Zobrazení 2018: 5838861

Firma : CENTROFLOR, s.r.o.
Ulice : Šluknovská 402
Město : Velký Šenov
Kraj : Ústecký

Pobočky :
IČO : 64053229        DIČ : CZ64053229

Telefon: 412 315 901

Email : info@centroflor.cz
Url : www.centroflor.cz

Popis činnosti :

Výroba a prodej zboží (hobby artikly) vhodných nejen pro výtvarné výchovy ve školách a školkách, ale i pro vlastní tvorbu dekorací. Zákazníci nakupují přímo u výrobce a v množstvích, barvách, které nejlépe vyhovují potřebám zákazníka.

Mezi velmi žádané výrobky patří vatovky (různé tvary z „papíru“ jako jsou koule, vajíčka, zvonky, a jiné tvary, ze kterých se skládají různé figurky, …), žinylka („chlupatý či ozdobný drát), ballé („chlupaté bambulky“).

Tradiční výrobou jsou rovněž umělé květiny, umělé ovoce, různé figurky (zajíčci, andílci, čert, mikuláš, …). Jedná se o výrobu z materiálů jako je papír, bavlna, hedvábí, drát, …. Firma je připravena pomoci Vám i s konkrétními požadavky.

Možnost nakupovat v internetovém obchodě www.centroflor.cz.

Při zaregistrování se v internetovém obchodě s IČ se Vám zobrazí ceny pro podnikatele (platí i pro školy).

Nabídka od CENTROFLOR, s.r.o. pro děti, rodiče a školy :

Materiál na tvorbu postaviček a vánoční dekorace - pro MŠ a ZŠ

Vážení přátelé a milovníci kreativního tvoření,

blíží se k nám čas vánoční, a jako každý rok přemýšlíme, jak si vyzdobit své domovy, školky, školy, pracoviště. O to více nás může těšit, pokud se na krásnou a tajemnou vánoční dobu můžeme připravit spolu s nejmenšími ratolestmi, kdy vlastní dekorace může být vhodným předvánočním i vánočním dárkem. Zároveň rozvíjíme fantazii a různé dovednosti našich nejmenších.

Naše firma se v poslední době zaměřuje nejen na hotové dekorace, ale především na polotovary a materiály, ze kterých si sami můžete různé dekorace jednoduše a levně vyrobit.
Pokud jste Mateřská škola, Základní škola, či jiná instituce a zaregistrujete se s IČ, můžete u nás nakupovat za pro Vás jistě velmi zajímavé ceny.

Při objednávce nad 1900,- Kč bez DPH (2299,- Kč s DPH) budete mít dopravu zdarma.

Kde nás najdete:  www.centroflor.cz

Přejeme Vám radostné tvoření, klidný a pohodový čas vánoční.

Váš CENTROFLOR, s.r.o.

CENTROFLOR, s.r.o.
Šluknovská 402
407 78 Velký Šenov

info@centroflor.cz
www.centroflor.cz

Web : www.centroflor.cz
Email : info@centroflor.cz
Datum vložení : 14.12 13:50 - 2018

Vánoční tvoření s dětmi

Připravili jsme pro Vás a Vaše děti zcela nové vánoční figurky - Mikuláše, andílky a čerty, které nabízíme i jako sety k vlastnímu jednoduchému sestavení a v několika velikostních variantách. Možnost zavěšení na vánoční stromeček. Neváhejte a nezávazně navštivte náš internetový obchod. Věříme, že s našimi figurkami si zpříjemníte Váš předvánoční čas.

Web : www.centroflor.cz
Datum vložení : 16.11 14:24 - 2017