Zobrazení 2021: 1745774
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení 2019: 6346746

Volná místa, práce, brigády - Nabídka práce na volné místo

Výuka němčiny zdarma u rodiny lékařů v Německu!

Požadujeme :

Velmi milá rodinka z Norimberka, paní lékařka, pán právník hledají slečnu na občasné hlídání dětí. Pobyt spojen s intenzivní výukou jazykových kurzů, které hradí rodinka. Mají 2 děti 4 a 7 let a pejska. Jsou sportovně založeni. Mají krásný dům se zahradou. Pracovní doba ca 36 hodin týdně. Slečna má k dispozici vlastní pokoj s internetem, zdarma stravu, pojištění, coronatest, kurzy němčiny a měsíční kapesné 11000 Kč. Nástup dle dohody, délka pobytu 6-12 měsíců. Dále zajistíme pobyty ve Švýcarsku pro dívky se znalostí angličtiny. Naše agentura má 30 let praxi, zaručujeme solidní a rychlé jednání. http://www.aupair-nemecko.cz

Region : Praha
Kontaktní osoba : Jana Provazníková
Telefon : 603228412
Web : http://www.aupair-nemecko.cz
Email : info@aupair-jana.cz
Datum vložení : 07.01 17:01 - 2021

Portál pro školy - volná místa, poptávka, nabídka
Novinka! Chcete pracovat ve školství, nebo pracovat v příbuzných oborech? Nebo naopak nabízíte volná místa? Poptávku a nabídku volných míst vkládejte zde.

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 21.01 09:10 - 2021

Nabídka tvorby www