Zobrazení dnes: 1354
Zobrazení včera: 6293
Zobrazení 2021: 5072496
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 70354516

Zhodnocení

Investovat do budoucnosti se vyplatí. Roční zhodnocení 12%. Pojďte investovat do něčeho, co tu ještě není. Nový IT projekt vám přinese roční zhodnocení 12%. Zapojte se do nového IT projektu a vydělávejte spolu s námi. Těšíme se na naši další spolupráci. S pozdravem Dostál

Region : Praha
Telefon : 722258782
Email : Pavel.paul.p@seznam.cz

PRÁCE ŘIDIČE

Dobry den, hledam praci ridice, ale neni to podminkou. Prizpusobim se jakekoli praci.Jsem komunikativni a kreativni typ cloveka.Dekuji za vase nabidky...

Region : Opava

Řidič sk. C

Spolehlivost bezuhonost a chuť pracovat

Region : Středočeský
Telefon : 777424024
Email : folkej@seznam.cz

Řidič SK. B

Mzda okolo 30 000,- čistého Férové jednání zaměstnavatele

Region : Praha
Telefon : 605018395
Email : vikyorl@gmail.com

Úklid

Manželský pár nabízí dlouhodobé nebo jednorázové úklidy bytových i nebytových prostor,menší řemeslné práce a vyklízení. Nejsme firma. Tel.730146838

Region : Praha
Telefon : 730146838
Email : radkavalentova55@seznam.cz

Ranní směny 9-15:30 v KFC Čestice

Ochota učit se novým věcem Odpovědnost Přátelskost

Region : Praha
Telefon : 602281878
Web : Obchodní 136
Email : 203042@amrest.eu

Ranní kuchař s volnými víkendy v KFC Kačerov

Region : Praha
Telefon : 607031793
Web : Ke Garážím 1557/4
Email : 203082@amrest.eu

Klempíř, pokrývač

Spolehlivost, pracovitost, dochvilnost a slušnost.

Region : Praha
Telefon : 606859824
Email : Boof.net@seznam.cz

Učitelka MŠ

IT odlast

Hledám práci nejlépe v IT oboru. Mám 21 let, jsem nekuřák, mám SŠ telekomunikace-mobilní aplikace a rád bych se uplatnil v tomto oboru. Mám roční praxi na pozicích Back office a Traffic-recepční-asistent. Nástup možný cca prosinec 2020.

Region : Brno-město
Email : ondrap14@seznam.cz

Manažer pro klientský servis

Náplň práce: Administrativa, komunikace s klienty, práce na počítači, vyřizování emailů, telefonátů, možný i homeoffice Obor: Ekonomie, management, finance Požadujeme: - SŠ ukončené maturitní zkouškou (max. dokončit maturitu v roce 2021) - Zájem o práci, schopnost samostatné i týmové práce - Zájem a ochota učit se novým věcem - Spolehlivost, loajalita - Bezúhonnost

Region : Praha
Email : pracovniprilezitost@centrum.cz

Asistent/ka pedagoga v MŠ Praha 1

Nabízíme místo asistenta pedagoga na 0,75 úvazek. Nástup ihned. Požadujeme ukončené pedagogické vzdělání nebo kurz asistenta pedagoga. CV zasílejte na uvedený e-mail nebo volejte.

Region : Praha
Telefon : 604855052
Web : www.mspstrossova.cz
Email : skolka@mspstrossova.cz

Nízká nabídka úroků Všeobecné podmínky: - výše úvěru: od 2000 do 20 000 000.00 - doba splácení od 1 měsíce do 15 let - pevná sazba 2% ročně, kterou si přejí kontaktovat e-mailem a dostávat dostatečné informace poštou kontaktujte: kuceradeniska@seznam.cz +420605789120

Telefon : +420605789120
Email : kuceradeniska@seznam.cz

Administrativní pracovník pošta partner OZP/OZZ

Hledáme zaměstnance pro pobočku Pošta Partner do lokality Ondřejov, okr. Praha Východ. Jedná se o administrativní práci – jednoduché poštovní služby jako např. příjem x výdej poštovních poukázek, listovních zásilek, balíků apod. Požadujeme spolehlivost, komunikativnost, znalost práce s výpočetní technikou, bezúhonnost.

Region : Moravskoslezský
Telefon : 703434864
Email : darina.mikova@zmgroup.cz

Region : Jihočeský

Hledáme zaměstnance pro pobočku Pošta Partner do lokality Šestajovice u Prahy. Jedná se o administrativní práci – jednoduché poštovní služby jako např. příjem x výdej poštovních poukázek, listovních zásilek, balíků apod. . Požadujeme spolehlivost, komunikativnost, znalost práce s výpočetní technikou, bezúhonnost.

Brusič odlitků s praxí

Náplň práce: - ruční broušení, zabrušování různých povrchů a tvarů dle zadání - směny: denní/noční – 12 hod/den Co požadujeme: - praxi s broušením, spolehlivost, fyzickou zdatnost Mzda: - úkolová mzda – při plnění na 100% -> 170 Kč/hod

Region : Český Krumlov
Telefon : +420800101301
Web : https://www.rs-tedy.com/
Email : callcentrum@rs-ig.com

Asistentka manazera prodeje

Hledáme vhodného kandidáta na pozici: Asistentka manažera prodeje. Pracovní náplň: realizace objednávek, práce v terénu i ve skladu, koordinace prodejních asistentek, starost o prodejní stánky v obchodních centrech. Žádáme: časovou flexibilitu, dobré organizační schopnosti, znalost práce na PC, vysoké pracovní nasazení, zodpovědnost , spolehlivost, řidičský průkaz sk B - nutnost.

Region : Hradec Králové
Email : info@janette-beauty.eu

Úklid domu-bytu

Slušná rodina

Telefon : 606519614
Email : saudova@seznam.cz

řidiče VZV do škodovky na HPP

Region : Mladá Boleslav
Telefon : 777764767
Email : milan.sudek@kedusario.cz

<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241  >>

Novinky, aktuality

Změňte i vy Vaší starou www prezentaci za novou

Re-designe www pro našeho dlouholetého klienta.
Vytvořili jsme Re-designe pro našeho dlouholetého klienta. Díky novým www splňuje www prezentace novodobě všechny prvky moderní www prezentace. Přejete-li si i vy novou www prezentaci KONTAKTUJTE NÁS
Martin Petreje +420 603 471 568

Datum : 24.08 10:42 - 2021

Nabídka tvorby www

Tvoříme i samostatně weby. Ceny zde...