Zobrazení 2018: 1540714

Firma : CENTROFLOR, s.r.o.
Ulice : Šluknovská 402
Město : Velký Šenov
Kraj : Ústecký

Kontaktní osoba : Miroslav Vojta, Šárka Vojtová

Pobočky :
IČO : 64053229        DIČ : CZ64053229

Telefon: 412 315 901

Email : info@centroflor.cz
Url : www.centroflor.cz

Popis činnosti :

Výroba a prodej zboží (hobby artikly) vhodných nejen pro výtvarné výchovy ve školách a školkách, ale i pro vlastní tvorbu dekorací. Zákazníci nakupují přímo u výrobce a v množstvích, barvách, které nejlépe vyhovují potřebám zákazníka.

Mezi velmi žádané výrobky patří vatovky (různé tvary z „papíru“ jako jsou koule, vajíčka, zvonky, a jiné tvary, ze kterých se skládají různé figurky, …), žinylka („chlupatý či ozdobný drát), ballé („chlupaté bambulky“).

Tradiční výrobou jsou rovněž umělé květiny, umělé ovoce, různé figurky (zajíčci, andílci, čert, mikuláš, …). Jedná se o výrobu z materiálů jako je papír, bavlna, hedvábí, drát, …. Firma je připravena pomoci Vám i s konkrétními požadavky.

Možnost nakupovat v internetovém obchodě www.centroflor.cz.

Při zaregistrování se v internetovém obchodě s IČ se Vám zobrazí ceny pro podnikatele (platí i pro školy).

Nabídka od CENTROFLOR, s.r.o. pro děti, rodiče a školy :

Vánoční tvoření s dětmi

Připravili jsme pro Vás a Vaše děti zcela nové vánoční figurky - Mikuláše, andílky a čerty, které nabízíme i jako sety k vlastnímu jednoduchému sestavení a v několika velikostních variantách. Možnost zavěšení na vánoční stromeček. Neváhejte a nezávazně navštivte náš internetový obchod. Věříme, že s našimi figurkami si zpříjemníte Váš předvánoční čas.

Web : www.centroflor.cz
Datum vložení : 16.11 14:24 - 2017