Zobrazení 2022: 2109071
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení celkem: 72015685

Pro školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby

Každý den aktualizované informace ze školství, pro školy nové nabídky a poptávky pracovních míst ve školství, aktualizované nabídky produktů a služeb.
Vstup do administrace svého školního zápisu, www stránek, propojení na portály školství soutěže pro školy akce pro školy.

Mediální podpora portálů: Idnes.cz, Mladá fronta, Seznam.cz, Centrum.cz, Google.cz atd... Nově nás naleznete i na sociálních sítích.

Tento zpravodaj je Vám zaslán z důvodu zařazení informačního zápisu Vaší školy v portálech školství či předchozí registrace na jednom z portálů spravovaných společností Internet Top s.r.o.. Vaše škola je vedena jako právnická osoba vykonávající činnost škol a školských zařízení. Základní zápis Vaší skoly je v portálech zařazen ZDARMA. Již 15 let spravujeme veřejné kontaktní údaje Vaší školy a proto Vám jako právnickému subjektu nadále umožňujeme odběr Śkolského zpravodaje s nabídkou produktů či služeb pro Vaši školu.

Pokud si nepřejete na Váš email dostávat Školský zpravodaj, prosíme kontaktujte nás na telefonním čísle 469 620 064 pro změnu údajů či e-mailu, nebo úplného vymazání z databáze škol na internetu. Vaše data nejsou poskytována žádné třetí osobě a jsou chráněna.

Stezka korunami stromů Krkonoše - učebna pod širým nebem

rádi bychom vás a vaše žáky pozvali na Stezku korunami stromů Krkonoše v Janských Lázních.

Až do konce roku 2021 vám nabízíme odborného průvodce ze Správy Krkonošského národního parku zcela zdarma.

Exkurze na naší Stezce spolu s odborným průvodcem navíc splňuje podmínky, kdy je možné čerpat dotaci z MŠMT na základě některé z výzev – Šablony a Spolu po covidu.

Stezka korunami stromů Krkonoše
lesní terénní praktikum pro základky

I když Stezka korunami stromů Krkonoše vypadá jako lákadlo pro turisty, je také nenahraditelnou výukovou pomůckou pro základní školy. Dostane totiž žáky doslova z „šedé“ teorie ve třídě do „zeleného“ stromu života. V době, kdy většinu smrkových lesů střední Evropy devastuje kůrovec, jsou lesy kolem Stezky jako dobrý modelový příklad toho, co udělá kůrovec v „pěkném“ lese a jak se kůrovci lze účinně bránit. Les kolem Stezky je „pěkný“ protože není smrkovou monokulturou, roste v něm několik generací stromů a je v něm mrtvé dřevo. Stezka tak umožní žákům vidět na vlastní oči klíčové vztahy v lesním ekosystému. Jednoduchá a tím jedinečná pedologická expozice pro nepedology v základech věže vysvětluje základní atributy půdy a odpovídá na otázky: kdy je půda živá, proč jsou breberky v půdě slepé a kde se berou v půdě živiny. Běžný návštěvník (ani žák základky) není ubit mnoha nestravitelnými informacemi a nedozví se mnoho. To, co si ale odnese, je to v ekologii opravdu důležité.

Praktické poznámky pro učitele

·         Do konce roku 2021 vám nabízíme průvodce zdarma (nutné předem objednat na sksk.pruvodci@krnap.cz).

Ce    Cena: 170,- Kč/žáci do 14 let, 220,- Kč/studenti od 15 let

·         Na 25 platících žáků dostanete 2 vstupenky zdarma.

·         K dispozici jsou pracovní listy s tajenkou, kterou žáci získají, pokud se budou na Stezce věnovat informačním tabulím. Pracovní listy obdržíte na pokladně.

·         Návštěva Stezky doplňuje vzdělávací oblast Člověk a příroda – 5.6.3 Přírodopis (např. Význam rostlin a jejich ochrana, Základy ekologie, Praktické poznávání přírody, Životní prostředí atd).

·         Možnost zvýhodněného obědového menu v naší restauraci.

Jarní termíny (19.-24.4., 7.6.-12.6. a 14.-19.6.2020) máme volné.

Termíny na podzim 2020 také již v prodeji.

1.            stupeň

Cena při skupině do 20 dětí je 380,-Kč / dítě / noc s PP

Cena při skupině od 21 dětí je 360,-Kč / dítě / noc s PP

2.            Stupeň

Cena při skupině do 20 dětí je 400,-Kč / dítě / noc s PP

Cena při skupině od 21 dětí je 380,-Kč / dítě / noc s PP

Možnost výtvarných dílniček – malování na trička (několika metodami), malování na tašky nebo batůžky, malování na hrníčky, korálková dílna, vyrábění dřevěné pokladničky – chaloupky, vyrábění vánočních skleněných ozdobiček, vyrábění lapače snů.

Ceny dílniček od 80,-Kč do 150,-Kč / dítě.

Na každé 10. dítě 1 dospělý zdarma.

Ubytování je ideální pro jednu třídu (nebo 2 malé): 11 pokojů (4 pokoje s kapacitou 14 lůžek s vlastím sociálním zařízením a 7 pokojů s kapacitou 19 lůžek se společným sociálním zařízením, celková kapacita je tedy 33 lůžek)

Stravování je 5x denně s pitným režimem po celý den. V případě celodenního výletu Vám rádi připravíme balíček na cestu. Jedna z možností příjemného večera je uspořádání táboráku s opékáním buřtů.

Daniela Růžičková
+420733188498
Penzion Star
Lipové náměstí 104
472 01 Doksy u Máchova jezera

www.stardoksy.cz

Web : www.stardoksy-cz.webnode.cz
Email : stardoksy@seznam.cz
Datum vložení : 09.10 10:17 - 2020

Tvoříme weby a eshopy, které fungují.

Přejete-li si i vy novou www prezentaci / e-shop. SEO optimalizaci pro viditelnost? PPC aktivní reklamu pro oslovení více zákazníků, nebo animovanou pobídku, která více než-li slova představí Vaše produkty či služby?!

Spojte se s námi

Tvoříme weby a eshopy, které fungují.

Datum : 03.05 07:41 - 2022

Nabídka tvorby www

Tvoříme i samostatně weby. Ceny zde...