Zobrazení 2018: 3542416

Volná místa, práce, brigády - Nabídka práce na volné místo

Učitel/ka prvního stupně ZŠ Chýně

Požadujeme :

Odpovídající kvalifikaci, oceňujeme samostatnost, sebevzdělávání, kreativitu a využívání nových pedagogických přístupů.

Nabízímeme :

Zázemí nově postavené budovy, 20 dětí ve třídě, začátek od 8.15,učíme v blocích, děláme tématické dny, propojujeme ročníky. Jsme tým, sdílíme, inspirujeme se, jsme spolu rádi. Hledáme posilu na plný úvazek do nového vzdělávacího programu, člověka s jasnou myslí a otevřeným srdcem.

Region : Praha-západ
Telefon : 603276273
Web : www.zschyne.cz
Email : reditel@zschyne.cz
Datum vložení : 22.02 10:17 - 2018

Portál pro školy - volná místa, poptávka, nabídka
Novinka! Chcete pracovat ve školství, nebo pracovat v příbuzných oborech? Nebo naopak nabízíte volná místa? Poptávku a nabídku volných míst vkládejte zde.