátane cestovného) Turnus: 1 mesiac Nástup 30.09.2020 OPATROVANÁ OSOBA A DIAGNÓZA Počet osôb na opatrovanie: 1 Pán 89 ročný, 75 kg, 170 cm, demencia, pohybuje sa samostatne, stupeň opatrovania 2 Pomôcky: žiadne Ďalšie informácie: býva v dome, opatrovateľka má vlastnú izbu, fajčenie povolené vonku, eventuálne nočné vstávanie, celodenná strava, Vyžiadajte si viac informácií na www.euprogres.com KONTAKT: EuProgres, 0908 737 303, 421 918 328 837

Region : Praha
Telefon : 0908737303
Email : register@euprogres.sk

Úklid domácnosti, bytů společnych vchodu atd

Stačí kontaktovat mě na uvedenem čísle

Region : Pardubický
Telefon : 773480442
Email : Ivanicovalucie@seznam.cz

Úklid domácnosti

Region : Vyškov
Telefon : 775666710
Email : kruzickova71@gmail.com

Práce z domu - podpora zákazníkům

Jaké by měly být tvé schopnosti? Být komunikativní, mít bezchybný a rychlý písemný projev, příjemné vystupování po telefonu Výhodou jsou zkušenosti s prodejem a povědomí o elektronice Samostatnost a schopnost si vyhledat informace jsou velkou předností K práci potřebuješ vlastní počítač připojený ke stabilnímu internetu Umět pracovat s počítačem a poradit si s překážkami, které občas technika přináší Mít časové možnosti všední dny 15:30-23, víkendy/svátky 10-14 nebo 14-23 (nejedná se o práci o každém víkendu) Být zodpovědný a loajální

Region : Kolín
Telefon : 601549240
Email : marketing@scorpion-elektro.com

Ranní směny v KFC Kačerov

Ochota učit se novým věcem Odpovědnost Přátelskost

Region : Praha
Telefon : 607031793
Web : Ke Garážím 1557/4
Email : 203082@amrest.eu

<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241  >>

Novinky, aktuality

Změňte i vy Vaší starou www prezentaci za novou

Re-designe www pro našeho dlouholetého klienta.
Vytvořili jsme Re-designe pro našeho dlouholetého klienta. Díky novým www splňuje www prezentace novodobě všechny prvky moderní www prezentace. Přejete-li si i vy novou www prezentaci KONTAKTUJTE NÁS
Martin Petreje +420 603 471 568

Datum : 24.08 10:42 - 2021

Nabídka tvorby www

Tvoříme i samostatně weby. Ceny zde...