Zobrazení dnes: 889
Zobrazení včera: 6293
Zobrazení 2021: 5072031
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 70354051

Učitelka v MŠ

Mateřská škola Kodaňská, Praha 10 přijme kvalifikovanou, kreativní, vstřícnou, pozitivně naladěnou paní učitelku. Nástup možný od 23.8.2021.

Region : Praha
Telefon : 271720261
Email : skolka@mskodanska.cz

Hledám práci pomocné kuchařky v mateřské škole na Praze 13 či Praha 6 Repy

Hledám práci pomocné kuchařky v mateřské škole na Praze 13 či Praha 6 Řepy, nebo na dopoledne e uklid ve školce nebo vecerni uklid

Region : Praha
Telefon : 776412050
Email : gabcarekenova@seznam.cz

Kuchař v hotelu až 220 Kč/hod

Požadujeme: * praxe v oboru * plnoletost * profesionální a přátelské vystupování * spolehlivost, pečlivost, flexibilitu, zodpovědnost

Region : Praha
Telefon : 774 222 567
Email : personal@abzakovo.eu

Samostatný projektant pozemních staveb, vedoucí projektů

Pracovní náplň: Tvorba projektové dokumentace pozemních staveb všech stupňů. Spolupráce s kolegy a projektanty profesních částí. Kontakt se stavbou. Komunikace s klienty a úřady. Vítáme: Projektanty, Samostatné projektanty, Vedoucí projektů. Ovládání AutoCAD a MS Office. Nabízíme: Neformální a příjemné pracovní prostředí. Práce na zajímavých projektech. Flexibilní pracovní doba. Aktivní vzdělávání jak teoretické na kurzech, tak praktické v návaznosti na stavby, které realizujeme. Profesní růst a účast na budování projekčního týmu. Pracoviště v Rosicích. Nástup: Nástup je možný ihned. Součástí životopisu a průvodního textu, ať je prosím i fotografie a pár řádků o Vás. Možnosti pracovního poměru: - Plný úvazek (HPP) Odměna: 30 000 Kč až 45 000 Kč / měsíc.

Region : Brno-venkov
Web : www.qualitygroup.cz
Email : kancelar@qualitygroup.cz

Montér/Elektrikář

Nabídka práce pro montážní pracovníky na IČO (později možnost přestupu na HPP). Hledáme zručné pracovníky (montéry, elektrikáře) na montážní práce po České republice, občas zahraničí. Jedná se o montáže a demontáže zejména strojů a linek, tudíž zkušenosti v této oblasti samozřejmě vítány.

Region : Olomoucký
Email : j.sojak@aiseurelo.com

Prace ridice

Dobry den, hledam praci ridice, ale neni to podminkou. Prizpusobim se jakekoli praci.Jsem komunikativni a kreativni typ cloveka.Dekuji za vase nabidky...

Region : Opava
Telefon : 722258782
Email : pavel.paul.p@seznam.cz

Hledám brigádu uklízečka pomoct v domácnosti

Region : Sokolov
Telefon : 792460659
Email : Janickakosinova@seznam.cz

Pracujte jako operátor chatu už dnes 9.8.!

Plat - 200 EUR - 600 EUR / týden OSVČ / nezávislý pracovník; domácí / vzdálený Hodiny - flexibilní (pracujte, kdy chcete a kolik hodin chcete) Chcete více svobody a flexibility? Chcete si více času užít svůj život? Pracujte bez pevného harmonogramu! Jako operátor textových zpráv budete odpovídat na zprávy v textové síti založené na fantaziích. Budete pracovat anonymně a vaše identita je chráněna. Musíte mít alespoň 18 let Musíte umět psát plynně česky Potřebujete počítač nebo notebook Potřebujete spolehlivé připojení k internetu Potřebujete aktualizovaný osobní průkaz totožnosti (protože potřebujeme ověřit váš věk) Nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti Než začnete, dostanete veškeré potřebné školení. Chcete-li se přihlásit, přejděte na https://www.chat-z-domu.com/?ref=jobboard&utm_medium=volna-mista.prace&utm_source=http://www.volnamista-prace.cz/&utm_campaign=Template2

SERVISNÍ PORADCE / PRODEJCE

Na pozici SERVISNÍ PORADCE / PRODEJCE autoservisu hledáme: - milovníka aut, co si užívá přímou komunikaci se zákazníky - se základní znalostí oprav vozidel a uživatelskou znalostí počítačů - pečlivého, zkušeného prodejce, samostatného, zodpovědného - zkušeného aktivního řidiče Co bude Vaším úkolem - řízení servisních zakázek (převzetí zakázky, stanovení ceny opravy a termínu dokončení, předání vozidla a předvedení opraveného vozu se zákazníkem) - vedení automechaniků, řízení a plánování kapacity dílny - průběžný kontakt se zákazníkem o rozsahu a ceně opravy - nabídka prodeje a montáže příslušenství - zapůjčení vozidla v době opravy - řešení problémových případů 608328387 ☎️

Region : Praha
Telefon : 608328387
Web : www.drivelab.cz/
Email : drivelab.servis@gmail.com

Asistent obchodníka

Do zavedené obchodní společnosti se sídlem na Praze 1 přijmu asistenta na vyřizování telefonátů.

Region : Praha
Telefon : 770611000
Email : info.awarol@gmail.com

učitelka Mtš a vychovateka ŠD

Hledáme laskavou paní učitelku s logopedickými zkušenostmi do naší malé logopedicé školky v centru Prahy,dále hledáme vychovatelku do internátu a do družiny.

Region : Praha
Telefon : 608210365
Web : krakovská 18
Email : mouckamartin@seznam.cz

Mechanik/správce vozového parku

Samostatnost, časovou flexibilitu, znalost nákladních automobilů, náhradních dílů, zkušenosti s opravami a údržbou nákladních automobilů

Region : Jihomoravský
Telefon : 777364460
Email : lhdservice@seznam.cz

Řidič C+E

ŘP C+E , profesní průkaz výhodou, zodpovědnost, časová flexibilita,

Obchodní zástupce

Baví tě práce s lidmi, jsi komunikativní a nechybí ti cílevědomost? Pak je tahle nabídka přesně pro tebe. 😉 Právě hledáme nového člena týmu, který se nebojí komunikace, je týmovým hráčem a baví ho práce s lidmi. Jediné co požadujeme je maturitní vysvědčení a cílevědomost.

Region : Ostrava
Email : michaela.owczarzyova@iallianz.cz

účetní-asistent auditora

znalost podvojného účetnictví spolehlivost ochota učit se

Region : Žďár nad Sázavou
Telefon : 737964770
Email : han.ucto@seznam.cz

účetní -asistent auditora

částečnou znalost podvojného účetnictví ochotu se vzdělávat pečlivost a zodpovědný přístup

Region : Brno-město

PRÁCE ŘIDIČE

Administrativní pracovník do výroby na DPP

Hledáme pracovníka pro expedici a pomocné práce do výroby barev pro děti a volný čas. Práce s PC. Vhodné na zkrácený úvazek při MD a pod. Místo výkonu práce Lesonice 5, okres Třebíč.

Region : Třebíč
Telefon : 777189567
Web : www.ternocolour.cz
Email : josef.v@ternocolour.cz

Zdravotní sestra v ambulanci

SŠ nebo VŠ vzdělání, praxe v ambulanci s výhodou. Znalost práce s PC, EKG, odběry krve, aplikace injekcí, event. infuzí. Zkušenost v rehabilitaci s výhodou, ale není podmínkou. Spolehlivost, pečlivost, férové jednání, komunikační schopnosti, empatie, smysl pro humor, zájem o obor.

Region : Praha
Telefon : 261222077
Email : info@miniclinic.cz

POKOJSKÁ/POMOCNÁ KUCHAŘKA

Jedná se o dvousměnný provoz ranní a odpolední směny. Hledáme člověka na dlouhodobou spolupráci na plný úvazek, který zapadne do našeho týmu. Nástup možný ihned. Místo výkonu práce je Rekreační zařízení Vyhlídka, Češkovice 158, Blansko Pro zájemce a pro více informací, napište mail nebo zavolejte.

Region : Blansko
Telefon : 733745329
Web : www.vyhlidka-blansko.cz
Email : tomas.david@kolping.cz

<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241  >>

Novinky, aktuality

Změňte i vy Vaší starou www prezentaci za novou

Re-designe www pro našeho dlouholetého klienta.
Vytvořili jsme Re-designe pro našeho dlouholetého klienta. Díky novým www splňuje www prezentace novodobě všechny prvky moderní www prezentace. Přejete-li si i vy novou www prezentaci KONTAKTUJTE NÁS
Martin Petreje +420 603 471 568

Datum : 24.08 10:42 - 2021

Nabídka tvorby www

Tvoříme i samostatně weby. Ceny zde...