Zobrazení 2021: 3206597
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení 2019: 6346746

Pro školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby

Každý den aktualizované informace ze školství, pro školy nové nabídky a poptávky pracovních míst ve školství, aktualizované nabídky produktů a služeb.
Vstup do administrace svého školního zápisu, www stránek, propojení na portály školství soutěže pro školy akce pro školy.

Mediální podpora portálů: Idnes.cz, Mladá fronta, Seznam.cz, Centrum.cz, Google.cz atd... Nově nás naleznete i na sociálních sítích.

Tento zpravodaj je Vám zaslán z důvodu zařazení informačního zápisu Vaší školy v portálech školství či předchozí registrace na jednom z portálů spravovaných společností Internet Top s.r.o.. Vaše škola je vedena jako právnická osoba vykonávající činnost škol a školských zařízení. Základní zápis Vaší skoly je v portálech zařazen ZDARMA. Již 15 let spravujeme veřejné kontaktní údaje Vaší školy a proto Vám jako právnickému subjektu nadále umožňujeme odběr Śkolského zpravodaje s nabídkou produktů či služeb pro Vaši školu.

Pokud si nepřejete na Váš email dostávat Školský zpravodaj, prosíme kontaktujte nás na telefonním čísle 469 620 064 pro změnu údajů či e-mailu, nebo úplného vymazání z databáze škol na internetu. Vaše data nejsou poskytována žádné třetí osobě a jsou chráněna.

Sleva 30 % na veškerý sortiment kalendářů a diářů platí do konce měsíce září!

Vybírat můžete z široké nabídky všech velikostí a druhů -

diářů denních, týdenních i studentských, kalendářů nástěnných,
stolních a také plánovacích karet a map.

>> Diáře týdenní a denní - všech barev a velikostí <<

>> Diáře školní a studentské - dětské i crazy motivy 2021/2022<<

V případě jakýchkoliv dotazů jsme pro Vás na tel.: 731 655 633

Navštivte také náš nový e-shop www.skolkyaskoly.cz

Email : obchod@stejkr.cz
Datum vložení : 16.09 14:33 - 2021

Stezka korunami stromů Krkonoše - učebna pod širým nebem

rádi bychom vás a vaše žáky pozvali na Stezku korunami stromů Krkonoše v Janských Lázních.

Až do konce roku 2021 vám nabízíme odborného průvodce ze Správy Krkonošského národního parku zcela zdarma.

Exkurze na naší Stezce spolu s odborným průvodcem navíc splňuje podmínky, kdy je možné čerpat dotaci z MŠMT na základě některé z výzev – Šablony a Spolu po covidu.

Stezka korunami stromů Krkonoše
lesní terénní praktikum pro základky

I když Stezka korunami stromů Krkonoše vypadá jako lákadlo pro turisty, je také nenahraditelnou výukovou pomůckou pro základní školy. Dostane totiž žáky doslova z „šedé“ teorie ve třídě do „zeleného“ stromu života. V době, kdy většinu smrkových lesů střední Evropy devastuje kůrovec, jsou lesy kolem Stezky jako dobrý modelový příklad toho, co udělá kůrovec v „pěkném“ lese a jak se kůrovci lze účinně bránit. Les kolem Stezky je „pěkný“ protože není smrkovou monokulturou, roste v něm několik generací stromů a je v něm mrtvé dřevo. Stezka tak umožní žákům vidět na vlastní oči klíčové vztahy v lesním ekosystému. Jednoduchá a tím jedinečná pedologická expozice pro nepedology v základech věže vysvětluje základní atributy půdy a odpovídá na otázky: kdy je půda živá, proč jsou breberky v půdě slepé a kde se berou v půdě živiny. Běžný návštěvník (ani žák základky) není ubit mnoha nestravitelnými informacemi a nedozví se mnoho. To, co si ale odnese, je to v ekologii opravdu důležité.

Praktické poznámky pro učitele

·         Do konce roku 2021 vám nabízíme průvodce zdarma (nutné předem objednat na sksk.pruvodci@krnap.cz).

Ce    Cena: 170,- Kč/žáci do 14 let, 220,- Kč/studenti od 15 let

·         Na 25 platících žáků dostanete 2 vstupenky zdarma.

·         K dispozici jsou pracovní listy s tajenkou, kterou žáci získají, pokud se budou na Stezce věnovat informačním tabulím. Pracovní listy obdržíte na pokladně.

·         Návštěva Stezky doplňuje vzdělávací oblast Člověk a příroda – 5.6.3 Přírodopis (např. Význam rostlin a jejich ochrana, Základy ekologie, Praktické poznávání přírody, Životní prostředí atd).

·         Možnost zvýhodněného obědového menu v naší restauraci.

Změňte i vy Vaší starou www prezentaci za novou

Re-designe www pro našeho dlouholetého klienta.
Vytvořili jsme Re-designe pro našeho dlouholetého klienta. Díky novým www splňuje www prezentace novodobě všechny prvky moderní www prezentace. Přejete-li si i vy novou www prezentaci KONTAKTUJTE NÁS
Martin Petreje +420 603 471 568

Datum : 24.08 10:42 - 2021

Nabídka tvorby www