Zobrazení včera: 12093
Zobrazení 2018: 3097446
Zobrazení celkem: 57919484

Pro školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby

Každý den aktualizované informace ze školství, pro školy nové nabídky a poptávky pracovních míst ve školství, aktualizované nabídky produktů a služeb.
Vstup do administrace svého školního zápisu, www stránek, propojení na portály školství soutěže pro školy akce pro školy.

Mediální podpora portálů: Idnes.cz, Mladá fronta, Seznam.cz, Centrum.cz, Google.cz atd... Nově nás naleznete i na sociálních sítích.

Tento zpravodaj je Vám zaslán z důvodu zařazení informačního zápisu Vaší školy v portálech školství či předchozí registrace na jednom z portálů spravovaných společností Internet Top s.r.o.. Vaše škola je vedena jako právnická osoba vykonávající činnost škol a školských zařízení. Základní zápis Vaší skoly je v portálech zařazen ZDARMA. Již 15 let spravujeme veřejné kontaktní údaje Vaší školy a proto Vám jako právnickému subjektu nadále umožňujeme odběr Śkolského zpravodaje s nabídkou produktů či služeb pro Vaši školu.

Pokud si nepřejete na Váš email dostávat Školský zpravodaj, prosíme kontaktujte nás na telefonním čísle 469 620 064 pro změnu údajů či e-mailu, nebo úplného vymazání z databáze škol na internetu. Vaše data nejsou poskytována žádné třetí osobě a jsou chráněna.

RAJAN EKO s.r.o.

Akce duben 2018 na lavičky a plachty

AKTUÁLNÍ LETÁK KE STÁHNUTÍ ZDE

s pozdravem Janichová

RAJAN EKO s.r.o.
Radek Skácel
mobil: +420 777 575746
web: www.rajan-eko.cz

Web : www.rajan-eko.cz
Email : info@rajan-eko.cz
Datum vložení : 09.04 08:39 - 2018

Tvoření z papíru - slevy pro školy !

Kvalitní kreativní potřeby Fiskars pro tvoření z papíru. Pro školy nabízíme slevu 14% z internetových cen: www.fiskars-online.cz

Web : www.fiskars-online.cz/tvoreni-fiskars
Email : info@fiskars-online.cz
Datum vložení : 19.03 14:23 - 2018

Minikatalog ochranných a sportovních sítí Huck

Připravili jsme pro vás novou brožuru pro ochranné a sportovní sítě, kterou můžete jednoduše použít jako návod při nákupu tohoto zboží.

Brožura obsahuje technické údaje o ochranných sítích (např. síla materiálu, velikost oka, barvy, hmotnost nebo max. pevnost v tahu), dále nabídku sportovních sítí a žíněnek, nebo nabídku šplhacích lanových sítí, mostů a tunelů pro vaše dětská hřiště.

Brožuru si můžete nyní stáhnout !!!

Minikatalog sportovních a ochranný sítí Huck

Web : www.berger-huck.cz
Email : info@berger-huck.cz
Datum vložení : 19.03 10:44 - 2018

Datum vložení : 14.03 11:08 - 2018

Muzeum Terra Technica - speciální nabídka pro školy

Vážený pane řediteli,

rádi bychom Vás touto cestou oslovili s exkluzivní nabídkou speciálního programu pro základní a střední školy v největším muzeu jukeboxů na světě Terra Technica v Hatích u Znojma.

Muzeum Terra Technica nabízí na ploše více než 8500 m2 unikátní možnost poznat vývoj hudby, filmu, zábavního průmyslu a počítačů od roku 1880 až po současnost. Vaši žáci prožijí cestu časem a informace nabyté z teoretické výuky si vyzkouší na reálných exponátech.

Žákům a studentům nabízíme dva programy, které prohloubí jejich znalosti z různých oborů vědění. Více informací naleznete v PDF letáku zde: http://www.uschovna.cz/zasilka/WQCPZCT4V9RSMN34-ZBC/

V případě zájmu nás prosím kontaktuje na e-mailové adrese  lubomir.budny@excaliburcity.com či na telefonním čísle +420 723 315 469 (kontaktní osoba Lubomír Budný)

Web : www.terratechnica.info
Email : lubomir.budny@excaliburcity.com
Datum vložení : 14.03 10:22 - 2018

Ještě volné termíny pro ŠvP a výlety 2018

Nabízíme poslední volné termíny pro ŠvP na Stnadovském mlýně, programy pro děti u zvířátek, výlety, sportovní aktivity... viz http://www.strnadovskymlyn.cz/cs/pro-skoly-v-prirode

Web : http://www.strnadovskymlyn.cz
Email : mlyn@strnadovskymlyn.cz
Datum vložení : 06.03 13:16 - 2018

Vážení a milí divadelní přátelé,

Dovolujeme si vás pozvat dne 15. dubna 2018 od 14.00 a od 16.30 hod.

do Městského divadla Kladno na hostující soubor

Divadla Spejbla a Hurvínka

Hurvínkova cesta do Tramtárie

Vstupné: 220,-

možnost studentské a seniorské slevy

Rezervace na e-mailu: cerna@divadlokladno.cz

Datum vložení : 05.03 14:35 - 2018

Plavby zámeckým areálem v Lednici

Web : www.plavby-lednice.cz
Email : info@plavby-lednice.cz
Datum vložení : 15.02 11:35 - 2018

ZPÍVÁNÍ PRO HLADOVÁ OUŠKA

Nový zpěvník + 2 CD s 30 novými originálními písněmi od Marie Kružíkové můžete mít ve svých školách i vy.

Na prvním přiloženém CD jsou písničky s hudebním doprovodem a zpěvem. Na druhém najdete pouze hudební doprovod.

Datum vložení : 08.02 10:36 - 2018

Zahraniční pobyt s výukou němčiny - KiEZ Querxenland

Školy v přírodě v KIEZ "Querxenland"

Nejlépe se naučíme cizímu jazyku tam, kde se jím hovoří . Tak tedy hurá do sousední země.

Zveme Vás na zahraniční pobyty s výukou němčiny.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Hampalová Kateřina
Rezervační management