Zobrazení 2018: 2360767

Pro školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby

Každý den aktualizované informace ze školství, pro školy nové nabídky a poptávky pracovních míst ve školství, aktualizované nabídky produktů a služeb.
Vstup do administrace svého školního zápisu, www stránek, propojení na portály školství soutěže pro školy akce pro školy.

Mediální podpora portálů: Idnes.cz, Mladá fronta, Seznam.cz, Centrum.cz, Google.cz atd... Nově nás naleznete i na sociálních sítích.

Tento zpravodaj je Vám zaslán z důvodu zařazení informačního zápisu Vaší školy v portálech školství či předchozí registrace na jednom z portálů spravovaných společností Internet Top s.r.o.. Vaše škola je vedena jako právnická osoba vykonávající činnost škol a školských zařízení. Základní zápis Vaší skoly je v portálech zařazen ZDARMA. Již 15 let spravujeme veřejné kontaktní údaje Vaší školy a proto Vám jako právnickému subjektu nadále umožňujeme odběr Śkolského zpravodaje s nabídkou produktů či služeb pro Vaši školu.

Pokud si nepřejete na Váš email dostávat Školský zpravodaj, prosíme kontaktujte nás na telefonním čísle 469 620 064 pro změnu údajů či e-mailu, nebo úplného vymazání z databáze škol na internetu. Vaše data nejsou poskytována žádné třetí osobě a jsou chráněna.

Inteligentní plastelína

Dárky, antistres, relaxace - to je Inteligentní plastelína

• natahuje se jako žvýkačka
  • skáče jako míč