Zobrazení dnes: 2030
Zobrazení 2018: 3869057

Pro školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby

Každý den aktualizované informace ze školství, pro školy nové nabídky a poptávky pracovních míst ve školství, aktualizované nabídky produktů a služeb.
Vstup do administrace svého školního zápisu, www stránek, propojení na portály školství soutěže pro školy akce pro školy.

Mediální podpora portálů: Idnes.cz, Mladá fronta, Seznam.cz, Centrum.cz, Google.cz atd... Nově nás naleznete i na sociálních sítích.

Tento zpravodaj je Vám zaslán z důvodu zařazení informačního zápisu Vaší školy v portálech školství či předchozí registrace na jednom z portálů spravovaných společností Internet Top s.r.o.. Vaše škola je vedena jako právnická osoba vykonávající činnost škol a školských zařízení. Základní zápis Vaší skoly je v portálech zařazen ZDARMA. Již 15 let spravujeme veřejné kontaktní údaje Vaší školy a proto Vám jako právnickému subjektu nadále umožňujeme odběr Śkolského zpravodaje s nabídkou produktů či služeb pro Vaši školu.

Pokud si nepřejete na Váš email dostávat Školský zpravodaj, prosíme kontaktujte nás na telefonním čísle 469 620 064 pro změnu údajů či e-mailu, nebo úplného vymazání z databáze škol na internetu. Vaše data nejsou poskytována žádné třetí osobě a jsou chráněna.

Stanislav Houdek - Písecké lůžkoviny

Naše firma se zabývá výrobou a distribucí bytového textilu,máme bohaté zkušenosti se zásobováním MŠ.Z našeho sortimentu nabízíme:

-zdravotní deky a polštáře (vhodné pro alergiky + kuličkové polštáře,které se neslehnou)
-froté i BA prostěradla
-bavlněné povlečení s dětskými motivy
-sedáky
-polštářky (macíky)
-dětské froté ručníky s dětským motivem
Jsme schopni ušít i lůžkoviny nestandartních rozměrů na zakázku.
Nezávazně zpracujeme cenovou nabídku,doba dodání je pak 7-14dní.

Web : www.piseckeluzkoviny.com

Web : www.catus.cz
Datum vložení : 17.02 13:05 - 2012

LDT Pod Templštýnem

Nabízíme pronájem 4 lůžkových chatek pro konání školních výletů, škol v přírodě nebo sportovních soutředění v areálu Pod Templštýnem, nedaleko Ivančic.
Lze využít fotbalové hřiště, volejbalové kurty, 2 bazény, restaurace a jiné.
Cena 220,-Kč/osoba - cena zahrnuje: ubytování a stravu (plnou penzi).

Web : www.letnistredisko.brnensko.com
Email : gruntoradj@seznam.cz
Datum vložení : 27.01 22:34 - 2012

Chata Jana

Dobrý den,

ráda bych Vás oslovila s nabídkou využití našich chat pro školy v přírodě, ozdravné pobyty, školní výlety a pod. Objekty se nachází v klidném prostředí na polosamotě v obci D.Rejdice u Kořenova v Jiz.horách. Větší chata Jana má 29 lůžek s možností přistýlky, menší Štěpánka má 18 lůžek - pro malé třídy. K dispozici venkovní dětský koutek - pískoviště, klouzačka, houpačka, kolotoč, ping-pong, travnaté hřiště, bazének a koupací jezírko. V okolí lesy, louky, možnosti výletů.
Domácí kuchyně.
Cena pro MŠ 200,-, 1.st.ZŠ 215,-, 2.st.230,-, SŠ 255,-. Cena zahrnuje ubytování, stravu 5 x denně, pitný režim.
Možnost i letních táborů.
Děkuji za Váš čas a rádi vás přivítáme :-)
S pozdravem Jana Peláková, Chata Jana a Štěpánka

Web : www.chatajana.cz
Email : info@chatajana.cz
Datum vložení : 09.01 09:13 - 2012

Kvalitní dětský nábytek

Web : www.smolicek.com
Email : smolicek@smolicek.com
Datum vložení : 14.12 13:07 - 2011

Nakladatelství knih pro děti AXIÓMA nabízí

VELKÁ VÁNOČNÍ AKCE

Malované čtení pohádky
MY SE VLKA NEBOJÍME

Cena 219,-
Akční cena pro školky 159-
Při odběru 5-ti a více kusů cena pouze 129,-

Podívejte se také  na naše nové webové stránky v sekci tipy na vánoční dárky nabízíme knihy za zajímavé akční ceny. - www.axioma.cz

Nabídka platí do 10.12.

Veškeré informace získátena naší internetové adrese www.axioma.cz
Email: obchod@axioma.cz

O knize:

Postava starého, zlomyslného vlka spojuje několik známých i méně známých pohádek (O neposlušných kůzlátkách, Jak šlo vejce na vandra jiné) v ucelený, veselý příběh, v němž jsou desítky slov nahrazeny obrázky. Tzv. „dvojhlasné čtení“, kdy dospělý předčítá a dítě doplňuje malovaná slova, hravou formou rozvíjí slovní zásobu dítěte i schopnost reprodukovat vyprávěný text. V závěru každé kapitoly jsou jednoduché úkoly, které prověří do jaké míry si dítě text zapamatovalo. Na konci knihy je slovníček všech malovaných slov. Jednotlivé pohádky doplňují celostranové barevné ilustrace.
Celobarevná, 80 stran

U objednávek nad 700,-kč neplatíte poštovné, knihy rozesíláme prostřednictvím České pošty na dobírku, možno i na fakturu.
Platbu fakturou raději uvádějte na info@axioma.cz.

Web : www.axioma.cz
Email : info@axioma.cz
Datum vložení : 29.11 09:33 - 2011

Sleva 10% na herní prvky

Nyní akce: do konce roku 2011 sleva 10% na VEŠKERÉ HERNÍ PRVKY!!!

Web : www.hriste-bonita.cz
Email : info@hristebonita.cz
Datum vložení : 25.11 13:50 - 2011

PODZIMNÍ TURISTIKA s CK KALLA

3-denní turisticko-poznávací zájezd

Cena: 2.680 Kč

Totes Gebirge leží v oblasti Horního Rakouska, okolo Windischgenstenu a lyžařského střediska Hinterstoder. Nádherné kulisy hor, pozvolna stoupající pahorky horských bud a chalup, malebná horská jezírka, fascinující rokle a malebné vyhlídky. To vše charakterizuje oblast, která sčítá přes 600 km značených tras všech stupňů a obtížností. Nabízí tak náročné horské túry, ale i pěší výlety do panenské přírody. Během 3 dnů mimo jiné vystoupáme na vrcholy Keuzspitze a Stubwieswipfel, lanovkou vyjedeme na Wurzealm či dojdeme k horské chatě Hutterhöss. Trasu do vyšších poloh usnadní lanovky, na které CK zajistí vstup ZDARMA.

Cena zahrnuje:

dopravu, ubytování