Zobrazení dnes: 3574
Zobrazení včera: 10046
Zobrazení 2021: 2697183
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 69609203

Pomocník na montážní výrobě s možností ubytování M/

Hledáme muže 35+ s praxí do montážní výroby nových maringotek. Jedná se o manuální práci sváření, dřevo opracovaní, lakování a veškeré práce okolo. Práce venku/v hale. V případě zájmu volat/SMS +420 608 880 881 Praha - Sluhy

Region : Středočeský
Telefon : 608880881

Řidič-rozvoz balíčků

Řidičský průkaz B

Region : Praha
Telefon : 777005334

Hlavní účetní

SŠ/VŠ ekonomického směru Praxi na pozici Hlavní účetní alespoň 2 roky (ideálně ve středně velké společnosti) Znalost české účetní a daňové problematiky Pečlivost, samostatnost, zodpovědnost Dobrá uživatelská znalost MS OFFICE (především Excel) Analytické myšlení, smysl pro detail, samostatnost Pracovní náplň: Zodpovědnost za správnost účetnictví společnosti Vytváření měsíčních a ročních účetních závěrek Kontrolní hlášení DPH, daňová přiznání Kontrola účtů, správnost dokladů Statistiky Výkazy pro banky Majetek, zpracování odpisů (účetní a daňové) Komunikace s FÚ, auditory Vedení týmu účetních

Region : Olomouc
Telefon : 724264728
Email : vondrackova@profitisk.cz

SŠ/VŠ ekonomického směru Praxi na pozici Hlavní účetní alespoň 2 roky (ideálně ve středně velké společnosti) Znalost české účetní a daňové problematiky Pečlivost, samostatnost, zodpovědnost Dobrá uživatelská znalost MS OFFICE (především Excel) Analytické myšlení, smysl pro detail, samostatnost

PRÁCE ŘIDIČE

Dobry den, hledam praci ridice, ale neni to podminkou. Prizpusobim se jakekoli praci.Jsem komunikativni a kreativni typ cloveka.Dekuji za vase nabidky

Region : Opava
Telefon : 722258782
Email : pavel.paul.p@seznam.cz

asistentka ředitele

Popis pracovní pozice: administrativní podpora ředitele firmy a obchodního oddělení zajištění denního chodu kanceláře vystavování a evidence faktur vedení pokladny komunikace s tuzemskými i zahraničními zákazníky správa zakázek správa pohledávek příprava objednávek Požadujeme: komunikační a organizační schopnosti praxe v administrativní oblasti samostatnost v řešení úkolů, pečlivost, spolehlivost aktivní znalost anglického jazyka dobrou uživatelskou znalost práce na PC

Region : Rakovník
Web : https://www.hacker-model.com/
Email : karelh@hacker-model.com

Asistent dílny

Hledáme kolegu do našeho týmu. Autorizovaní Servisní Centrum Jaguar Land Rover hledá do svého týmu kolegu na pozici Asistent dílny. Požadujeme SOU vzdělání, ŘP skupiny B, výhodu zkušenost s prací v pneuservisu. Pracovní náplň: mytí vozu, obsluha pneuservisu, údržba areálu

Region : Praha-západ
Telefon : 730894919
Web : www.def-tec.cz
Email : lucie.satrapova@def-tec.cz

Mechanik

SOU vzdělání technického směru, nejlépe automobilní. Samostatnost, komunikativnost a příjemné vystupování. ŘP skupiny B,C + E výhodou. Praxe v oboru

kuchař/ka

Mateřská škola Veltruská v Praze na Proseku shání vyučenou kuchařku (kuchaře) na celý úvazek. Nástup od září 2021.

Region : Praha
Telefon : 731487892
Email : info@msveltruska.cz

Uklízečka v Mš

Dobrý den, hledám práci jako uklízečka nebo i pomocná síla do Mateřské školy na zkrácený úvazek(max.6 hodin).Mám 2 děti z toho důvodu zkrácený úvazek. Nástup možný ihned nebo od nového školního roku srpen/září 2021.Nejlépe Praha 4,12 nebo blízké okolí. Předem děkuji za nabídky.

Region : Praha
Telefon : 776069164
Email : katkamarik@seznam.cz

Řidič autodomíchávače

Firma Mansberk s.r.o. Znojmo hledá nového kolegu na pozici řidiče autodomíchávače. Požadujeme: Řidičské oprávnění skupiny C, profesní průkaz řidiče, praxe výhodou. Zájemce zaškolíme. Více info na: 777 261 999 nebo info@betonznojmo.cz

Region : Znojmo
Telefon : 777261999
Email : info@betonznojmo.cz

Řidič vnitrostátní dopravy

Požadujeme zkušenost s řízením tahač+návěs,platný profesní průkaz,psychotesty,zdravotni způsobilost,slušné chování,ochotu pracovat

Region : Zlínský
Telefon : 776737468
Email : teriotrans@email.cz

Jsem profesorka ruštiny rodilý mluvčí hledám zaměstnání na střední nebo vysoké škole.

Region : Pardubice
Telefon : 721477876
Email : kazakoval@seznam.cz

Hledáme paní kuchřku pro MŠ

Dobrý den všem, pro mateřskou školu v Praze 8 - Březiněvsi hledáme od září 2021 na plný i částečný úvazek (4 a 8 hodin) vyučenou nebo zaučenou paní kuchařku do školní kuchyně. Požadujeme spolehlivost, kladný vztah k dětem. Mohu nabídnout stálý a pohodový kolektiv, moderně vybavenou školu. Budeme se těšit na Vaši nabídku. S pozdravem, Martina Štolcová, ředitelka školy

Region : Praha
Telefon : 724 486 324
Email : ms@brezineves.cz

Hledáme paní učitelku do MŠ

Dobrý den všem, pro mateřskou školu v Praze 8 - Březiněvsi hledáme od září 2021 kvalifikovanou nebo studující paní učitelku na tři dny v týdnu (jedná se o zástup za kolegyni na MD). Požadujeme spolehlivost, kladný vztah k dětem. Mohu nabídnout stálý a pohodový kolektiv, moderně vybavenou školu. Budeme se těšit na Vaši nabídku. S pozdravem, Martina Štolcová, ředitelka školy

Základní škola a Střední škola, Praha 10, Vachkova 941

Hledáme asistentku pedagoga s nástupem od září 2021, možnost celého i zkráceného úvazku, velmi dobrá dostupnost vlakem z centra.

Region : Praha
Telefon : 723046189
Web : www.vachkova941.cz
Email : reditel@zsassvachkova.cz

RAKOUSKO - Obsluha stroje na výrobu respirátotů

Region : Jihočeský

Fotbalový trenér

Region : Praha
Telefon : 724 104 720

Dělník

Rodinná firma s dlouholetou tradicí hledá do svého provozu dalšího pracovníka na pozici dělník. Náplň práce : broušení, čištění, natírání, vrtání materiálu Požadavky: pracovitost, pečlivost, ochota učit se novým věcem Nabízíme: Místo výkonu práce : Otrokovice, areál Toma Nástupní plat: 140.-Kč/hod

Telefon : +420 739 082 086
Web : http://www.bri-svarc.cz/cz

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 21.01 09:10 - 2021

Nabídka tvorby www